בחירות בארץ? - עמוד 25 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שב״קדימה״ ממש נואשים... נתקלתי היום לראשונה בשלט על אוטובוס ובו רואים פיטריה אטומית שמשמאלה רשום ״ביבי יסבך אותנו״.

שני דברים שאני לא מבין בקמפיין הזה:

הראשון, איך תקיפה של מדינה שאין לה עדיין נשק גרעיני, שנועדה למנוע ממנה להשיג נשק גרעיני, תסבך אותנו במלחמה גרעינית? אם כבר, המנעות מתקיפת מדינה שמפתחת נשק גרעיני ומאיימת בכל הזדמנות להשמיד את יכולה לסבך אותנו במלחמה שכזו.

השני, נאמר שהשתכנענו מהקמפיים והחלטנו לא להצביע לליכוד. למה אנחנו צריכים להצביע לקדימה דווקא? מה קדימה מציעה שאין לכל שאר המפלגות שאינן הליכוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה לא אמור להבין, זה כל הפואנטה. זה אמור לפנות אל הפחדים הלא רציונליים שלך.

2. כפי שכתבתי קודם, אולי קדימה כבר רואה את עצמה כארגון פוליטי שאמור להשתמש בתקציבו כדי להועיל למפלגה אחרת, כי גם כך היא עומדת להימחק מהמפה הפוליטית. מה שמכונה באמריקה PAC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוג של בן דרור ימיני שבדיוק מדבר על התמוטטות המרכז ועל הגושים הדהויים של השמאל והקצנה של הימין. באמת ששום דבר לא ברור מהמפלגות שהם לא הליכוד-לא ברור מה המצע(אפילו שיש ויקיפדיה), לא ברור מי האנשים שרצים איתם ובעיקר על יכולתם לא "למכור" את המדינה.

הניבויי הזה באמצעות הבחירות, כל כך בלתי אפשרי.

האם אתה בתור בוחר, מנבא שאיזה מפלגה שיכולתיה מפוקפקות והאספקט הביטחוני שלה מוטל בספק,קדימה, לפיד, העבודה) תקדם את המדינה?

או הליכוד ששחק בהצלחה את מעמד הביניים ועכשיו הקצין עוד יותר את עמדותיו עם ליברמן(תסכימו איתי שהוא לא ממש פוליטקאי, יותר כמו פיל בחנות חרסינה), ועכשיו כשאובמה ניצח-ברור שיהיו התנגשויות שהם לא ממש יועילו לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4302776,00.html

איילת שקד: "דיברתי עם הרב רומסקי... וראינו שאין ביננו חילוקי דעות. למרות זאת אני התחייבתי... שבמידה ויהיו ביננו חילוקי דעות אני אסור למרותו מה שנקרא אקבל את סמכותו."

למי שאמר שהם שונים מהחרדים בכך שהם לא מתיעצים עם רבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הומור לדיון הרציני שלכם,

לפני כשבועיים בערך התקשרו אל סבא שלי ושאלו אותו למי הוא מתכוון להצביע בבחירות הבאות, הוא לא מבין עברית אז אני קיבלתי את הטלפון.

אמרתי לבחורה החביבה שאת דעותינו הפוליטיות במשפחה אנחנו שומרים כל אחד לעצמו, בתגובה היא שאלה אותי אם היא יכולה לשכנע אותי להצביע לש"ס...

TRUE STORY :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שיותר מידי מפלגות פונות לשמאל?

זה רק אתה. יש הרבה מפלגות שמאל חדשות שמתחזות למרכז, אבל מתי זה יותר מידי? אם אתה ימני, זה דווקא טוב: פיצול קולות בשמאל מביא לבזבוז של קולות. כל מפלגת שמאל נוספת מגדילה את מספר המנדטים של הימין!

כשמפלגה של 28 מנדטים מתרסקת, יש הרבה מאוד מנדטים שרק מחפשים מפלגה. אז הרבה מפלגות מנסות לקושש אותם.

והעיפו כבר את חנין זועבי?

אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התמונה שלי עם החמור, ואני מאוד גאה בה:

Hugo_child.jpg

כמו שתוכלו לראות למטה זה החמור, ולמעלה זה אני כשהייתי ילד.

הייתי ילד טוב שאוהב חיות ועוזר לאבא.

אז כמו דויד שהיה רועה כבשים, גם אני אוהב חיות.

ולכן אני מתאים להנהיג את הציבור.

אם יש לכם סיפור יותר מוצלח, אני מוכן לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתעת הבחירות: מפלגת כלכלה

http://calcala.org.il/

אפילו יוסי בובליל הצטרף עליהם!

דני גולדשטיין יו"ר מפלגת כלכלה מזמין מועמדים לכנסת

"אנחנו מחפשים אנשים מלאי מוטוביציה" :lol:

מה זה ,איזה הזוי .הגיחוחים הקטנים של המנחים וכן הבעת פניהם אין אין ... :lol:

http://calcala.org.il/?p=324

האם ליברמן צריך לפחד 0:50

!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...