מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 22 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שחורים הכי גרועים להקלדה. אדומים קצת יותר טובים אבל עדיין גרועים. כחולים טובים להקלדה וסבירים למשחק אבל רעשניים, לכן חומים זה שילוב אידאלי.

אם לא חום, אז הייתי לוקח כחול כנראה, כי הקלדה חשובה לי גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחורים הכי גרועים להקלדה. אדומים קצת יותר טובים אבל עדיין גרועים. כחולים טובים להקלדה וסבירים למשחק אבל רעשניים, לכן חומים זה שילוב אידאלי.

אם לא חום, אז הייתי לוקח כחול כנראה, כי הקלדה חשובה לי גם.

כל מה שכתבת כאן הוא מאוד סובייקטיבי ונתון לויכוח.

לא יצא לי להשתמש בכחולים אבל מבחינתי כל עוד לא יהיו עלי בעת השימוש אז עדיף בכלל לא - הרעשים של הסוויץ' הזה מוציאים אותי מדעתי

בחומים ואדומים כן השתמשתי ואני יכול לומר שהחומים עדיפים יותר לכתיבה בעיקר בגלל ה"התנהגות" שלהם בעת הלחיצה - מזכיר יותר את המקלדות ה"רגילות" מה שגם מקל על ההתרגלות, האדומים לעומתם מאוד רגישים עד כדי כך שהם נלחצים כשמניחים (מנוחה מהקלדה וכו') את היד על המקלדת, צריך להתרגל ולדעת להניח את היד בצורה מסוימת אבל זה לדעתי גם מה שהופך אותם כהסוויצ'ים הכי טובים למשחקים מסוימים - זמן תגובה פיזי נמוך יותר (מה שכמו שציינתי הופך אותם ל"רגישים")

בכל אופן אני מסכים איתך על החומים. לדעתי (וחשוב להדגיש דעה, כי שוב, סובייקטיבי), החומים הם ALL AROUND הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לקשר לכאן נציג של אייבורי, נקווה שזה יצא לדרך ולמחיר יהיה אטרקטיבי :xyxthumbs:

אבל בכנות? לא הייתי קונה את ה-ZOWIE GEAR. צריך לדעתי ללכת לכיוון אחר...אערוך עם דגם/ים שחשבתי עליו/הם

סורי על הדאבל-פוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...