המוצרים שלי הגיעו! + תמונות באיכות גרועה :) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוצרים שלי הגיעו! + תמונות באיכות גרועה :)

Ran B

Recommended Posts

לפני כמה שבועות אני ופלאש (עידו) קנינו סליבים, וגם קתודת UV,

אז קודם כל, תודה רבה רבה לעידו שהסכים שאני אזמין איתו! :D

וקניתי wire sleeving kit, זה בא עם הרבה סליבים, וגם זה בא עם היטשרינק,

רק רציתי לדעת איך אני מחבר את ההיטשרינק, כדי לא לעשות טעויות, כי אין הרבה, יש אחד עבה מאוד,

(עובי של 3 ס"מ נראה לי) שהאורך שלו זה קצת יותר מ10 סנטימטר.. (קצר), יש אחד יותר דק, בעובי של בערך

2 ס"מ והוא קצת יותר ארוך, ויש אחד בעובי של כסנטימטר, שהוא הכי ארוך, אני משאר שהוא מתאים לסליבים של ה1/4,

היותר עבה הוא בשביל הזה שיותר גדול מ1/4 אבל קטן מ1/2, וההכי עבה הוא בשביל ה1/2, כנראה זה כך,

ואזיקונים (שזה בא עם אזיקונים), בשביל הסליבים הפיצפוניים.. :D

אז אם יש שאלות לגבי הקיט, רוצים יותר הרחבה, תשאלו, אני אשמח אם תעזרו לי לדעת איך לחבר היטשרינק לסליב,

ותמונות אני אעלה בקרוב, שאני אסיים לשים סליבים על כל המארז, אני מאמין שזה יהיה עד סוף סבוע הבאה.. ;):D

תודה, רן! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש...

אבל מה.. עכשיו כל אחד יפתח תראד על הזמנות שהיגיעו ? הגיעו אלי אתמול משלוח של ירקות משהוא משהוא.. רוצים ?

שאלתי איך מחברים היטשרינק, בנוסף לכך הודעתי שההיטקרינקים הגיעו מתוך ההזמנה שלי..

תמונות אני כבר מעלה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, כן אבל שאני רואה איך אנשים שמים את ההיטשרינקים, זה נראה כאילו הם מקופלים פנימה כזה,

או משהו, יש איזה שיטה נראה לי לשים אותם, וזה מה שאני רואה לדעת.. ::)

ובקשר לתמונות, נתחיל מזה שזאת איכות גרועה, מצלמת פאלם (sony cile), אחר כך, נראה לי בעיה עם צילומים,

למרות שעכשיו התמונות במחשב, נראות הרבה יותר טוב מאשר איך שהם נראו על הצג של הפאלם, אולי קרני הUV גרמו לתצוגה

של הפאלם להראות את הצילומים גרועים, ואז ותרתי להמשיך לצלם, ועכשיו במשחב זה נראה יותר נרומלי,

ובקשר לחלון שלי שהוא נראה מעורפל, משום קרני הUV הופכים את הפרספקט של החלון שלי לכחול.. ::)

כאילו הפרספקט רגיש לUV כמו במארז של סאן-בים.., וכמו שאתם רואים, החוטים לא מסודרים בכלל,

עכשיו שיש לי סליבים אני אשב יום שלם, ביום פנוי כלשהו, ואסדר הכל (שזה כנראה יהיה רק בסוף שבוע הבאה.. :-\),

שאני אסיים אני אעלה סופיות, בנתיים אני מחפש מקום טוב יותר לקתודה במארז הקטן שלי.. :D,

והעיינים שלי כואבות מרוב שהסתכלתי למארז ולקתודה.., צריך משקפי UV חיחי.. 8),

תמונות :

slv1.JPG

slv2.JPG

slv3.JPG

slv4.JPG

slv5.JPG

slv6.JPG

slv7.JPG

slv8.JPG

slv9.JPG

slv10.JPG

slv11.JPG

slv12.JPG

slv13.JPG

תהנו.. ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל ששמתי קתודת UV והוצאתי את הכחולה שקניתי פעם..,

אז החלטתי עד שאני אמכור אותה (אם אני אמכור, אולי אני אביא לאח שלי, סתם ליופי.. :)),

אז שמתי אותה מעל המארז שלי, כדי להאיר את האזור של המחשב, הוצאתי מולקס ליציאת PCI, באותה מקרה

יוצא משם חוט , בשביל התצוגה שעל הגג.. :P, אז ככה שהיה לי PCI פתוח כבר, ומשם היה לי חיבור ארוך לקתודה הישנה

אז הצלחתי לשים את השנאי שלה בצד של השולחן, הברגתי אותו.., לא צלמתי את זה אבל לא נוראה, צלמתי 4 מעניינות אחרות..

;):D

זה ממש יפה דווקא! 8)

new1.JPG

new2.JPG

new3.JPG

new4.JPG

מה אתם אומרים? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לתמונות, נתחיל מזה שזאת איכות גרועה, מצלמת פאלם (sony cile), אחר כך, נראה לי בעיה עם צילומים,

למרות שעכשיו התמונות במחשב, נראות הרבה יותר טוב מאשר איך שהם נראו על הצג של הפאלם, אולי קרני הUV גרמו לתצוגה

של הפאלם להראות את הצילומים גרועים, ואז ותרתי להמשיך לצלם, ועכשיו במשחב זה נראה יותר נרומלי,

ובקשר לחלון שלי שהוא נראה מעורפל, משום קרני הUV הופכים את הפרספקט של החלון שלי לכחול.. ::)

כאילו הפרספקט רגיש לUV כמו במארז של סאן-בים.., וכמו שאתם רואים, החוטים לא מסודרים בכלל,

עכשיו שיש לי סליבים אני אשב יום שלם, ביום פנוי כלשהו, ואסדר הכל (שזה כנראה יהיה רק בסוף שבוע הבאה.. :-\),

שאני אסיים אני אעלה סופיות, בנתיים אני מחפש מקום טוב יותר לקתודה במארז הקטן שלי.. :D,

והעיינים שלי כואבות מרוב שהסתכלתי למארז ולקתודה.., צריך משקפי UV חיחי.. 8),

א. תתחדש!!!

ב. איזה ספק יש לך?

ג. אתה יכול לפרט בדיוק מה יש וכמה יש בערכה הזאת?

ד. תודה, עכשיו אני יודע מה אני מפסיד בלי הקטודה UV שנשרפה לי אז אני עוד מקסימום חודש מזמין ספק וקטודה חדשה! :D

(ואוי למכס אם גם את זה הוא מעקב לי.... >:()

ה. סידור נחמד עשית לקטודה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תתחדש!!!

ב. איזה ספק יש לך?

ג. אתה יכול לפרט בדיוק מה יש וכמה יש בערכה הזאת?

ד. תודה, עכשיו אני יודע מה אני מפסיד בלי הקטודה UV שנשרפה לי אז אני עוד מקסימום חודש מזמין ספק וקטודה חדשה! :D

(ואוי למכס אם גם את זה הוא מעקב לי.... >:()

ה. סידור נחמד עשית לקטודה... ;)

תודה רב לכולם.

ב. יש לי ספק ג'נרי, שאיכשהו מחזיק לי את שתי הקתודות האלה.. ;D

אני חושב שהוא ימות בקרוב.. :-\,

זה ספק שקבלתי עם המחשב, לא רשום עליו חברה, רשום משהו עם P4.., שאני משאר שהם מתכוונים לפנטיום 4.. :D

ג. בערכה מקבלים בערך 15 סנטימטר של היט-שרינק עבה ממש, 4 סנטימטר, עכשיו מדדתי.. +

היט-שרינק עבה בעובי של 3 סנטימטר ובאורך של 30 סנטימטר.. +

היט-שרינק בעובי של 1.5 סנטימטר ובאורך של 31 סנטימטר..+

סלייב שיותר קטן מ1/4 נראה לי זה 1/8 אולי.. באורך של יותר מ3 מטר, בערך 3 מטר ו10 סנטימטר ~ +

סליב של 1/4 באורך של 3 מטר +

סליב שיותר גדול מ1/4 אבל יותר קטן מ1/2 באורך של 152 סנטימטר (כנראה 150).. +

סליב של 1/2 גם באורך של מטר וחצי +

אזיקונים, כנראה בשביל הסליבים הכי קטנים, שאין להם היט-שרינקים.. :)

זהו, לקח לי זמן לענות, כי מדדתי הכל.. :D;)

ד. אין בעד מה על התצוגה ;), זה יותר יפה במציאות מאשר במצלמת הsony cile שלי.. ;D

ה. תודה! ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...