המוצרים שלי הגיעו! + תמונות באיכות גרועה :) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוצרים שלי הגיעו! + תמונות באיכות גרועה :)

Ran B

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקיט עלה 20$, אבל זה די משתלם נראה לי,

כי היטשרינק יקר, הוא עולה 1.5$ דולר בערך, והם מביאים לך כמות שנראה לי שהיא שווה ל2 יחידות היטשרינק,

חוץ מההיטשרינק של ה4 סנטימטר עובי, והוא 15 סנטימטר אורך, אז הוא כנראה יחידה אחת,

שתי ההיטשרינקים האחרים, הפחות עבים, מגיעים בכמות של 30 סנטימטר, כנראה שזה שווה יעני כל אחד 2 יחידות,

אז כבר על היטשרינק מתבזבז 7.5$, ועוד 3 מטר סליב שלא ניתן משום מה להשיג שקונים סליבים לבד, נראה לי הכי קטן שם

זה 1/4, ועוד 3 מטר 1/4 ועוד מטר וחצי של הסליב שבין ה1/4 ל1/2, ועוד מטר וחצי של סליב 1/2,

זה המון המון סליבים, לפי דעתי משתלם.. ;)

(על הנתונים שנתתי בהודעה הראשונה שלי בנושא, אל תתיחסו, כי הנתונים שנתתי פה ובהודעה הקודמה,

הם הנכונים..) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון קניתי את זה עם חבר מהפורום פה בשם flsh, או ניק אחר בפורום אני לא יודע,

אבל באי סי קיו הוא flsh, קוראים לו עידו, הוא הזמין סליבים, אז שאלתי אותו אם אפשר להצטרף להזמנה שלו..,

שלמתי איתו חצי חצי על משלוח ועל המוצרים שלי.. 8)

אני לא זוכר כמה עלה המשלוח הכללי, אני אשאל את עידו ואגיד לך.. ;)

אבל המשלוח משתנה לפני המוצרים, יותר מוצרים, יותר כסף למשלוחה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון קניתי את זה עם חבר מהפורום פה בשם flsh, או ניק אחר בפורום אני לא יודע,

אבל באי סי קיו הוא flsh, קוראים לו עידו, הוא הזמין סליבים, אז שאלתי אותו אם אפשר להצטרף להזמנה שלו..,

שלמתי איתו חצי חצי על משלוח ועל המוצרים שלי.. 8)

אני לא זוכר כמה עלה המשלוח הכללי, אני אשאל את עידו ואגיד לך.. ;)

אבל המשלוח משתנה לפני המוצרים, יותר מוצרים, יותר כסף למשלוחה.. ;)

אוקי הבנתי!! !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן, שתדע שבזכותך הזמנתי הרגע קטודה UV מג'אב-טק (ועוד כמה דברים...3 לדים, סליבים, וואנטק ספקטרום, וגם את הכלי הזה להוצאת הפינים של המולקס נקבה :))....וגם....ספק Tt 420w, מזיגזג.... ;D ;D :D :D

ואם....אבל אם....המכס ינסה אפילו, לעקב לי את החבילה באפילו יום...(בפעם האחרונה הם עיקבו לי בשבוע)...הם יצטערו על היום שנגעו בחבילה שלי...(מכירים את הפטנט הצפה של פקסים? תמיד עובד... ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן, שתדע שבזכותך הזמנתי הרגע קטודה UV מג'אב-טק (ועוד כמה דברים...3 לדים, סליבים, וואנטק ספקטרום, וגם את הכלי הזה להוצאת הפינים של המולקס נקבה :))....וגם....ספק Tt 420w, מזיגזג.... ;D ;D :D :D

ואם....אבל אם....המכס ינסה אפילו, לעקב לי את החבילה באפילו יום...(בפעם האחרונה הם עיקבו לי בשבוע)...הם יצטערו על היום שנגעו בחבילה שלי...(מכירים את הפטנט הצפה של פקסים? תמיד עובד... ;)).

אני שמח שעזרתי לך לקבוע את ההזמנה (אם זה טוב..).. ;) ;D

טוב, אז ככה, מצאתי לעצמי את היום הזה כיום פנוי לעבוד על הסליבים ולשים על כל סיפור הבלאגן הנוראי של החוטים שלי במארז,

ציפתי שעניין הסליבים יסדר לי הכל, אך לבסוף גליתי שהמארז שלי הוא מקור הבעיה (Midi tower..).. ::)

אבל בכל זאת, ישבתי מהצהריים (בערך 14:00+-) עד לפי שעה סיימתי, ואז שחברתי הכל, כמובן היו כמה תקלות שלקחו לי

עוד חצי שעה לתקן, ועכשיו הכל עובד, רק עניין ה"סדר" שיש לי במארז צריך לדאוג למשהו, אולי פול טואר בקרוב,

למרות שדי חבל, כי רק לא ממזמן קניתי את המארז הזה שאני מאוד אוהב, אולי אני אבנה מארז מפרספקט, אבל כל התיכונונים

יהיו לחופש הבאה שיהיה, חופש ארוך, אולי פסח, אולי לפני.. ::)

בנתיים יהיה אפשר להתעלל במארז קשות.. :P

והינה (אל תדאגו, דאגתי שתיהיה איכות גרועה, כפי שרשום בכותרת ;D ) :

slvv1.JPG

slvv2.JPG

slvv3.JPG

slvv4.JPG

slvv5.JPG

slvv6.JPG

slvv8.JPG

slvv9.JPG

slvv10.JPG

וכמובן אי אפשר בלי התצוגה שלי בכל מקבץ , הפעם רשום רן, לא בכוכביות (#), אלה במשבצות מלאות.. 8).

slvv11.JPG

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסליבים כן רגישים, ואלה שקרובים לקתודה זוהרים ממש יפה, לא רואים טוב בתמונות בגלל האור של

הקתודה שנכנס לעינית.., אז לא רואים, רוב המארז זוהר, צלמתי את זה באור, אני עוד מעט אוסיף גם של

חושך, שיראו יותר טוב איך הם זוהרים, והמארז לא מש מסודר.., תודה! :D;)

עריכה:

-------

אוקי, כמובן התמונות שממקודם הן עם הדלת של המארז, שהיא קצת הורסת את התמונה של בפנים, כי בעצמה זוהרת,

וזה היה באור, שחכתי שצריך לכבות את האור.. ;D

עכשיו אלה בחושך, שלפי דעתי ממש יפות, ותמונה אחת שהיא דרך הדלת.. ;D

הינה : ;)

slvdrk1.JPG

slvdrk2.JPG

slvdrk3.JPG

slvdrk4.JPG

slvdrk5.JPG

slvdrk6.JPG

slvdrk7.JPG

הפעם אין צילום של התצוגה, לא נורא.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אני קניתי קטודת UV של sunbeam

והיא מאירה אור אולטרה סגול אבל יש עליה פסים כחולים שרגישים לאולטרה(בצד הפנימי של הקטודה) אבל היא יפה :D

בכל מקרה, יצא לך יפנ מאוד עם כל הסליבים, אני גם התכוונתי להזמין מג'ב טק אבל אני מחכה להארד קנו 12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...