זה רק אני או ש... Windows Phone 8 הולך להיות להיט בסמארטפונים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אני או ש... Windows Phone 8 הולך להיות להיט בסמארטפונים?

Born2Kill

Recommended Posts

שלום וברכה,

כבר כמה ימים שאני על וינדוס 8, הגרסת מפתחים, בגדול זה נראה, לפחות כלפי חוץ וינדוס 7 שעבר ליטוש.

אך הדבר הכי משמעותי הוא ממשק המטרו.

הממשק הזה עובד ממש טוב ויש בו הרבה יחודיות ושוני מהאנדרויד וה-iOS:

1) הוא מאוד ידידותי, אפילו יותר מה- (השילוב של הצבעים והסמלים שנמצאים בריבועים פשוט עושה לך את הקטע "שחור על גבי לבן", כלומר אין מקום לטעות).

2) הוא יחודי, הוא אינו דומה ל- והאנדרויד.

3) הוא עובד פשוט חלק, בלי תקיעות והפתעות למיניהם.

4) הממשק בא מבסיס מוכר מאוד - הוינדוס.

5) עיצוב נקי וברור.

אני בטוח שיש עוד יתרונות אבל לא משהו שעולה לי לראש...

אשמח לשמוע את חוות דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתכוון phone 8...

לדעתי רוב הסיכויים שלא, אפילו אם הוא באמת טוב יותר מהשאר.

מסיבה מרכזית אחת - הם נכנסו למשחק מאוחר מדי, ומפתחים בוחרים פלטפורמה לפי הפופולריות שלה, וכך גם המשתמשים.

כדי שהם יצליחו, וגוגל צריכים לפשל בגדול בעתיד, כגון איך שנוקיה פישלו, ואז יש סיכוי שאנשים ינטשו וינסו משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, גם אפל וגם גוגל יפשלו מתישהו. כמו שכל חברה מפשלת מתישהו. למייקרוסופט לרוב יש מספיק אורך רוח (וכסף) כדי להמשיך להלחם עד שהיא מנצחת. כבר עכשיו מפסיקה לחדש.

לפי מיטב זכרוני, אגב, אמרו בדיוק את אותו הדבר על . בגירסאות 1.5 ו - 1.6 טענו שאין מספיק וראה איזה פלא - הפער הצטצמם עם הזמן. דבר נוסף שיש לזכור הוא שלפי מיטב הבנתי, ל WP8 יהיה ניתן להמיר יישומי "רגילים" בקלות יחסית. הדבר הזה בהחלט יהיה יתרון משמעותי בגזרת האפליקציות והדברים שניתן לעשות עם המכשיר.

עניין אחרון בנוגע לאפליקציות הוא שלמייקרוסופט יש כנראה את התמיכה הטובה ביותר למפתחים שקיימת בשוק. Visual Studio היא סביבת הפיתוח מספר אחת שיש. למייקרוסופט יש דוקיומנטציה נרחבת ביותר, מה שאין להרבה סביבות ושפות אחרות.

פרט לכך - אל תשכח שאנשים לא בוחרים מכשיר אך ורק לפי מספר האפלקציות שזמינות לו. תהיה בטוח של WP8 יהיו את כל האפליקציות החשובות באמת. שאר האפליקציות אינן מעניינות 90% מהאנשים. או אם נלך על פרטו: 80% מהאנשים מתעניינים רק ב 20% מהאפליקציות. אלו יהיה קיימות ב WP8. ממשק נוח וחלק חשוב לרוב האנשים לא פחות מאפליקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מדובר במערכת הפעלה עם פוטנציאל אדיר. אני מחכה בקוצר רוח לאירוע של נוקיה ב-5 בספטמבר במהלכו יחשפו את המכשירים החדשים עם WP8. קראתי הרבה על המערכת וקיבלתי רושם ש-WP8 תתחרה ראש בראש ב- מבחינת ליטוש וחווית שימוש. לטעמי נכה עם המון בעיות תאימות, עדכונים בעייתיים, מכשירים שננטשו חודשים ספורים אחרי השקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני עם הגירסה הסופית שלה כבר שבועיים וסובל מהמטרו הזה בצורה רצינית

או בקיצור זה חרא של דבר !!

ולמה ?

1. אם מתקינים תוכנה הוא פורש את כל האייקונים שלה על המסך - כולל ההסרה - למה לעזאזל זה מעניין אותי ?

2. אם מריצים PDF או PPT הוא מחשיך את כל המסך עם איזה אייקון מחורבן שלו שלי לא אומר כלום ולא מאפשר לראות את זה ב START

ולא מאפשר לשים את זה כחלון

3. מה שרץ ומה שמופיע בשורת המשימות אינו קשור

4 . הוא לפעמים נהייה איטי כי צריכת הזכרון שלו ענקית

5. אם מזיזים את העכבר לצדדים כדי להגיע לתפריטים ויש לך יותר ממסך אחד זה סיוט לתפוס את התפריט

6. כל פתיחה של המטרו הזה היא על מסך שלם ואי אפשר לשים כחלון ולכן זה לא פרקטי למי שאוהב לעשות מלא דברים באותו הזמן

אבל ייתרון זה האתחול הממש מהיר שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא רק אתה, זה גם כל עובדי שקופים עליהם את המכשיר... וזהו בערך.

ד"א אני גם חושב שהממשק נחמד והכל, אבל אין מצב שזה יתפוס נתח שוק רציני... הסיבה היחידה שזה לא מת זה כמות הכסף שמיקרוסופט מסוגלת לזרוק אל זה בגלל העתודות שלה, אחרת מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק פגום באנדרואיד ?

ואם כבר ההשוואה הנכונה היא :

אם מערכת הפעלה פגומה דפוקה מהיסוד ומכוערת תחת כמו הצליחה להשתלט על תחום מערכות ההפעלה אז כנראה שזה ממש שוק פרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...