מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 26 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

פעם ראשונה שאני נתקל בשרשור הזה

לפני איזה חודש קניתי את הבלאק וידו אולטימייט עלה 550 שח

אני משחק משחק חצים שנקרא

Flash Flash Revolution

וגם סטפמאנייה שזה משחקים שלוחצים על המקשים 30 פעם בשנייה ויותר וזה תענוג לשחק עם מקלדת מכאנית

המקלדת פשוטה במראה אבל יפה ומבריקה ומרגישה כבדה ואיכותית

יש איתה בעיה שהמקשים מרגישים דחוסים וקרובים מידי וצריך להתרגל ולפתח יכולת ללחוץ על הכפתור הנכון

הרבה מאוד פעמים בגלל הקלות לחיצה והקרבה של המקשים אני לוחץ על כל מיני מקשים שלא רציתי

במידה והייתי קונה מקלדת רק בשביל הקלדה ממש לא הייתי קונה את המקלדת הזאת הייתי נשאר עם המקלדת הקודמת מהסדרה הארגונומית של מייקרופוסט שחצוייה באמצע והכפתורים עלייה גדולים באיזה 50 אחוז והרבה יותר נוח לשימוש

אבל אין מה לעשות המקלדת של רייזר פשוט תענוג כל לחיצה ולחיצה זה ממכר וזה הולך יפה עם ה לוגיטק G9X לשנייהם יש מראה שחור עם LED כחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים בפי בשורות לא מעודדות, נותני ההצעות ואלו עם הפוטנציאל לתת הצעה (גורמים שפניתי אליהם, שאמרו שיבדקו את הנושא) משכו את ידיהם מהמכירה. אף אחד לא נתן סיבה לכך. כעת אין לנו שום הצעה לקניה של כ- 120 מקלדות מכניות. הרבה אימיילים ושיחות טלפון הושקעו בנושא, מצער אותי שלא יצא מזה משהו.

אני יכול לפחות לציין שעוד פחות מחודש יתחילו מבצעי שישי השחור, ואני מאמין שיהיו טובים בארץ ובחו"ל, אם מישהו כאן יתקל במבצע טוב, אנא שתפו, אני גם אשתדל לחפש כאלה ולשתף.

תודה לכל מי שהצביע ועזר למכירה שלצערי לא יצאה לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כמה מאות...בחצי העליון או התחתון של התלת סיפרתיים?

אבל בגדול אני מוכן. נרשמתי לת'רד ההזה לפני איזה חודש ולא נראה שיש התקדמות כלשהי. לפותח השירשור- אתה מברר מול ספקים/חנויות? אני אשמח לנסות אם אדע שאף אחד אחר כרגע לא פועל בכיוון, לטעמי יש מספיק מעוניינים(כ100+ לפי הסקר..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להרים את הכפפה מול החבר'ה ב Keyboardco, אם אנשים בקטע של להוציא כמה מאות על מרכבה סימן 4 עם כפתורים.

אני מעוניין.

לדעתי כדאי פשוט לפנות אליהם ולהגיד להם שכ100 אנשים מעוניינים, ולראות איזה מחיר הם יתנו לנו (אם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...