עזרה עם קצב העברה פנימי וחיצוני נמוך מאוד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם קצב העברה פנימי וחיצוני נמוך מאוד

lamborghini

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעייה ברשת הבייתית שלי כבר הרבה זמן.

הבעייה מתחלקת ל2, אחד זה הקצב העברה בין מחשבים ברשת והשנייה זה המהירות עצמה של האינטרנט.

המחשבים אצלי משתמשים בכרטיסי רשת עם מהירות 54 mbps . ומחוברים לראוטר tp-link WR541g

אני יתחיל בבעייה הראשונה,

שאני מנסה לשלוח קבצים בין מחשבים ברשת אם זה בעזרת תיקיות משותפות או בעזרת סקייפ אני לא עובר את ה800 קילו בייט לשנייה.. אני לא מצליח להבין למה, אמנם אני לא מצפה ל54 אבל לפחות לכמה מגות טובות.

והבעייה השנייה , עברנו ל30 מגה לא מזמן ושאני מריץ ספיד-טסטים למיניהם אני לא עובר את ה14 , עכשיו שחיברתי מחשב ישירות למודם כן קיבלתי 30 מגה..

בגדול כבר ניסיתי לעשות ריסט להגדרות של הראוטר, ניסיתי להחליף ערוצים, בדקתי כרטיסי רשת שונים , ניסיתי לעבוד גם ב L2TP וגם ב PPPoE . האינטרנט שלי הוא כבלים של . הקליטה בין המחשבים לראוטר טובה עד טובה מאוד.

קשה לי להאמין שהראוטר דפוק אבל אני כבר לא יודע.. אולי אני מפספס איזה הגדרות חשובות ..

אני ישמח לכל עצה מה יכול ליהיות הבעייה..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות העברה בין המחשבים תלויב במרחק שלהם מהנתב וככל שהם רחוקים יותר, היא נמוכה יותר.

מעבר לכך, הנתב שלך מיושן ולא יכול להתמודד עם מהירות של 30M. אתה צריך יותר מודרני כדי להתמודד עם המהירות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה , אבל כמה דברים לא ברורים לי.

קודם כל בעניין הרשת הפנימית , איך זה יכול ליהיות שגם ראוטר וגם כרטיסי שמבטיחים עד 54 ונותנים 1 ??

עשיתי גם ניסיון עם שתי לפטופים צמודים לראוטר ולא קיבלתי שיפור במהירות.

ובעניין האינטרנט גם לא ברור לי אם הראוטר מבטיח 54 למה הוא לא יכול לעמוד ב30 ?

עשיתי ניסיוי וחיברתי לפטופ באופן קווי לאחד מהפורטים בראוטר ושם כבר קיבלתי 26-27 מגה שזה כבר יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר ביותר

ראשית בהעברה בין מחשב בודד לנתב בתקן של 54Mbps המהירות המקסימאלית היא 2.8MBps שים לב שכאן מדובר על בייט ולא ביט.

אז כן, המהירות שתקבל בגישה לאינטרנט היא לא המקסימאלית האפשרית בחבילה שלך.

שנית מכיוון שברשת אלחוטת יש התנגשות בין המחשבים (בניגוד לרשת קווית עם מתג) אז המהירות יורדת.

בנוסף כשאתה מעביר ממחשב למחשב ושניהם על אלחוט אז ה2.8 מתחלקים בין המחשבים. בהחלט סביר שתקבל מהירות של 1MBps

כדי להגדיל מהירות, תחבר את המחשבים קווית. או כאפשרות שניה תחליף את הנתב וכרטיסי הרשת לכרטיסים ונתב התומכים בתקן N

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...