בעלי iRiver iHP-120, iPod, וכו' - עזרתכם נחוצה - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי iRiver iHP-120, iPod, וכו' - עזרתכם נחוצה

Milford Cubicle

Recommended Posts

:hi: :hi: העיקר שהגבת!!

כבר הספקתי לשכוח מה זה IRIVER... עברה שנה הם לא הוציאו שום עדכון לנגן שלי H120... למרות כל ההבטחות. כבר הספקתי לשכוח אבל אני מבטיח שאני לא יקנה אותם יותר. פשוט חוצפה.

ENCODER אתה יכול לתת הסבר מה זה בדיוק הקישור שנתת? היתכן פירמוור חיצוני לIRIVER?? אם כן אני מוכן לנסות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אתה לא מוכן לנסות אותו... רוקבוקס הם כמה חברה מאוד רציניים שאשכרה מנסים לתכנת מחדש פירמוואר לארכוסים וגם לאיריבר שלנו. הם הצליחו להגיע לדוגמא, להפעלת המכשיר, צפיה נכונה בקבצים (בלי התוספות המזוויעות בצד), מעבר בין ספריות... רק שעוד לא ממש יישמו השמעה וכאלה. בקיצר, עדיין אין על מה לדבר ואני לא מציע להחזיק את הנשימה עד שהם יסיימו.

הידעתם שכאשר אתם שולחים הודעה ובזמן שכתבתם אותה הנושא התעדכן, תקבלו הודעה על כך ותוכלו לערוך את הודעתכם שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא ידענו... :silly:

for the record, רוקבוס קיים כבר שנים ועובד בצורה מושלמת על נגני ארקוס התואמים (כמות היתרונות שלו על פני ה-firmware הרגיל היא פשוט עצומה). עכשיו הם פשוט מתאימים אותו גם ל-H1xx.

ושוב, חבל סתם לטחון את הנושא הזה בת'רד הבמילא לא קשור הזה, תעשה חיפוש בפורום ל: Rockbox

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...