השילוב המנצח למעבד שלי (לא רק לשלי...). - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השילוב המנצח למעבד שלי (לא רק לשלי...).

PeaS

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחחחחחחחח מתאמים של cpufx לא הייתי נוגע בחברה הזאת אפילו אם היו משלמים לי !!!!

הם מיצרים ערכת קירור בשם z4 והיא איך לומר מסריחה מאוד והם מרמים את הקונים

אפילו היטסינקים טובים יותר מהערכה הזאת!!!!

לך לכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הנזק,

הפוטנציאל קיים..

הכל תלוי בזהירות שלך בהתקנה... ובתזוזות המחשב...

אוקיי, אני מניח שהוא לא יזוז הרבה ואני יזהר בהתקנה.

אם אני יצליח (לא נראה לי) אני יחזק אותו איכשהו למארז.

והלינקים שנתת הובילו לשני ביקורות, זאת, וזאת.

בראשונה היו מאד מאוכזבים, אבל זה היה בגל שהם בדקו רק מתאם של 60 ל80, והטמפרטורה אפילו אתה.

בשנייה היו כבר יותר מרוצם, בעיקר מה120:

These results are with the fan pulling air away from the heatsink

120-60mm 92-60mm 80-60mm Delta 60mm

Idle 29oC Idle 32oC Idle 33oC Idle 33oC

Load 34oC Load 36oC Load 37oC Load 38oC

שיפור של 4 מעלות. נראה לי שאתה הבעיה הזאת פתרנו...

בתקציב כזה, שתי מילים - רדיאטור זאן.

הא...?

התקציב לא כזה גבוה, אלב כנראה שזאת תיהיה הפעם היחידה ב30 שנה הקרובות שאני יטוב לארה"ב, אז אני מוכל להקריב בשביל זה קצת...

ומה זה הרדיאטור זן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אומר לך ללכת על זה.

לדעתי הביקורות נגד הרעיון של לשים מאוורר 120 מ"מ על ה- AX7 נבעו בעיקר מקנאה.

כנראה שמישהו הזמין כבר את ההיטסינק הזה, ולא חשב על לשים מאוורר גדול יותר, ועקב כך, הקנאה מעכלת אותו, ומשבשת את השיפוט האובייקטיבי שלו, וסתם גורמת לצרות עין קטנונית.

כל עוד לא תשים על ההיטסינק 120 מ"מ מפלצתי שיכביד על הסוקט באופן משמעותי, אין שום סיבה שייגרם נזק.

בהצלחה ו.. תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמישהו הזמין כבר את ההיטסינק הזה, ולא חשב על לשים מאוורר גדול יותר, ועקב כך, הקנאה מעכלת אותו, ומשבשת את השיפוט האובייקטיבי שלו, וסתם גורמת לצרות עין קטנונית.

כל עוד לא תשים על ההיטסינק 120 מ"מ מפלצתי שיכביד על הסוקט באופן משמעותי, אין שום סיבה שייגרם נזק.

בהצלחה ו.. תתחדש ;)

איזה שטויות... ה-HSF הוא בגדל של 80mm משהו כזה, מה זה יתן לך לשים עליו מאוורר 120mm? פשוט כלום, אי-אפשר לחבר מאוורר 120 על 80 והמתאם רק הורס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה ו.. תתחדש ;)

איזה שטויות... ה-HSF הוא בגדל של 80mm משהו כזה, מה זה יתן לך לשים עליו מאוורר 120mm? פשוט כלום, אי-אפשר לחבר מאוורר 120 על 80 והמתאם רק הורס....

מה ייתן לשים עליו מאוורר 120 מ"מ? הממ, בוא נחשוב לרגע. גדול יותר - לעומת זאת איטי יותר - אותה דחיפת אויר - פחות רעש.

מבין?

ומה בדיוק המתאם הורס? את האוזון?

ידידי, אתה הוא זה שמדבר שטויות, אתה הוא זה שמחרבן זבל בלי ביסוס.

טייק נו אפנס, אבל אתה טועה.

ת'ורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכמה סיבות..

א. משקל... ולא רק משקל כי זה הרבה יותר גרוע מהמצב של הדרגון אורב.. מהסיבה שזה לא מאוזן על הסוקט והליבה.

וחוץ מזה כול הגודלל הזה יחסום הרבה זרימה ותחלופה של אוויר..

ב. למה זה לא ייתן תמורה לביצועים?

מהסיבה הפשוטה.. כי המתאמים הללו לא הוכיחו את עצמם..

הם לא יגרמו לכך שאתה תדחוף ותר אוויר דרכם.. כי הרי ברור לך שהמאוור דוחף תאורתית 120CFM ... אבל כשיש עליו התנגדות..

הנתון הנ"ל יפחת משמעותית.

זה בעיקורן נובע מכמה סיבות.. ובעיקר.. מצורת הפעולה של המאווררים.

הטווח שאיבה שלםה הוא רחב.. אך הדחיפה מאוד ממוקדת.. ובעלת טווח צר, אך המרכז שלה הוא טווח מת... וברגע שהאוויר נדחף במין מעגן כזה קדימה... הוא נתקע בדפנות של המתאם.. ומתגנש בעצמו.. ויוצר מערבולות...

אני רואה שאתה לא קורא?

המאוורר לא בנוי ל-HSF והמתאם לא נותן כלום!

גם אין צורך בכזה מאוורר! אתה יודע מה אם הבן-אדם יקנה את זה שיעשה בדיקות ונרא מי צודק, אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח ש e-pit@m היקר הוא מדען אווירונאוטיקה והוא באמת מבין במה שהוא אומר, והוא לא מדבר מתוך קנאה נטו?

ולמה אתה לוקח את מה שהוא אומר כמובן מאליו? הרי ברור שאין לו מושג על מה הוא מדבר שם, אבל המתאם הארור לא יכול מבחינה פיזית לפגום בביצועים, אין שום סיבה שהוא יפגום, ולכן הוא גם לא יפגום. ולמה אתה שוב שואל "למה"? הסברתי לך כבר שברגע שיורכב על ההיטסינק הזה מאוורר גדול יותר שפועל לאט יותר, ובכך דוחף כמות אויר בשקט יחסי למאוורר קטן ומהיר יותר, זה יהיה האפקט הרצוי.

סליחה, יורכב על ההיטסינק מתאם, ועל המתאם יורכב המאוורר. הדקות העלובה הזו היא מה שאתה נאחז בו כדי להוכיח את הטענה הכוזבת שאפילו לא אתה טענת?

חבוב, הנימוקים שלך הם מסולפים, והאי-הבנה שלך לא נותנת לך זכות לומר את השטוית האלו כתור האמת.

וזו האמת.

ת'ורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? מחר שאני אחזור אחרי השינה ב-14:00 קצת יותר עירני, אני אפילו אחפש מידע באינטנרט שיצדיק את הטענה שלי....

וכל אחד שרואה את המתאם רואה שהוא לא עוזר, כי זה לא בדיוק מאוורר 120מ"מ שמורכב על ה-HSF, האוויר שנכנס לשם פוגע בדפנות של המתאם וככה נוצר בלאגן ולא נכנס אוויר כמו שנכנס עם מאוורר 80.

נ.ב

הויכוח הזה הפך להיות אישי כי הבן-אדם כבר בארה"ב והוא קנה כבר(סביר להניח) את מאוור ה-80ממ.

בגללך אני ער עד כזאת שעה ועכשיו הציפורים מציצות ואני לא יכול לישון! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

המעבד שאני הולך לקנות הוא AXP 1700+

ההיטסינק-Thermalright AX-7 29$

המתאם-120MM to 80MM Fan Adapter 17$

המאוורר-YS TECH FD1212387B-2R 120mm Fan 17$

סה"כ זה יוצא 63$, יקר מאד, לפי שער הדולר היום ( :pissed: ), זה יוצא כמעט 300 שקל. לא ציפיתי למחיר זול, בעיקר עם המוצרים האלה...

אבל שלא כמו ברב הפעמים, אני ישתדל להסתכל על הצד החיובי-הביצועים. כנראה שיהיה גם AS3, אז בכלל.

אז מה דעתכם? להחליף את המאוורר או משהו אחר או להשאיר הכל ככה? יש פה איזה משהו שלא יתאים אחד לשני?

yay

אני כל כך זקוק למאורר הזה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...