חדש ב TES: Oblivion, כמה שאלות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ב TES: Oblivion, כמה שאלות

Jenia24

Recommended Posts

אהלן,

התחלתי לשחק במשחק המדהים הזה לפני יומיים. אני קשת Wood Elf רמה 2 סימן Leader ויש לי מספר שאלות.

1.הצטרפתי לגילדת הלוחמים ואני כבר journeyman. לאיזה עוד גילדות אתם ממליצים לי להצטרף?

2 . איך לומדים קסמים? והאם ה-Spells שאני מוצא הם לתמיד או שזה חד פעמי? ואיך אני משפר את הקסמים שקיבלתי עם השחקן, לדוגמא הריפוי העצמי?

3.איפה אפשר למצוא מודים מומלצים? הורדתי את הרוב מההמלצות של gamer, על איזה מודים נוספים אתם ממליצים.

4 . יש לי כל מיני קווסטים שבהם קיבלתי בירושה איזה שהיא אחוזה שאני צריך לקנות דברים בשבילה. מה התרומה של הקווסטים האלה והאם הם מומלצים?

5 איזה טיפים יש לכם לשחקנים חדשים במשחק ולקשתים בפרט?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב.. אובליביון הוא משחק נהדר (למרות שקצת משעשע להתחיל לשחק אותו עכשיו כשהוא בפועל יצא ב - 2006!).

לגבי השאלות, יש לי תשובה אחת עיקרית לכולם - כל הרעיון במשחק הוא לגלות את העולם באופן עצמאי, זה הכיף לטעמי.

1. תצטרף לכל הגילדות - כל גילדה מכילה קווסטים משלה והרעיון במשחק בסופו של דבר זה "לעשות הכל" אם אפשרי.. :)

2. אפשר לקנות אותם בעיקר. יש חנויות "קסמים" במרכזי ערים וכל מיני רוכלי קסמים שמהם אפשר לקנות קסמים. ככל שאתה מתרגל קסם מסוג מסוים - לדוגמה ריפוי, הרמה שלך עולה - מה שיאפשר לך לרכוש ולהשתמש קסמי ריפוי מתקדמים יותר "minor" לעומת Grand.

3. מודים אני פחות יודע לענות. לא עשיתי בהם שימוש.

4. כל הקווסטים מומלצים, חלק יותר חלק פחות, בסופו של דבר תרצה לעשות את כולם לא?.

5. תנסה להשקיע ב - SNEAK (מאפשר נזק כפול בחץ הראשון), תוודא שיש לך אמצעים טובים לקרב קרוב כי בסופו של דבר יקרו מקרים בהם תאלץ להילחם בטווח קרוב, אז תשקיע או בקסמי מגע או באיזה סט חרב ומגן..

אהה כן ואתה מוזמן להיכנס ל - http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Oblivion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

חשבתי להשקיע בקסמי זימון. ע'מ "להעסיק" את האויב, מה דעתך?

בקשר לגילדות השאלה שלי היא אם אין התנגשות במשימות כתוצאה מזה שאני שייך ל 2 גילדות שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימת מודים מומלצים אתה יכול למצוא ב http://oblivion.nexusmods.com/mods/topalltime/?adult=0

אני בעצמי כרגע מתחיל משחק חדש באובליביון, במקרה גם קשת (קשת-גנב) ואני אוסף לעצמי רשימת מודים. תהליך שלוקח זמן לצערי.

כרגע זה מה שאספתי:

Color map mod

Coronerras Maximum Compatibility Skeletons

DarNified UI אני ממש ממליץ עליו, משפר בהרבה את הUI

Faction Rank Fix

HG EyeCandy Body (NSFW :P)

Keychain

Natural Faces

Rens Beauty Pack

Unofficial Oblivion Patch עוד מוד חובה שמתקן המון באגים במשחק

Quarls Texture Pack

ועכשיו נזכרתי גם ב Oscuros Oblivion Overhaul

להרבה מודים חובה שיהיה מותקן Oblivion Script Extender (גם לחלק פה ברשימה)

עוד מוד מומלץ הוא ENB Series אם המחשב שלך מספיק חזק לזה. עדיין לא מצאתי ENB טוב לאובליביון, אם במקרה תראה איזה משהו אשמח לשמוע, אבל גם הדיפולט עובד לא רע.

אם תצטרך עזרה להתקין אותם רק תשאל :xyxthumbs:

בנוגע לקשת-conjurer, יכול ליהיות דווקא מעניין, אני היתי הולך יותר לכיוון קסמי illusion, קצת יותר מתאים לקשת.

ואין התנגשות בקווסטים של הגילדות עד כמה שאני זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם אפשר לשנות את הרכיבה על הסוס, לא יצא לי לראות מוד לזה.

אגב פעם ראשונה שמשחקים משחק של בת'סדה מומלץ לשחק קודם בלי מודים

אני גם בגישה הזאת.

לכן התקנתי רק מודים שמשפרים את ה-UI הזעוותי, משפרים את הגרפיקה וכו'.

שום דבר שקשור לתוכן או לעלילה או למערכת הקרב שהיא גם דיי חוזרת על עצמה ולא מאתגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הגעתי לרמה 5 ואני מתחיל לאט לאט לקלוט מה רוצים ממני, אבל עדייו יש לי כמה שאלות.

1.על איזה Spells אתם ממליצים לקשת?

2.כל הנושא של אלכימיה, איפה מוצאים מרשמים ואיפה רוקחים?

3.איפה נמצאת גילדת הגנבים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב, אני ממליץ Illusion, בעיקר frenzy, demoralize, command humanoid/creature. אבל אם אתה רוצה ללכת על conjuration, אין לך יותר מידי אפשרויות. אולי turn undead וזימונים למיניהם. תראה רשימה מלאה ב http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Spells

2. אני לא ממש זוכר איך זה עובד, אבל אתה אוסף כמה רכיבים של מתקן אלכימיה ומפעיל אותם במסך הInventory, בוחר כמה רכיבים ומאשר. תקרא יותר ב http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Alchemy

3. כל הרעיון הוא למצוא אותם, אבל אני אתן לך רמז, Imperial City

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...