השילוב המנצח למעבד שלי (לא רק לשלי...). - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השילוב המנצח למעבד שלי (לא רק לשלי...).

PeaS

Recommended Posts

הויכוח לא הפך אישי, ממש לא.

שנינו מחזיקים בדעות שונות, זה הכל.

אם תצליח מחר, בשתיים בצהריים, כתהיה עירני יותר, לתת לי לינקים למידע אמין ומוכח שהמתאם הזה הורס את זרימת האויר, אני אוכל את הכובע הוירטואלי שלי. עד אז, אני מסתפק בהגיון הפשוט שלי, ובנסיון מוכח של בחור שיש לו את ה-setup הזה במערכת שלו, והוא מאוד מרוצה ממנו. אם תדפדף אחורה תמצא את הלינק. במקרה ואתה לא יודע על מה אני מדבר, הנה הוא שובכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח ש e-pit@m היקר הוא מדען אווירונאוטיקה והוא באמת מבין במה שהוא אומר, והוא לא מדבר מתוך קנאה נטו?

ולמה אתה לוקח את מה שהוא אומר כמובן מאליו? הרי ברור שאין לו מושג על מה הוא מדבר שם, אבל המתאם הארור לא יכול מבחינה פיזית לפגום בביצועים, אין שום סיבה שהוא יפגום, ולכן הוא גם לא יפגום. ולמה אתה שוב שואל "למה"? הסברתי לך כבר שברגע שיורכב על ההיטסינק הזה מאוורר גדול יותר שפועל לאט יותר, ובכך דוחף כמות אויר בשקט יחסי למאוורר קטן ומהיר יותר, זה יהיה האפקט הרצוי.

סליחה, יורכב על ההיטסינק מתאם, ועל המתאם יורכב המאוורר. הדקות העלובה הזו היא מה שאתה נאחז בו כדי להוכיח את הטענה הכוזבת שאפילו לא אתה טענת?

חבוב, הנימוקים שלך הם מסולפים, והאי-הבנה שלך לא נותנת לך זכות לומר את השטוית האלו כתור האמת.

וזו האמת.

ת'ורן.

ת'ורן היקר,

אתה מניח נכון מאוד, אינני מדבר מתוך קנאה, ... ראשית כל אני הזמנתי את צלעות הקירור הללו... עוד לפני שהת'ראד הזה עלה בכלל.

ושנית, "יש לי מאוד מושג על מה אני מדבר שם" לגבי הלחץ על הסוקט.. זה משקל רב מידי.. ומסוכן.

ולגבי הביצועים,

מדבריך אני מבין שלך אין ולא ניסית מעולם את הקונפיגורציה הזאת.. ותיאורתית העולם נראה לך מאוד וורוד ויפה כי הרי ברור שכשאתה משתמש ברוטור יותר גדול אתה יכול להפיק את אותה הדחיפה בסל"ד יותר נמוך.. וע"י כך להפיק פחות רעש..

אבל לא ככה החיים האמיתיים.. ראשית אם ההבדל בסל"ד לא יהיה משמעותי הרעש ישאר מהסיבה שרעש התנגשות האוויר הרוטור.. ורוטור גדול במיוחד כמו של הY.STECH שהיו לי שניים כאלה במארז הקודם (Antec Gemston) גורם לרעשים עם המיסב.. אומנם חלשים אך עדיין אם אתה רוצה לחוש בהבדל את חייב שיהיה הבדל משמעותי בסל"ד.

ושוב.. תראה כל ביקורת לכל מתאמי ה60 ל80 80 ל120 וכו'.. לא הצליחו להוכיח את עצמם.. במיוחד לא בדחיפה. אמר פה מישהו לשים את המאוורר הפוך כלומר שיצור פעולת שאיבה.. ואז יש שיפור. אך מהתמונה של הבחור שהראת.. הוא לא עשה זאת.. הוא שם את המאוורר שידחוף אוויר כלפי הצלעות , ולא רק זה.. אם המאוורר גם היה השואב הוא היה חייב להעיף משם את ההגבהה של המתאם כי הרי ברור שחלק מזרימת האוויר הייתה מתבזבזת.

ולגבי מבנה הAX7, אני עדיין לו מבין איך זה שאף אחד לא שם לב למבנה הצלעות, הן מתוכננות מראש "לטוחח המת" שנוצר במאווררי 80 מ"מ... וכשאתם שמים שם 120מ"מ.. אתם פוגמים בתכנון.. בעצם מה שגורם לביצועים היפים מאוד של הצלעות הללו זה המבנה עםה"גוש" באמצע.. (בין שאר הדברים).. לכן אם את משתמשים במתאם ומאוורר גדול עם "המון רימת אוויר" כמו שטעונ כאן.. עדיף ללכת על צלעות נחושת רגילות עם שטח פנים כמה שיותר גדול (כלומר כמה שיותר פינים כולל במרכז). בקיצור חברה' מה שאינ מנסה לומר שלא יעזור על מאוורר 120 יכול להתאים להמון צלעות אך לו לAX7.

I Rest My Case .

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין, זה למה הוא קונה מאורר 120מ"מ עם 45dba אם הוא רצה להיפטר מהרעש..

שיקנה אחד איטי יותר כמו ה-Panaflo FBA12G12L...

68cfm, 30dba.

זה ביצועים כמו הדלתא 80mm 68cfm 48.5dba.. שאני יכול להעיד שהוא מרעיש ביותר (למרות שהתרגלתי אני עדיין מתעורר אם אני משאיר אותו בלילה).

אולי לא בדיוק אותו דבר בגלל כל השטויות המדעיות שהזכרתם, אבל אני משוכנע שזה אחלה סידור, וגם אולטרה שקט. :D

אני חושב שאני אזמין את המתאם 120 בשביל ה MCX462 שלי..

אבל עם מאורר פחות רועש..

יש לי שני מאווררים Panaflo FBA12G12H.

103cfm, 41.5dba.

רק יש לי שאלה, אם אני חותך את החוטים של המאורר ומחבר אותם לבייבאס שלי, מה אני עושה אם למאורר יש שלושה חוטים ובבאס יש מקום רק לשניים, החוט השלישי זה ניטור מהירות, נכון? אפשר פשוט להוציא אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אותו באמת למה הוא לא משתמש במאוורר שקט באמת..

ושנית, למה להעיף אותו? ולא לחבר את החוט השלישי...ללוח אם שימשיך לנטר את מהירות המאוור (זה מאוד יעיל וחיוני לדעת את מהירות הסיבסוב של המאוורר במתחים שונים) בלי קשר לשני חוטי החשמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני יקח את הזן...

הוא רועש.

הוא יקר.

הוא לא מתאים לSOCKET A.

איפה ראית שהוא לא מתאים לסוקט A?

כתוב בכתבה שלבעלי סוקט A מומלץ להשתמש במתאם (shim)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפחד שהוא ימחוץ את הליבה, לא בגלל שהוא לא מתאים.. הוא נוצר בשביל סוקט א'...

רציתי את הזן בהתחלה, אבל מחשש לחוסר מקום, ביצועים סה"כ נחמדים אבל לא כאלה בשמים, ויחס רעש עדיין דיי גדול, העדפתי להימנע ממנו.

ובקשר לחוט של הניטור מהירות, אין לי איך לחבר אותו אם אני מנתק את החוטים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...