תהיות לגבי החלפת צירים בthinkpad - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיות לגבי החלפת צירים בthinkpad

שוקו

Recommended Posts

טוב, הציר הימני (הפחות רציני) בT400 שלי נהיה קצת רופף- כבר הרבה זמן אבל לא היה זמן לשלוח אותו לטיפול, המסך זז כס"מ לפה ולשם (לא מעבר, אז זה שמיש)

לאחר ביקור במעבדות התבשרתי שזה לא באחריות, והם רוצים 330 שקל על צירים חדשים ועבודה.

אופציה א. היא לזרום איתם

אופציה ב. היא להתעצבן עליהם ולנסות ללחוץ עליהם שלפחות יורידו מחיר (10$ עבור ציר אחד וחצי שעה עבודה- יכלו לסגור בחצי ממה שהציעו. את הביקור במעבדה שלהם הוא עשה בנושא נוסף אחר שבאחריות בכל מקרה. למרות שזה לא סביר, בנוסף מבדיקה ברשת נראה שקיימים חילוקי דעות בנושא ובצורה רשמית אין אחריות על הצירים, אלא מטפלים בזה מידי פעם כי הם נחמדים

אופציה ג. היא לקבל אותו חזרה, להיות עם הציר הקצת רופף (לנצל על הדרך את הכסף בשביל :P ), ומקסימום אם הבעיה תחמיר לנסות תיקון עצמי

הערה- המחשב עובר לשימוש בתור מחשב משני, ז"א לא יאנס קבוע (כמו שהוא נאנס בשנים האחרונות)

מקווה שלא נרדמתם ואשמח לדעות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני נוטה לזה גם, בחיים לא עשיתי משהו בסגנון אבל מקווה שאני אוכל (לעקוב אחרי ההוראות נורמאלי וזהו) ובכל מקרה התכוונתי לפרק אותו לניקוי יסודי. מצד אחר אם אני אדפוק אותו חבל :-\

המחשב באחריות עוד כחצי שנה

לא מצאתי בינתיים משהו נורמאלי ביוטוב, אבל יש מדריך באתר של , נראה לא ממש פשוט (צריך לפרק את כל המחשב בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חד-משמעית צריך להיות באחריות, אלא אם הם טוענים לנזק פיזי מצדך.

כסף על צירים של T400 לא הייתי מוציא. זה חרא של צירים שגם החדשים יתרופפו אחרי זמן מה. אלא אם הציר ממש שבור ולא מחזיק את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא טוענים לנזק פיזי מצידי (גם ברור שאין כזה), אבל טוענים שאין אחריות על הצירים.

ממה שמצאתי בפורומים של הבעיה מוכרת והפסיקו להכניס את זה לאחריות כאשר לחלק מהאנשים תיקנו בכל זאת, אין לי מושג איפה לבדוק את הנושא בצורה רשמית, אנסה לדבר על .

קיבלתי את דעתך, הבעיה היא רק עם ציר אחד שקצת רופף אז זה סביר, אז כנראה שאוותר וזהו ויכול להיות שאשב עם מכר שלי שיש לו קצת נסיון בפירוק לפטופים ונחליף לבד מEBAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שמצאתי בפורומים של הבעיה מוכרת והפסיקו להכניס את זה לאחריות כאשר לחלק מהאנשים תיקנו בכל זאת, אין לי מושג איפה לבדוק את הנושא בצורה רשמית, אנסה לדבר על .

הפורומים של זה אחד המקומות הכי רשמיים לקבל התייחסות. עובדים של מבקרים שם בצורה תכופה.

תוכל להפנות אותי למקום הספציפי שבו ראית התייחסות לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...