תקלה במצלמה מובנית- מחשב נייד TOSHIBA - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה במצלמה מובנית- מחשב נייד TOSHIBA

roy500

Recommended Posts

שלום רב...

ברשותי מחשב נייד TOSHIBA מדגם SATELLITE P845 S4200. חדש נקנה לפני כשבועיים בארה"ב.

לאחר שהעברתי אליו את כל המידע והתוכנות מהמחשב הישן , נכנסתי לסקייפ כדי להתקשר ואחרי כל ההגדרות של הסאונד והוידיאו בלי בעיות , יום לאחר מכן המחשב לא זיהה את המצלמה, נכנסתי דרך האפליקציה של התוכנה במחשב שם נרשמה לי ההודעה-

web camera initialization faield.please check your camera device and restart application or computer

לפעמים היא כן עובדת ואז גם המחשב מזהה אותה ואפשר להיכנס להגדרות דרך האפליקציה, זה אחרי ששומעים מין צליל של חיבור כמו שמחברים התקן למשל למחשב, אם יש עוד פעם צליל שנשמע כמו ניתוק ההתקן אז גם המצלמה לא עובדת.

יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של בארץ, ניסינו את כל האפשרויות וזה לא עוזר.. למישהו כאן יש מושג מה זה יכול להיות והאם שווה מבחינת מחיר להשקיע בתיקון של זה? (האחריות שלי תופסת רק בארה"ב אז רק אם התיקון והבעיה לא רציניים מידי אני אלך על זה)

ברגע זה הצלמה עובדת , כל עוד הצלחתי להפעיל אותה היא לא מתנתקת , אבל ברגע שאני אכבה את האפליקציה או דרך הסקייפ היא כן תתנתק ולא יהיה אפשר להפעיל אותה שוב עד שיהיה שוב את הצליל של החיבור........

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עם התמיכה של טושיבה לא היה יותר מידי מה לעשות , חוץ מלקבל המלצה להחזיר להגדרות יצרן ולהתקין מחדש את הכל, עשיתי את זה , זה לא פתור את הבעיה, מדובר על HOME PRIEMUM 64 BIT, יש לי דיסק UPGRADE ל ULTIMATE אבל שניסיתי לעשות את העידכון אז אי אפשר היה אלא אם עושים התקנה מלאה, עשיתי והיה דווקא נראה שהמחשב עכשיו כן מזהה לאורך זמן את המצלמה במנהל התקנים אבל חוץ מזה לא הייתה לי שום אינדיקציה כי אף דרייבר לא הותקן בגירסה הזו וגם לא הייתה אפשרות להתחבר לאינטרנט ה היה בעצם ערום בלי שום דבר עליו, אז שוב עשיתי שיחזור להגדרות יצרן והתקנתי את ה HOME PRIMUM, למרות שכל העסק נראה מוזר כי שהמצלמה עובדת והמחשב מזהה אותה הכל על הכיפאק עד שהיא "נעלמת " במנהל התקנים ולא רואים שהיא קיימת במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר מספר פעמים , כולל התקנה מחדש של המערכת הפעלה, לא עזר, גם כאשר המצלמה מזוהה ובודקים אם יש שידרוג לגירסה חדשה יותר של הדרייבר אז נרשם שם שזו הגירסה הכי מעודכנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר מספר פעמים , כולל התקנה מחדש של המערכת הפעלה, לא עזר, גם כאשר המצלמה מזוהה ובודקים אם יש שידרוג לגירסה חדשה יותר של הדרייבר אז נרשם שם שזו הגירסה הכי מעודכנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה תקולה או כבל שלה. חבל לתעסק עם דריברים.

לממש אחריות.

כאן בידיוק קבור הכלב.. כפי שציינתי בתחילת הפוסט- המחשב מארה"ב ולצערי השנה אחריות תופסת רק שם, אחרת באמת מזמן כבר הייתי שולח אותו וששם ישברו את הראש, בצר לי לקחתי למעבדה פרטית לפני כמה ימים והטכנאי טען שכל החיבורים נראים תקינים , הוא טוען למצב של בעיית תוכנה , יצאתי בנזק של 50 ש"ח עלות בדיקה . אני באמת מתלבט אם שווה לשלוח למעבדה של אבל כאן זה להסתכן כבר ב-200 ש"ח עלות בדיקה , כל זה לפני שבכלל מאתרים מה הסיפור ובלי לדבר אם אח"כ להחליט לתקן או לא. ברור שהכי קל זה ללכת לקנות חיצונית ב-100 ש"ח, והייתי עושה את זה אם כל העסק לא היה עובד מלכתחילה, מה שגם אני הרבה עם המחשב ודי צריך את המצלמה המובנית מטעמי נוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...