htc one s או גלקסי 2 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

htc one s או גלקסי 2 ?

Gamer1351

Recommended Posts

היי, אני עומד לקנות מכשיר חדש ומתלבט בין שני המכשרים, המחיר כמעט זהה לפי מה שהבנתי המסך של הHTC הוא פנטייל לעומת בגלקסי האם זה מורגש ומפריע? חוץ מזה איזה מכשיר עדיף לדעתכם?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOS, ללא כל ספק.

הוא חזק יותר, המסך שלו טוב יותר (רזולוצייה גבוהה יותר לגודל קטן יותר), חדש יותר (עדכונים), ובכלליות- משתלם יותר.

ב-HOS אכן נעשה שימוש בפנטייל, וב-SGS2 ב- מלא. עם זאת, צפיפות הפיקסלים הרבה יותר חשובה. ל-SGS2 יש צפיפות פיקסלים של 217ppi, ול-HOS של 256ppi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החסרונות של הHOS לא מפריעים לך, אני מציע שתלך לבדוק בעצמך את המכשיר ותראה את איכות המסך.

בגדול מתרגלים לפנטייל והוא עדיף על הגלקסי 2.

ולשי, אני לא הכי מסכים.

אמנם הצפיפות פיקסלים היא כביכול גבוה יותר אבל בגלל הפנטייל הכל יותר משונן.

ואני כבר כמה חודשים עם המכשיר ועדיין שם לב לזה בעיקר בטקסט ואייקונים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחלופין, בגלקסי המסך מאוד גדול, אך בעל רזולוצייה מאוד נמוכה (הכל יחסי, כן?). אז גם בו יהיה פיקסול (או שינון) במידת מה.

ולכן במקרה הספציפי הזה, אני הייתי הולך עם צפיפות פיקסלים ופחות עם אופן סידורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון: קניתי לבסוף ONE S מכשיר באמת מדהים מבחינת מהירות הכל עובד חלק הכל מושלם חוץ מהפנטייל ממש רואים את זה ולא צריך לקרב את המסך לפנים.. למרות הפנטייל לעומת הגלקסי 2 הONE S הרבה יותר מהיר והמסך יותר חד.. סה"כ מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתלבטות דומה. כמה הסוללה מחזיקה לך?

אני לא משתמש כבד והציעו לי S2 יד שניה "מפדאנט" ב-1650 ש"ח , כולל מגינים. שווה את ההפרש לעומת One S?

יום וחצי בשימוש סביר.. עשיתי השוואה בחנות עם הגלקסי 2 וההבדל מהותי לטובת ה ONE S המסך שלו הרבה יותר חד ובהיר המכשיר מהיר יותר ועשוי מחומרים טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...