חדש ב TES: Oblivion, כמה שאלות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ב TES: Oblivion, כמה שאלות

Jenia24

Recommended Posts

בגלל שהמשחק יחסית ישן אני בטוח שלחלק מהשאלות שלך לא תמצא כאן תשובות.

תנסה לחפש בגוגל שאלות בסגנון של: "איפה נמצא חפץ X" או "איזה סקילז מומלצים לדמות מסוג Y"

https://www.google.co.il/search?q=recommended+spells+for+archers+oblivion&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.

אילן, התחלתי מחדש ובחרתי ב-illusion.

מה ההשפעה של Demorolize בתוך המשחק עצמו?

אני מחפש קסם שיעזור לי בקרבות מטווח קרוב. יש המלצות?

אני קשת רמה 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Demoralize

אם שיחקת בסקיירים, אז זה אותו דבר כמו Fear - האוייב פשוט יפסיק להלחם ויתחיל לברוח. מה שנותן לך כקשת אפשרות לנוח לכמה שניות, למלא חיים ולהתארגן על נקודת תצפית טובה כדי לשגר מטח חיצים על האוייב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 3 שאלות למומחי האובליביון שפה.

1 . מדי פעם אני משתמש בקסמי illusion כדוגמת calm ו frenzy כנגד bandits אבל ברוב המוחלט של הפעילות של זה פשוט לא משפיע עליהם, גם אם אני מטיל אותו 3 פעמים רצוף. בעוד שעל זומבים הקסם עובד מצוין מהפעם הראשונה.

2 . האם יש דרך לבטל חץ אחרי שטענתי אותו?

3. Arcane University, מישהו יכול להסביר לי בקצרה מה זה., והאם קשת יש לי מה לחפש שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הקסמים שלך ברמה נמוכה ו/או הרמה שלך ב illusion נמוכה מידי לעומת ה bandits. תסתכל בתאור של הקסם צריך ליהיות כתוב עד איזה רמה הוא עובד. שים לב שהיצורים מסביבך שומרים פחות או יותר על אותה הרמה שלך.

2. לא. תירה את החץ על הרצפה או על קיר ותאסוף אותו

3. זה המבנה (/אזור - יש בו כמה מבנים בפנים) הראשי של גילדת הקוסמים. לקשת אין כל כך מה לחפש שם אלא אם אתה עושה את גילדת הקוסמים (שבשלב כזה או אחר בכל מקרה תעשה אותה), אבל לקשת - Illusionist כמובן שיש. אחד הדברים החשובים ביותר שיש שם הוא Altar of Spellmaking שנותן לך ליצור קסמים משלך (אתה יכול לראות הצעות ב http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Useful_Spells דווקא ראיתי שם דברים מעניינים :))

וגם משהו שראיתי רק עכשיו:

Wearing armor reduces your spell effectiveness. The reduction penalty depends on your armor skill (light or heavy), and the penalty is reduced as your armor skill is increased. The penalty ranges from 20% (at about armor skill = 5) to 5% (at armor skill 50-100). The Magic Menu will show your spell effectiveness.

Wearing any armor reduces your casting effectiveness.

Exception: using a shield with a two-handed weapon or bow gives you the shield enchant bonuses without the armor penalty or the shield armor class boost.

וכנראה שאתה לובש שריון (קל אני מניח), אז תשדל להעלות את הרמה שלך איתו לכמה שיותר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

ז'א שאני צריך לוודא שהקסמים שברשותי הם

פחות או יותר ברמה שלי?

עוד שאלה קטנה, יש כמה קווסטים במשחק שלדוגמא אני צריך לשחרר טירה שהותקפה ע'י רוצחים ובתמורה אני זוכה בדירה. ואז אני יכול לקנות כל מני דברים לשיפור הטירה. ואני לא מבין איך זה בדיוק תורם לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תקשיבו למקרה.

אני כרגע קשת שמתמחה ב-illusion רמה 9 עם 41 באילושן (apprentice)

רוב הסיכויים שאני יהיה journey man באילושן ברמה 10.

האם זה לא רמה נמוכה מדי יחסית ל-lvl?

רוב הקסמים ברמה הזאת נעים בין lvl 5-7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

כבר סיימתי 3 משימות שקשורות לגילדת הקסמים.

ובכל אפשרות שיש לי אני משתמש בארצות וייטנאם ע'מ להעלות את רמת האילושן שלי.

כבר מת להתחיל להשתמש בקאמיליון ובשיתוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...