עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון, צריך המלצה לאוזניות טובות לגיימינג בתקציב של 800ש''ח, פרטים בפנים

JentuS

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום .

אז לאחר שהיום התחדשתי וקניתי לעצמי רמקולים איכותיים של Microlab Solo 7C , אני משער שאני צריך להמשיך בקטע של הסאונד וכעת אני רוצה גם לקנות גם ;D .

ופה אני צריך את עזרתכם ואת ההמלצות שלכם .

התקציב שאני מוכן להשקיע הוא גג 800 400 ש''ח , עדיף פחות אם יתאפשר .

את האוזניות אני צריך בעיקר לגיימינג , מוזיקה ואולי גם קצת סרטים , למרות שאת הסרטים אני בדרך כלל רואה בטלויזיה עם רמקולים .

רצוי שהאוזניות יהיו איכותיות , עיצוב יפה , איכות סאונד טובה וסבירה , נוחות על הראש למשך שעות .

רצוי גם שתהיה להם קשת רחבה אחת ולא שתי קשתות דקות כמו שיש בכמה וכמה , ורצוי גם שיהיו עם כרטיס קול משלהם 5.1 או 7.1 , שיהיו עם שלט שליטה על הכבל (אם אלו עם כבל , למרות שאני בכלל גם לא מתנגד לאוזניות אלחוטיות) נוח ויפה .

בינתיים ראיתי דגם אחד שדיי אהבתי של Plantronics GameCom 777 , האם אלו טובות , האם הן משתלמות באיכות הסאונד והנוחות שלהן מבחינת מחירן ?

אם לא , אז מה הייתם מציעים לי לבחור לפי הדרישות שרשמתי ?

תודה לכל העוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה777:

אמנם יש להם 5.1 מובנה בכרטיס , אבל הוא וירטואלי בלבד - מה שהוא עושה כאילו "מרחיק" את מקור הסאונד ומעמעם את הכל.

מה שיוצא זה אמנם סאונד לא רע, אבל ממש ממש לא 5.1.

מה גם שברגע שהוא מופעל הווליום (הגם ככה נמוך של ה777) יורד עוד יותר - וזה דבר שלא אהבתי.

מעבר לזה יש לי את האוזניות הנ"ל שנתיים ובדיוק עכשיו באחת הפעמים ששמתי אותן - הזרוע הימנית נשברה לחלוטין. קח בחשבון.

לגבי האיכות הכללית במהלך השנתיים האחרונות - קודם כל, המיקרופון יוצא מן הכלל, לא היו לי איתו בעיות.

הסאונד סביר ביותר, אבל חסר קצת בבאס (אני לא אובייקטיבי, אני אוהב בסים).

כן, זה לא סאונד וואו - אתה לא יכול לצפות ליותר מדי מאוזניות במחיר הזה, אבל למשחקים הוא *טוב*.

לגבי הנוחות - האוזניות האלה עוטפות את כל האוזן ולמרות זאת עדיין לא מחממות בקיץ. הכריות נוחות מאוד (גם יש לי משקפיים). מאוד קלות.

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לנסות לפני הרכישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיימינג אתה צריך סראונד או לפחות דימוי טוב של סראונד.

למוזיקה אתה צריך סטריאו טובות.

בד"כ זה לא הולך יד ביד. בוודאי שלא במחיר כזה, תצטרך להתפשר.

אפשר למצוא סראונד סבירות במחיר הזה אבל בסטריאו הן יהיו בינוניות לכל היותר.

אפשר למצוא סטריאו מעולות, אבל בלי סראונד.

תתמקד בבקשה, אי אפשר לתת לך המלצה למשהו שלא קיים.

בכל מקרה לא הייתי ממליץ על הgamecom. בעיניי, הוא בינוני בכל תחום (פרט לנוחות, ששם אני בהחלט מסכים שהוא מצטיין).

אם כבר הsteelseries 5hv2 עדיף - ספציפית למשחקים הוא מעולה והוא יספק הרבה אנשים בסטריאו (לא אותי).

אם אתה אוהב באסים, אז גם הם לא אופציה בשבילך למוזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה על התגובה .

אני אבהיר את עצמי יותר טוב :

אני צריך שיהיו סבירות לגיימינג וגם למוזיקה , זה לא שאני ממש כל יום כמה שעות טובות יושב באיזה משחק או מאזין לאיזו מוזיקה גם כן שעות , פשוט כשאני אצטרך אז שהאוזניות יספקו לי את האפשרות הזאת מידי פעם , אני צריך שהסאונד יהיה טוב וסביר כשאני אפעיל משחק או ארצה לשמוע קצת מוזיקה מידי פעם , כמובן שבמחיר הזה הייתי רוצה גם שהאוזניות יהיו נוחות ושיהיה להם גם עיצוב יפה ונחמד , ולגבי הסראונד , פשוט חשבתי אם במחיר הזה אפשר לקבל טובות וגם עם סראונד אז כמובן שאני לא אתנגד , אבל אם צריך להתפשר על הסראונד אז אין לי שום בעיה עם זה .

סתם לדוגמא :

כבר כמה שנים יש לי סתם איזה פשוטות למדיי של חברת Sylver Line שבזמנו עלו לי אולי איזה 50 ש''ח , ובינתיים האוזניות האלו אפשר להגיד סיפקו אותי כמובן עם כל מיני חסרונות פה ושם , אז לדעתי כאשר עכשיו אני רוצה לקנות חדשות במחיר עד 400 ש''ח אני בטוח שאפשר לקבל משהו הרבה יותר טוב מכל ההיבטים מהאוזניות הישנות שלי , אני מקווה שהבנתם את הנקודה שלי .

אני ראיתי באתרי חנויות כמה וכמה אוזניות שאהבתי , לפחות מבחינת העיצוב והמראה .

אז הייתי שמח אם תגידו לי אתם אילו מבין האוזניות האלו טובות יותר או פחות מבחינת האיכות בניה , איכות והנוחות עבור גיימינג ומוזיקה מידי פעם בכללי .

אלו הן האוזניות שאהבתי :

Roccat Kave Solid 5.1 Surround . מחיר 350 ש''ח ודרך אגב כמו שהבנתי באוזניות האלו הסראונד 5.1 הוא אמיתי ולא וירטואלי .

Roccat Kulo Virtual 7.1 USB . מחיר 365 ש''ח כאשר על האריזה של האוזניות האלו מצויין שהן עבור גיימינג ומוזיקה (מה שאני צריך בעיקרון).

Thermaltake Tt eSports Shock One . מחיר 340 ש''ח .

Razer Carcharias . מחיר 350 ש''ח .

Sennheiser HD 429 . מחיר 395 ש''ח .

SteelSeries 7H . מחיר 399 ש''ח .

אז אלו האוזניות , הייתי שמח אם תגידו לי אילו אוזניות הן טובות לשימושים שלי עם קצת הסבר למה וכמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sennheiser HD429 - כבעלים של HD448 אני ממליץ לך להתרחק. הם לא משהו בכלל, ויקרים בלי סיבה טובה. יש אופציות טובות בהרבה, במיוחד אם אתה מדבר על סטריאו עד400... דוגמא טובה למשהו שבעניי עדיף הוא AKG k81/k518 (קיים בKSP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אבל זה כבר בכלל לא בכיוון . אין לאוזניות האלו מיקרופון , איך האוזניות האלו ישמשו אותי לגיימינג כאשר אין בהם מיקרופון , שאני צריך אותו בשביל הצ'אט הקולי המובנה של המשחק :facepalm:

טוב , מכיוון שאני רואה שאין ממש מי שיעזור לי בנושא הזה , אני אשאל שאלה אחרת :

היום בעבודה אמרו לי לא לשבור את הראש ופשוט להזמין ב-100$ מאיביי או משהו כזה , כאשר שכאלו בארץ יעלו כמעט פי שתיים במחיר , ז''א ב-100$ איכותיות וטובות יותר מאשר באותו המחיר שאפשר להשיג בארץ .

האם זה באמת ככה וזה רעיון טוב להזמין מחו''ל ? , אם כן , אז אילו אוזניות אני יכול למצוא בחו''ל במחיר של עד-100$ ?

אם מישהו יודע , מה הייתם ממליצים לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מיקרופונים סבירים ביותר, בין אם שולחניים ובין אם כאלה עם קליפס שנתפס על הכבל של האוזניות, בלא יותר מ20-30 ש"ח.

הנה דוגמא קלאסית למיקרופון מאוד טוב http://www.amazon.com/Zalman-Zm-Mic1-Sensitivity-Headphone-Microphone/dp/B00029MTMQ שעולה 15 שקל.

אם יש לך מצלמת , סביר אפילו שיש בה כבר מיקרופון מובנה, ואז אתה אפילו לא צריך בכלל מיקרופון נוסף.

בשורה התחתונה, סטריאו טובות ב350 ש"ח יהיו יותר טובות מכל הדסט סטריאו שתמצא ב400 ש"ח.

אבל אין להם מיקרופון, אז זה בכלל לא בכיוון :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין , אני מאוד מופתע , ולא לטובה אלא לרעה .

בדרך כלל כשפניתי לפורום מסויים (ופניתי להרבה כאלו בזמן שאני משתמש באתר הזה) לקבלת עזרה והמלצות , תמיד הייתי מקבל תשובות מקצועיות מאנשים מקצועיים בכל פורום ופורום , אבל פה משום מה , בפעם הראשונה שאני נתקל בחוסר מענה מקצועי , אני באמת מופתע ומאוכזב .

amitbl , בתגובות הראשונות עוד איכשהו ניסית לעזור ועל זה תודה לך , אבל בתגובה האחרונה שלך אתה כבר מתחכם ולא עוזר לי .

מה לא ברור בזה שאני צריך עם מיקרופון מובנה ולא בנפרד , שיעמוד לי איפשהו על השולחן או יהיה תלוי על החוט , מלא הייתי מציין שלא אכפת לי אם המיקרופון יהיה בנפרד , אבל ציינתי זאת ? , לא ! , ההיפך , הבאתי דוגמאות לאוזניות שבכולם המיקרופון הוא מובנה מה שרק מעיד על כך שזה מה שאני צריך .

וכמה כבר אני יכול להסביר את עצמי , אני צריך מאוזנות מבחינת במשחקים ובמוזיקה , בעיצוב ובנוחות !

הרי לא ביקשתי שבכל הפרמטרים אני במחיר הזה אקבל את ה-TOP כי אני יודע שזה דיי קשה , בגלל זה כתבתי שאני צריך סאונד טוב וסביר בכללי .

באתי לפה לקבל עזרה והכוונה ובמקום זאת אני פעם אחרי פעם צריך להסביר מה אני צריך ומה הדרישות שלי , זה לא בסדר .

אני עדיין מקווה שמישהו יכוון אותי , מישהו שמבין בתחום האוזניות למחשב כי אני כבר מתייאש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שהHD429, זה ששאלת לגביו הוא ללא מיקרופון, נכון?

אתה מצפה למצוא מציאות, אבל התקציב שלך לא מאפשר לך למצוא אוזניה מדהימה (בין אם לגיימינג ובין אם למוזיקה, ובוודאי שלא לשניהם).

הסברתי לך שעדיף שתתמקד בדרישות שלך כי אתה מצפה לקבל הכל ואין חיה כזו.

ולהתעקש על מיקרופון מובנה, בעיניי, זה טעות. וזה מהשיבה הפשוטה שאתה מגביל את עצמך לשוק קטן יותר של , שהאיכות שלהן בד"כ מעט פחותה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , לגבי ה-HD429 טעיתי , פשוט לא שמתי לב שהן בלי מיקרופון .

פשוט אני לא מצליח להבין , 400 שקל לא מספיק כדי למצוא בשוק סבירות עבור גיימינג ומוזיקה , עם סאונד טוב וסביר , אני הרי לא מבקש משהו סופר דופר . זה לא שאני קונה ב-50 או ב-100 ש''ח , אלא התקציב הוא 400 . אם זה לא מספיק , אז כמה אני צריך להשקיע ? , 1000 ש''ח ?? , זה דווקא כבר נראה לי מוגזם .

אני החלטתי לחרוג קצת מהתקציב שלי ובדקתי שוב , ואת האוזניות האלו דווקא דיי אהבתי :

Razer Megalodon

Razer Banshee

אז יכול להיות שאני אבחר משהו מבין האוזניות האלו , אלא אם כן יש פה למישהו המלצות אחרות וטובות בסכום הזה (יותר גבוה מהקודם) , אז אני אשמח לשמוע , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאין בינתיים עוד המלצות מאנשים אחרים על עבורי וחבל , דווקא רציתי לראות המלצות :'( .

טוב , יש עדכון , וגם עדכנתי את הכותרת בהתאם :

כמו שכתבתי בתחילת התר'ד , אני קניתי לעצמי SOLO 7C של מיקרולאב , וכרגע לפי המלצות פה ושם , הבנתי והחלטתי שאני קונה כרטיס קול יעודי על מנת לשמוע את הסאונד ברמה אחרת .

עכשיו השאלה שקשורה פה לאוזניות שאותן אני עדיין צריך לבחור ולקנות , היא :

האם הסאונד ה''משופר'' ע''י הכרטיס קול יגיע לאוזניות אם אלו יהיו אוזניות עם חיבור בלבד או שאני צריך לבחור עם חיבור פין סטנדרטי (3.5 מ''מ) שצריך לחבר אך ורק לכרטיס קול עצמו ישירות בכדי לקבל של אותו הכרטיס היעודי ? :nixweiss:

ואם כבר גם ככה אנחנו בפורום שהכל בו קשור לאודיו וסאונד אז על הדרך אני אשאל בנושא הזה גם על הכרטיס קול ,

איזה כרטיס קול טוב ואיכותי הייתם ממליצים לי עליו עבור הרמקולים שיש לי פלוס האוזניות שיבואו גם עם קניית הכרטיס קול ? , כמובן שאני מעדיף שבכרטיס יהיה מגבר פנימי עבור .

אז בסופו של דבר החלטתי להשקיעה 1500 ש''ח בכרטיס קול ואוזניות , אני מקווה שהתקציב לא חונק .

חשוב לי שהכרטיס קול יהיה איכותי כי הוא לא רק עבור שאני הולך לחבר אליו אלא גם לרמקולים שלי (SOLO 7C)

אני ראיתי כרטיס Xonar Essence STX ב-860 ש''ח שיש עליו ביקורות טובות , האם הייתם ממליצים לי עליו ? אם לא אז אשמח לשמוע המלצות אחרות עם קצת הסבר למה .

וכמובן אני עדיין מחפש אוזניות טובות שישמשו לגיימינג ולמוזיקה מידי פעם , אז עכשיו בתקציב הכולל , התקציב של האוזניות עלה ואני משאר שעכשיו יש לי יותר בחירה של אוזניות טובות ואיכותיות .

רצוי שהאוזניות יהיו עם מיקרופון , נוחות ואיכותיות ושיתאימו לחיבור הכרטיס קול אשר אני אבחר לפי ההמלצות שלכם .

אני יודע שאולי כבר שיגעתי עם הנושא שלי , אבל זה כבר אמור להיות סופי , המלצות שלכם לכרטיס קול ואוזניות , בגלל זה אני מקווה שתעזרו לי מה לבחור ומה לקנות . אני ממש מקווה שתעזרו לי בעניין .

מראש תודה לכל העוזרים . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה ועדכון .

אני רואה שמשום מה אף אחד יותר לא מגיב בנושא שלי (ואני מרגיש כאילו אני פה כמעט לבד מתכתב עם עצמי :( ) , אז החלטתי לחפור את רחבי האינטרנט ולחפש לבד לעצמי כרטיס קול ואוזניות למחשב , ראיתי סירטונים על כל מיני דגמים , קראתי המלצות ותגובות בכל מיני אתרים ופורומים ומידע עד שיצא לי כבר מהאוזניים והתחילו לכאוב העיניים מרוב הקריאה ובסוף אני חושב שהחלטתי .

1. כרטיס קול , כמו שכתבתי גם מקודם , אני אקנה כנראה Asus Xonar Essence STX במחיר של 860 ש''ח ב-KSP (נראה לי המחיר הזול ביותר עבור הדגם הזה) , יש גם דגם ST , אבל כמו שהבנתי אין אותו בארץ בשום חנות , הייתי קונה דווקא את דגם ה-ST כי הוא יצא אחרי ה-STX , ויש לו אופציה לחבר אליו כרטיס הרחבה נוסף אשר הופך אותו ל-7.1 ערוצים במקום 2.0 , אפילו אם היה בארץ וגם היה עולה יותר יקר (סביר להניח שכן) בכל זאת הייתי קונה אותו .

אולי מישהו פה מכיר או ראה איפה דגם ה-ST בכל זאת נמכר בארץ , אני אשמח לדעת .

2. , החלטתי ללכת על SteelSeries 7H USB במחיר של 520 ש''ח באייבורי מחשבים .

למה ? , ועוד כאשר אני קונה כרטיס קול יעודי שאליו צריך לחבר את האוזניות עם חיבור אנלוגי בלבד , ועוד שהכרטיס קול הוא רק שני ערוצי סטריאו ? כי באוזניות האלו יש אפשרות לחבר אותן גם עם USB למחשב ולהתנסות בסאונד היקפי וירטואלי , וגם אפשרי לנתק את מחבר ה-USB ולחבר אותן אנלוגית לכרטיס הקול ישירות בכדי להנות מסאונד סטריאו איכותי ברמה יותר גבוהה וגם לקבל מהכרטיס קול הזה הגברה עבור האוזניות .

בגלל זה אהבתי את האוזניות האלו , לדעתי זה טוב שיש יותר מאופצייה אחת , וגם כי אהבתי את העיצוב של האוזניות האלו , וגם יש הרבה ביקורות טובות עליהן .

אז אחרי קניית הכרטיס קול הזה עם האוזניות האלו , אני יוצא בנזק (אבל נזק נעים :)) של 1380 ש''ח סה''כ , 120 ש''ח פחות ממה שהצבתי לעצמי .

אם למישהו יש להוסיף משהו לגבי ההחלטה שלי , או עדיין לתת איזו שהיא תגובה או המלצה , או מסיבה כל שהיא לא כדאי לקנות את זה ועדיף משהו אחר , אני אשמח לדעת , כי את הקנייה אני אבצע בעוד שבוע פחות או יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ובכוונתך לשדך לכרטיס קול מהשורה הראשונה המיועד למוזיקה בסטריאו ולא למשחקים, אוזניות בינוניות מינוס המיועדות למשחקים ולא למוזיקה (ובדגש שוב, USB!), אני מציע לך להמשיך לקרוא לפני שאתה רוכש.

ובלי קשר, עושה רושם שלא באמת הפנמת את דברי ממקודם.

בתקציב שלך במיוחד, אין שום סיבה שבעולם להתעקש על הדסט כשיש אופציות כ"כ הרבה יותר טובות.

אתה מבקש עזרה, דוחה מכל וכל את העצות שניתנו לך (בגסות, יש לומר), ואז עוד מתפלא שמתעלמים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...