טיפה דחוף - קניתי seasonic X660 ושולחים לי X760 בגלל תקלה בהזמנה - יש חסרונות? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפה דחוף - קניתי seasonic X660 ושולחים לי X760 בגלל תקלה בהזמנה - יש חסרונות?

nitzanj

Recommended Posts

יותר מדי אנשים הזמינו מהם את ה-660 (יותר ממה שיש במלאי) אז הם משדרגים ל-760, אבל לא retail. ההבדל הוא שאין קופסה, ואחריות של שלוש שנים במקום חמש.

יש איזה חסרון או שזה נטו שדרוג לעומת ה-660? אני עוד יכול לבטל את ההזמנה ביומיים הקרובים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממי הזמנת? גם אני רוצה! :D

אל תדאג אין שום חסרונות, גם ככה 5 שנים זה המון אז בעוד 3 שנים סביר להניח שתחליף ספק.

ספקי סיסוניק ידועים באיכותם. זה רק שדרוג מ-660 ל-760.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף ספק עוד שלוש שנים לא כזה סביר בעיני. השאלה אם הסיכוי שמשהו יקרה בדיוק בשנתיים האלה הוא מספיק נמוך לטעמי, אני אוהב לקחת סיכונים של אחריות... אז בוא נשים את זה בצד ונניח שבשבילי כרגע רלוונטי רק הפן הטכני נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, הנחתי הנחה שגויה שמדברת עלי ;)

אם כך החיסרון היחיד הוא האחריות. אתה יכול לבקש מהחנות אחריות מלאה או לחכות שה-X-660 יחזור למלאי.

קשה לי להאמין שיקרה משהו לספק איכותי בשנתיים, יש לי בבית מחשב כבר ארבע שנים עם ספק EZCOOL ולא קורה לו כלום אז גם ככה .

אם האחריות לא משנה לך אז באופן טכני אין בעיה, הספק הנ"ל יהיה שקט יותר (המאוורר נדלק אחרי 20% שימוש, ככל שההספק עולה כך גם המאמץ שיגרם למארוורר להידלק יעלה).

אני מסכים חלקית עם מה שכתוב מעליי, אין שום יתרון במחליף אבל אין גם חיסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר העלית את הדיון הזה... הלכתי על ה-760 ואייבורי המצחיקים האלה הביאו לי בטעות שתי שקיות כבלים זהות.

אז יש לי מלא כבלים פעמיים, אבל אין לי אף לא כבל אחד לחבר HDD :kopfpatsch:

מחר אמורים לתקן את המעוות. בינתיים אני עובד עם המחשב החדש מורכב לגמרי אבל פתוח - והחשמל לדיסקים מגיע מהמחשב הישן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר העלית את הדיון הזה... הלכתי על ה-760 ואייבורי המצחיקים האלה הביאו לי בטעות שתי שקיות כבלים זהות.

אז יש לי מלא כבלים פעמיים, אבל אין לי אף לא כבל אחד לחבר HDD :kopfpatsch:

מחר אמורים לתקן את המעוות. בינתיים אני עובד עם המחשב החדש מורכב לגמרי אבל פתוח - והחשמל לדיסקים מגיע מהמחשב הישן :smile1:

איך קיבלת את הספק? ככה?: 009_thumb.jpg 010_thumb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קיבלתי הצעה של 760X BULK במקום 660X RETAIL, אבל עמדתי על שלי בגלל עניין אחריות של 5 שנים ואחרי כמה שיחות חוזרות הובטח לי 760X RETAIL.

מאיפה קנית, אייבורי?

באופן כללי, לא הייתי סומך על BULK... נשמע לי קצת מוזר לקבל ספק בניילונים....

לגבי ההספק, זה נראה לי סתם בזבוז אנרגיה 760W...

אבל בכל מקרה, טוב שהתעקשת על ריטייל עם 5 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת בזבוז אנרגיה?

במקרה הזה אם ספקים איכותיים שהיעילות שלהם היא 80+ צבעים, ההבדל לא יהיה מורגש בכלל

ספק בשקית ניילון - אין אם זה כל בעיה, זה הקטע של bulk שהחנות מקבלת קרטון גדול אם 10 ספקים להתקנה במחשבים (שמיועדים לכך שהחנות תתקין אותם והלקוח לא יראה אותם בכלל), אז הם פשוט מוכרים לך את הספקים מתוך הקרטון הזה

כיאלו היי, נותנים לך ספק 760 במקום 660, שתיהם איכותיים מספיק כדיי לעבוד הרבה מעל ה 5 שנים של האחריות של ה 660, ועוד יש לך בעיה אם זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...