הוט מובייל החלה ליישם את הגבלת שיתוף האינטרנט? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט מובייל החלה ליישם את הגבלת שיתוף האינטרנט?

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי בירור קצר הבנתי בערך מה הולך.

כשאנחנו פותחים HotSpot אנחנו עוברים דרך APN של הוט שנקרא .hotm, ועל גבי הAPN הזה הם יוצרים את ההגבלות מהירות.

לעומת זאת כשגולשים דרך המכשיר הוא עובר דרך APN שונה.

ניסיתי לשנות את הAPN אבל הוט הגבילו את זה, ברגע שמשנים אותו זה מפנה ישירות לאתר של הוט שאומר שצריך להכניס את הAPN כדי לגלוש.

כשניסיתי עם tetherme זה גם לא עבד.

בסוף הצלחתי עם תוסף מהסידיה, הוא כנראה מנתב את כל המידע של ה hotspot דרך הAPN הרגיל של המכשיר.

אז כנראה אני לעולם לא הוגבל. מאז שאני בהוט, הייתי צריך להכניס את כל ה apn לבד- בגלל שהיתי מעדכן ומוחק את כל תכולת המכשיר לגמרי בתדירות שבועית. מה שהקנה לי אפשרות לא להכניס את ה .hotm.

בשני עדכונים האחרונים הוא הגדיר אותם לבד, אבל ללא ה apn של hotspot.

האמת שאני משתמש רק באינטרנט (שיחות במקסימום שעה בחודש) כך שמהירות גלישה די מורגשת, לכן אני עדיין נותן הזדמנות להוט לקצץ לי קצת בהוצאות. בשמחה העבור לגולן (העברתי את כל המשפחה אליו :-) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהוט מובייל חוסמים עכשיו גלישה דרך המחשב (חוסמים לפי user agent של הדפדפן. נחסם גם בטלפון אם מבקשים את הגרסה השולחנית של האתרים)

לא מדובר פה על הפרת חוזה?

כי אני זוכר שחתמתי על האטת גלישה וממש לא חסימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המגיבים כאן שנמצאים בחברת הוט תכנסו לקישור הבא:

http://www.moc.gov.il/26-he/MOC.aspx

ותתלוננו למשרד התקשורת. אולי נצליח להזיז משהו.

אני לא חושב שזו הדרך...

אני חושב שלהצביע ברגליים ולעזוב אותם זה יותר נכון, בדרך כלל זה גם יותר יעיל אבל במקרה הזו אני מניח שהרוב המוחלט של הלקוחות לא מעניין אותם שיתוף , אז המיעוט לא ישנה הרבה.

ובכלל, למה שתרצה להישאר בחברה של רמאים שבחוצפה מכניסים סעיף לא חוקי לחוזה ולא מתביישים גם לבצע את הסעיף הזה, התנהגות כזו היא בדיוק למה עזבתי את החברה הישנה שלי, אפילו ששילמתי אצלהם פחות... איפה הראש שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה הולך פה.יש חוק שאוסר אותם להגביל, והם בכל זאת מגבילים, איך אף אחד לא מנסה לאכוף את החוק פתאום?בכל מקרה, סך הכל הקליטה שלהם מעולה והמהירות גלישה גם, ככה שאני לא ממהר לעזוב.ועם מה שהצגתי למעלה אני גולש בלי בעיות, וזאת אפילו דרך טובה יותר לפתוח hotspot, יש שם יותר אפשרויות.(אני עכשיו גוךש דרך זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...