עדכון, צריך המלצה לאוזניות טובות לגיימינג בתקציב של 800ש''ח, פרטים בפנים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון, צריך המלצה לאוזניות טובות לגיימינג בתקציב של 800ש''ח, פרטים בפנים

JentuS

Recommended Posts

טוב , אז קודם כל , amitbl , אם באמת הגבתי איפשהו בגסות כמו שאתה אומר , אז קבל את התנצלותי , כנראה יכול להיות שבאמת עניתי בעצבים או משהו כזה :-[ .

ועכשיו נעשה קצת סדר בהעדפות שלי שיהיה כבר סוף סוף ברור יותר מה אני בדיוק מחפש .

* הערה : היום הזמנתי ב-KSP את הכרטיס קול Asus Xonar Essence STX ב-860 ש''ח :yelclap: , מכיוון שהכרטיס נמצא בסניף אחר , אז הבחור אמר לי שהכרטיס יגיע לכל היותר ביום ראשון או שני בשבוע הבא , ואז אני אסע לשם לאסוף אותו .

אוקיי , אז הנושא היותר בעייתי הוא עדיין האוזניות :-\ .

אני החלטתי לוותר על האוזניות גיימינג למיניהם וללכת כמו שניסו להציעה לי בהתחלה על סטריאו טובות , אבל - זה לא אומר שבאוזניות סטריאו שאני אקנה אני לא אשתמש עבור גיימינג , ההיפך , כמו שאמרתי מקודם , אני צריך דווקא יותר לגיימינג מאשר למוזיקה , כי ברוב המקרים , את המוזיקה אני אשמע דרך ה-SOLO 7C שלי שיחוברו לכרטיס הקול . האוזניות שתמליצו לי עליהן (שכנראה עלו יהיו סטריאו טובות) ישמשו לגיימינג יותר , ובמקרים ממש בודדים למוזיקה , וגם האוזניות יחוברו גם כן לאותו הכרטיס קול , במיוחד שיש לכרטיס קול מגבר פנימי עבור .

רק עדיין בעיה אחת נשארת , וזה שאני עקשן , ואני רוצה אוזניות עם מיקרופון מובנה , ממש לא בא לי על מיקרופון נפרד שישב לי איפשהו על המסך או על השולחן , אני רוצה שהוא יהיה מובנה באוזניות .

כמו שהבנתי , אוזניות סטריאו טובות ואיכותיות (לא גיימינג) , בדרך כלל לא כוללת מיקרופון מובנה , או שבכל זאת יש כאלו ואני פשוט פיספסתי אותן .

אז שוב פעם אני פונה אליכם בבקשה להמלצה על אוזניות טובות ואיכותיות , ורצוי מאוד עם מיקרופון מובנה , אם אין כאלו אז בבקשה תמליצו לי על אוזניות שללא מיקרופון , ועל המיקרופון בנפרד גם אשמח לשמוע .

התקציב המקסימלי שאני מוכן להשקיע באוזניות כאלו , לאחר שכבר קניתי את הכרטיס קול , הוא 800 ש''ח , עדיף פחות כרגיל , אבל אם יש משהו באמת שווה חריגה מהתקציב , אז אני מוכן גם לחרוג ב-100-200 ש''ח .

תודה לכל העונים והעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה .

בפורום אחר המליצו לי על Sennheiser HD518 Circumaural , המחיר שלהן בסביבות ה-650 ש''ח .

האם אלו טובות , האם הסאונד איכותי וטוב , האם הבניה והעיצוב גם כן טובים ואיכותיים ?

האם האוזניות האלו הן תמורה טובה למחיר שלהן ?

ואני עדיין הייתי רוצה לראות המלצות , אם יש כאלו , על סטריאו טובות ואיכותיות עם מיקרופון מובנה , בתקציב של 800 ש''ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אני יודע , בגלל זה שאלתי האם בכל זאת במחיר כזה יש אוזניוות טובות עם מיקרופון שבכל זאת תוכלו להמליץ לי עליהן .

אם לא אז כנראה שאני אצטרך לוותר וללכת על מיקרופון בנפרד כמו שהמלצת לי בהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול ב800 שקל? למה אתה צריך את זה? בזבוז מוחלט של כסף.

כנס ללוח היד 2 באתר יש כרטיסים במחירים לא רעים או קנה כרטיס ב300 שקל חדש ולא שקל יותר.

אם תקנה סטריאו זה כנראה לא נחוץ, בתקציב הזה אני בספק רב אם הם זקוקות להגברה מיוחדת וגם כרטיס קול מובנה יגביר אותם יופי, לא יספיק לך? תוסיף כרטיס קול.

אנשים בפורום הזה שמבינים עניין לא מתעסקים עם גיימינג, הם מתעסקים עם מקצועיות יותר, או מכוונות יותר לתחום מסויים.

אם תבקש המלצה לאוזניות סטריאו בX שקלים תקבל תגובות מקצועיות שיכווינו אותך, אנשים לא סתם ימליצו לך על משהו שהם לא מכירים.

תיסגר על עצמך קודם כול ואל תבזבז כסף סתם, עד עכשיו הסתדרת עם פח של סילבר ליין כך שרף הכניסה שלך מאוד נמוך וכול אוזניות שתקנה ב300 שקל של פירמה מוכרת ישמעו לך מעולה גם בלי כרטיס קול יעודי.

אם אתה רוצה אוזניות גיימינג התפרסמו כאן באתר ביקורות על דגם או שניים בעבר, תיקרא תקבל קצת כיוון.

רוצה יותר? תשתמש בגוגל תמצא שם ים מידע.

אתה רוצה אוזניות סטריאו טובות? הייתי בסרט הזה לפני כמה שבועות אומנם לצורכי בלבד אבל בתקציב דומה.

לאחר קריאה באינטרנט והמלצה של חבר פורום יקר התלבטתי בין שני דגמים.

במקרה שלך הייתי קונה את הדגם השני, לא מה שהזמנתי, מכיוון שהוא יתאים קצת יותר.

הדגם נמכר בארץ ב500 שקלים, אתה יכול לקנות אותו מAmazon והוא יעלה לך כולל משלוח DHL מהיר ומיסים 400 שקלים.

creative aurvana live אחלה אוזניות סטריאו, חפש ביקורות באינטרנט.

איך הם יהיו לגיימינג? אין לי שמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה .

בקשר לכרטיס קול , כן , חלק יגידו שזרקתי כסף לאוויר , אני בשבילי לא חושב ככה , רציתי לפנק את עצמי במשהו איכותי וקניתי אותו , כנראה כבר מחר אני נוסע לאסוף אותו . (אני מזכיר שקניתי אותו בכדי שיעבוד בראש ובראשונה עם רמקולים טובים , ועם זאת רק אופצייה בשבילי)

בעניין האוזניות , נכון , גם אני שמתי לב שבפורום , המקצוענים ממליצים לאנשים ללכת ברוב המקרים רק על סטריאו , למרות שחלק גדול מהאנשים מבקשים עזרה דווקא בבחירת לגיימינג ולא למוזיקה , מפה נובעת העובדה שאלו שני תחומים שונים .

וחבל שדווקא בפורום הזה יש מקצוענים רק לאוזניות סטריאו , חבל שאין כאלו שיכלו לתת את הדעה שלהם ואת ההמלצות שלהם על תחום הגיימינג בלבד בלי תלות בתחום אוזניות הסטריאו .

אז בגלל שגם אני צריך אוזניות יותר לגיימינג , היום פשוט כבר נשבר לי והחלטתי סופית , אני הולך על מה שאני כן צריך ולא על מה שאני לא צריך .

בדקתי שוב מה יש בחנויות ומצאתי שתי אופציות , שאחת מהן אני אצטרך לבחור .

או שאני קונה אוזניות Razer Carcharias , שהן לא כל כל יקרות , מחיר של 350 ש''ח , העיצוב מצא חן בעייני וגם יש עליהן ביקורות טובות והן עם מיקרופון מובנה .

או שאני הולך לנצל את מלוא התקציב שלי ולקנות אוזניות Corsair Vengeance 2000 7.1 Wireless ב-800 ש''ח , שגם כן העיצוב שלהן נראה לי מאוד נחמד , יש מיקרופון מובנה , 2 שנות אחריות ולא שנה 1 , וגם עליהן יש ביקורות טובות ברחבי האינטרנט כאוזניות גיימינג .

אז אחרי שאני אקנה אחת מהאוזניות האלו , ואחרי שימוש בהם , אני ארשום איך הן ואת חווית השימוש שלי באוזניות אשר אני אקנה :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שנראה לך, אני בדעה שזרקת כסף על כרטיס קול, ואולי עדיין לא מאוחר לבטל את זה.

הרמקולים שקנית הם לא ברמה מספיק גבוהה בשביל להצדיק כרטיס קול בסכום כזה, כנ"ל האוזניות ובמיוחד שהמקור שלך הוא משחקים וקבצי .

לגבי האוזניות פה דווקא הייתי כן הולך עם מה שמוצא חן בעיניי, אמרתי לך רף הכניסה שלך גם ככה נמוך ובכול מקרה אתה תחוש שידרוג רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...