מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 21 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד רלוונטי?

אגב, כל עוד אתם לא קונים מסין, אין לכם שליטה על איזה סוויצ'ים לקבל במכנית של ZOWIE GEAR. הדגם עם ה"אדומים" הוא LIMITED ששוחרר רק בסין, זה שהגיע במקרה BATCH כזה לאייבורי זה לא אומר שיהיה אפשר לבחור כי במקור המקלדת מגיע עם סוויצ'ים חומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים התאפקו עוד קצת, אי אפשר לפנות לחברות וליבואנים במספר ערוצים מאותה קניה, זה מראה על חוסר רצינות, כרגע אני במשא ומתן עם מספר גורמים, כשיהיה מה לחדש אני אעדכן ואפתח שרשור חדש עם כל הפרטים.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתמקד על מקלדת אחת? כי אני רואה שהרוב המכריע פה בשביל הרייזר.

רעיון טוב לפתוח שרשור חדש עם כול המידע מעודכן כי השרשור הזה עמוס והאמת שאני נרתעתי להכנס בהתחלה בגלל שהיה חייב לקרא את כול העמודים בשביל לראות מה קורה עם המכירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכנס אם יהיה דיל טוב, תכננתי לחכות לblack friday בשביל זה..

מוזמנים לדבר איתי בפרטי לפרטים נוספים אם תרצו..

(והצבעתי לדגם תלויי במחיר, לא כזה משנה לי כל הדגמים טובים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בבלאק פריידי לא כל המותגים משתתפים... (אם אני זוכר נכון רייזר לא נכללה במבצעים)

עוד רלוונטי?

אגב, כל עוד אתם לא קונים מסין, אין לכם שליטה על איזה סוויצ'ים לקבל במכנית של ZOWIE GEAR. הדגם עם ה"אדומים" הוא LIMITED ששוחרר רק בסין, זה שהגיע במקרה BATCH כזה לאייבורי זה לא אומר שיהיה אפשר לבחור כי במקור המקלדת מגיע עם סוויצ'ים חומים.

בינתיים סווצ'ים חומים זה מה שהרוב רוצה, כך שזה די טוב לנו...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בבלאק פריידי לא כל המותגים משתתפים... (אם אני זוכר נכון רייזר לא נכללה במבצעים)בינתיים סווצ'ים חומים זה מה שהרוב רוצה, כך שזה די טוב לנו...

זה לא מסתכם רק בסוויצ'ים אלא גם בעיצוב עצמו של המקלדת ובמקשים. ואי אפשר לדעת בדיוק על מה ליפול בגלל שהכל אותו מק''ט עד שלא מוציאים את המקש, לדעתי ההבדלים ביניהם מורגשים כבר מהלחיצה הראשונה, מניסיון עם שני דגמים המכילים את הסוויצ'ים ומתבססים על אותו מבנה מאותו המפעל (CM STORM TRIGGER RED והZOWIE GEAR המדובר באירוע של IVORY)

בכל מקרה אני עוקב אחרי הנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתמקד על מקלדת אחת? כי אני רואה שהרוב המכריע פה בשביל הרייזר.

רעיון טוב לפתוח שרשור חדש עם כול המידע מעודכן כי השרשור הזה עמוס והאמת שאני נרתעתי להכנס בהתחלה בגלל שהיה חייב לקרא את כול העמודים בשביל לראות מה קורה עם המכירה

לא מתמקד במקלדת אחת. ובהחלט יפתח ת'רד חדש ברגע שאוכל לפרסם את הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקלדת מכנית בארץ עם MX BLACK שהמחיר הרגיל שלה הוא פחות מ 400 שקל. אין שום סיבה שלא נוכל להוריד את המחיר מתחת לזה.

בקשר ל ZOWIE, לפני כמה זמן הם עברו למכור את ה MX RED ביותר מקומות, כנראה שזה מה שישאר בארץ (פעם המקלדת הזו לא הופיעה באתר שלהם היום מופיע גם דגם אדום שלא מוגבל לסין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקלדת מכנית בארץ עם MX BLACK שהמחיר הרגיל שלה הוא פחות מ 400 שקל. אין שום סיבה שלא נוכל להוריד את המחיר מתחת לזה.

לא משנה באיזה סוויצ'ים מדובר, אפשר לדעתי להוריד הרבה יותר ממה שאנשים חושבים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...