בחירות בארץ? - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

צר לי לאכזב אותך, מגדלים לא ייפלו מהשמיים, אבל אולי מישהו יטה אוזן וישמע את זעקת העם. בניגוד למנהיג ההווה הזה.

בכל העולם, בכל העולם.. כמה אפשר לשמוע את התירוץ העלוב הזה?? (אל תיעלב :xyxthumbs: )

אני אלך איתך בכל זאת, הייתי באירופה לא מזמן, מחירי הביגוד, המזון והאלכוהול זולים פי כמה וכמה מכאן.

ובמקום שאני אכתוב הכל, פשוט תקרא

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999410,00.html

כל מה שאתה כותב בפורום הזה ובבלוג שלך זה שטויות מוחלטות שאין להן שום אחיזה במציאות, לחלוטין. תפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מה שאתה כותב בפורום הזה ובבלוג שלך זה שטויות מוחלטות שאין להן שום אחיזה במציאות, לחלוטין. תפסיק.

כשאתה בוחר לראות רק את מה שאתה רוצה לראות, אתה צודק.

זאת הבעיה, אתה איש ימין, לא משנה מה יהיה. זה בסדר להיות שם, אבל אתה מתעלם מעובדות ולא מפריך אותם. כל הפוסטים הפוליטיים שלי בבלוג מגובות בעובדות, שום דבר אינו פרי דימיוני, ובכל זאת, אתה מבטל אותם בהינף יד. מדוע? אף אחד לא אוהב שמוכיחים אותו על טעותו, זה עניין טבעי לחלוטין. אני מבין מאיפה זה נובע. אז נשאיר זאת כך.

בוא נסכים לא להסכים ואני כמוך אאחל לעם עתיד טוב יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את הטיעון שלך

אני צודק, מי שלא מסכים איתי פשוט לא רואה את המציאות הנכונה ומסנוור ע"י הימין/תקשורת/הממשלה

אתה יודע מי עוד משתמש בטיעונים כאלה? מחזירים בתשובה ואנשי תאוריות קונספירציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את הטיעון שלך

אני צודק, מי שלא מסכים איתי פשוט לא רואה את המציאות הנכונה ומסנוור ע"י הימין/תקשורת/הממשלה

אתה יודע מי עוד משתמש בטיעונים כאלה? מחזירים בתשובה ואנשי תאוריות קונספירציה

אל תשכח שצדק הוא רק שם של כוכב :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריי קריטה בבלוג של הבחור אני חייב להסכים.

לא, אתה לא חייב. אולי אתה חושב שאני טועה, אך העם לא חושב כך, ומעניק למפלגות החדשות עשרות מנדטים לעומת מפלגת ביברמן שגורפת בלחץ 30. הפחד גרם לא להתמזג. אלמלא זה, הוא היה עובד אצלי בגינון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה עובד אצלך בגינון? זה נראה לי קצת מוגזם להגיד על אדם מוכשר בוגר הרווארד ו MIT.

ו30 מנדטים? אין לך מושג קלוש.

ולפי מה שלפיד אומר , הוא יותר קרוב לליכוד מאשר לעבודה , אותו דבר מדובר על כחלון , אז אם הם יצטרכו לתמוך במישהו , הם יתמכו בליכוד ביתנו.

והציבור שאני מכיר , הרציונלי והחושב , שלא דבוק לאתרים כמו YNET , מעדיפים את ביבי על פני הרוב כראש ממשלה.

ומפלגות חדשות קמו ונפלו , זה קל לדבר , אבל השאלה היא אם הם יהיו מסוגלים לעשות משהו ולא כמו קדימה שרק עשתה נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים את הקול שלך אצל המפלגות הקטנות (כמותית או מנדטית) זה פשוט לזרוק את הקול שלך לפח

יהיה להם ייצוג קלוש בכנסת, אין שום הבטחה שהם יהיו בקואליציה וההשפעה שלהם תהיה מינורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזו מפלגה קטנה, אל תתנפלו עלי,

אבל אני עוקב אחרי הבחור הזה הרבה זמן ואותי הוא באמת שכנע,

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/411/899.html?hp=54&cat=872&loc=5

למי שרוצה לקרוא.

בנט הוא בחור מצויין, והייתי בשמחה מצביע למפלגה שבראשה יעמודו הוא ואיילת שקד, אלא שבמקום לעשות זאת (למרות שהיתה הכרזה שכזו, נדמה לי), הם חברו למפלגת "הבית היהודי". מצטער, אבל אני לא מוכן להצביע למפלגה שמבחינתה "יהודי" הוא רק יהודי דתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...