אפליקציה - תספר לכם מתי יגיע האוטובוס הבא - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציה - תספר לכם מתי יגיע האוטובוס הבא

xtract1

Recommended Posts

חברים, החל מה-27.9 משרד התחבורה מתכוון לאפשר גישה למפתחי אפליקציות שיוכלו לראות את זמני ההגעה/יציאה של אוטובוסים בזמן אמת.

בהמשך מתכנן משרד התחבורה להוציא בעצמו אפליקציה, אבל אני רוצה להאמין שאנשים יקדימו אותו ויוציאו אפליקציה שסוף סוף תוכל באמת להועיל לכולנו בתחום התחבורה הציבורית.

מקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPSים כבר מובנים בכל חברות האוטובוסים (הם אלו שמפעילים את הכרוזים האוטומאטיים בקווים העירוניים), במכשירים שקוראים את הרב-קו. יש גם את הפיילוט של הלוחות הסולאריים הענקיים והמכוערים בסמוך לתחנות שמסונכרנים עם ה GPSים של הקווים של אותה תחנה ונותנים ETA סביר+ על ההגעה של הקו המיוחל לתחנה. רק חבל שזה קיים ב 2.5 תחנות בגוש-דן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחשוב שברכבת הכרוזים האוטומאטיים מסתמכים על מס' הסיבובים של החוגונים במרחק מסויים. כמה עילגות וטמטום יש בארגון הרקוב הזה. עכשיו הם אשכרה הולכים להשקיע בחיישנים שיותקנו במסילות בכדי שיתריעו בפני רעידות אדמה וכדאיות של יציאת רכבות לנסיעות בשל כך.

ראבאק, תקדמו WIFI בקרונות קיבינימט, לא ת'דרעק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת יעזור לנו.. היא עדיין תהיה לא יעילה והכבישים פקוקים.

מה שיעזור לנו כרגע זאת בשבת.

מסכים. אבל אם ועד שזה יקרה זו תוספת מבורכת. אני לא חושב שאני היחיד שיש לו אוטובוס למקום מסוים פעם ב-20 דק' (במקרה הטוב). זה לא בדיוק "כיף" לפספס את האוטובוס בדקה וחצי ואז לחכות 19 דק' שבמהלכן אתה לא יודע אם פיספסת את האוטובוס או שהיא מאחר ואז גם אתה לא יודע אם לעלות על מונית/אוטובוס מקו אחר או פשוט לחכות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחשוב שברכבת הכרוזים האוטומאטיים מסתמכים על מס' הסיבובים של החוגונים במרחק מסויים. כמה עילגות וטמטום יש בארגון הרקוב הזה. עכשיו הם אשכרה הולכים להשקיע בחיישנים שיותקנו במסילות בכדי שיתריעו בפני רעידות אדמה וכדאיות של יציאת רכבות לנסיעות בשל כך.

ראבאק, תקדמו WIFI בקרונות קיבינימט, לא ת'דרעק הזה.

רק תדע שזה קיים כבר, WIFI ברכבת:)

יצא לי אתמול לנסוע בקו ב"ש - ת"א וחזרה..והיה WIFI, הן ברכבת עצמה בזמן הנסיעה והן התחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...