מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 19 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפעמים כדאי למכור הרבה במחיר זול מאשר מעט אבל במחיר יקר. אני בטוח שחנויות ויבואנים נותנים מחיר אטרקטיבי על חשבון אחוזי רווחים שלהם. אבל יש להם סיבות אחרות כמו ניקוי מלאי, קידום המותג שלהם וסיבות אחרות שכנראה יותר חשובות להם מרווח נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם KSP יביאו את המקלדת שאני רוצה אני יעדיף לקנות אצלהם במחיר מלא מאשר אצל אייבורי.

הדיבור כאן על הרשת הזו כבר עבר מזמן את הטעם הטוב.

נורא חבל שמנהל/נציג שלהם (שצופה בוודאות בהודעות שלנו!) לא מגיב פה אפילו לא מידי פעם....

חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהרבה לחץ ובשינוע של הרבה מאוד מוצרים. באמת נראה לך שאייבורי היו מוכנים לקניה מרוכזת של מאות כוננים? נראה לך שיש בארץ כל כך הרבה של FRACTAL? זה לא פשוט לארגן דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהרבה לחץ ובשינוע של הרבה מאוד מוצרים. באמת נראה לך שאייבורי היו מוכנים לקניה מרוכזת של מאות כוננים? נראה לך שיש בארץ כל כך הרבה של FRACTAL? זה לא פשוט לארגן דבר כזה.

סלח לי כן?

אבל במידה וחנות כן מעוניינת לעזור לנו (בעצם גם לעצמה) ולעלות את הקנייה הזו כלפיי מעלה היא יכולה.

אין לה מלאי? אין בעיה! יש להציע לנו הלקוחות מחיר שנסכים עליו ולבצע הזמנה, יקח כמה זמן שיקח אנחנו נחכה. (למהר? לא.)

לבוא ולהגיד אין במלאי וזו הסיבה שאין קניה זה נשמע לי מצחיק.

מה גם שאם יש במלאי X כמות או לא זה משהו שאתה לא יכול להיות בטוח לגביו, זו רק הרשת יודעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להעיר משהו לגבי הקנייה של הכוננים ובזה אני אסיים כי נראה לי חבל לדבר על זה בדיון הספציפי הזה...

אם לאייבורי הייתה בעיה של מלאי היא הייתה יכולה לסגור את הקנייה לחברי הפורום בלבד ולארגן רשימה מסודרת של הקונים.

במקום זה, אייבורי הורידה את המחיר באתר כך שכולם יכלו לקנות את הכונן במחיר המוזל ועידכנה את כולם בפורום שהקנייה פתוחה לכל.

בנוסף, שי מאייבורי עידכן בזמנו (וגם חבר נוסף בפורום) שתוך יומיים יגיע מלאי גדול של כוננים ויהיה זמין ברוב הסניפים -ככה שזו לא הייתה הבעיה.

איך שאני רואה את זה, אייבורי רק הרוויחה, רק מהפורום נמכרו כ150 כוננים שזו כמות יפה מאוד שלדעתי היה לוקח לאייבורי זמן רב למכור כמות כזו והכנסה (לא רווחים) של כ68 אש"ח רק מחברי הפורום.

בלי קשר לכל מה שכתבתי, לגיטימי מצד חנות לא לרצות להשתתף ברכישה כזו מסיבותיה שלה אבל היינו שמחים לפחות לקבל את הסיבה לכך במיוחד אם החנות היא זו שמייבאת את המוצר...

בנוסף, אם מדובר בחנות שהיא לא היבואן שלפחות תיתן לנו את האפשרות לפנות ליבואן לקבלת הצעה מבלי שזה ייחשב לפגיעה ביחסים ביניהן (חנות<-->יבואן) ובהסכמים ביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור, אבל אני לגמרי בפנים אם מדובר בסוויץ' חום\שחור\אדום והמקלדת לא תעלה למעלה מ250 ש"ח.

רק לי לא מפריע שאין עיברית במקלדת? אני בטוח שרובנו פה מקלידים עיוור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להעיר משהו לגבי הקנייה של הכוננים ובזה אני אסיים כי נראה לי חבל לדבר על זה בדיון הספציפי הזה...

אם לאייבורי הייתה בעיה של מלאי היא הייתה יכולה לסגור את הקנייה לחברי הפורום בלבד ולארגן רשימה מסודרת של הקונים.

במקום זה, אייבורי הורידה את המחיר באתר כך שכולם יכלו לקנות את הכונן במחיר המוזל ועידכנה את כולם בפורום שהקנייה פתוחה לכל.

בנוסף, שי מאייבורי עידכן בזמנו (וגם חבר נוסף בפורום) שתוך יומיים יגיע מלאי גדול של כוננים ויהיה זמין ברוב הסניפים -ככה שזו לא הייתה הבעיה.

איך שאני רואה את זה, אייבורי רק הרוויחה, רק מהפורום נמכרו כ150 כוננים שזו כמות יפה מאוד שלדעתי היה לוקח לאייבורי זמן רב למכור כמות כזו והכנסה (לא רווחים) של כ68 אש"ח רק מחברי הפורום.

בלי קשר לכל מה שכתבתי, לגיטימי מצד חנות לא לרצות להשתתף ברכישה כזו מסיבותיה שלה אבל היינו שמחים לפחות לקבל את הסיבה לכך במיוחד אם החנות היא זו שמייבאת את המוצר...

בנוסף, אם מדובר בחנות שהיא לא היבואן שלפחות תיתן לנו את האפשרות לפנות ליבואן לקבלת הצעה מבלי שזה ייחשב לפגיעה ביחסים ביניהן (חנות<-->יבואן) ובהסכמים ביניהן.

:hizuk:

מהנקודה הזאת שכחתי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...