118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב?

Shinshin

Recommended Posts

מצטער שצריך לחלוב ממני מידע... :)

זה נקרא סטודנטים. במקום אחר קראתי שזה לכל מי שיש לו בבית מישהו בן 20-30.

קראתי גם על אנשים שמעל הגיל הזה וקיבלו את המבצע (והם לא סטודנטים...).

תתקשר שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה לך על המידע.

בן 35 מתאים למבצע?

פשוט אני מתכנן לעבור מהוט. יש לי קטע איתם. פשוט הזוי ביותר. פעמיים באותו יום לא הגיע טכנאי בתירוץ שלא מצא דירה, התקשר לטלפון ולא ענו לו.

עכשיו אני מנסה להתנתק ומטרטרים אותי וכל פנייה שלי מעבירים לתמיכה הטכנית כי לדבריהם הסיבה להתנתקות שלי זה שירות הטכני. פיצוי הציעו לי חצי חודש חינם (30 ש"ח). :pissed: פעמיים הבטיחו לי שהמנהל יחזור אליי וכלום! לא מאמין שהייתי לקוח שלהם 7 שנים.

לכן עכשיו אני צריך למצוא משהו בבזק. לא רוצה להישאר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני מתכנן לעבור מהוט. יש לי קטע איתם. פשוט הזוי ביותר. פעמיים באותו יום לא הגיע טכנאי בתירוץ שלא מצא דירה, התקשר לטלפון ולא ענו לו.

חוק הטכנאים. אתה יכול לדרוש פיצוי מיידי של 600 ש"ח.

אפשר לקבל את ההתקנה בבזק ב-50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לגנוב את הת'רד, פשוט אני מאתמול בטלפון עם הוט. שיגעו אותי. לייצן אחד שדיברתי איתו אתמול (הציג את עצמו בתור מנהל צוות טכנאים) אמר שאני יכול לקבל פיצוי בגודל של חצי חודש של תשלום החודשי (30 ש"ח). התברר בהמשך שרשומים אצלם טלפונים לא נכונים, אבל זה לא הפריע לעוד ליצן להגיע אליי שלשום (זה בעצם הטכנאי שהזמנתי), לספר להורים שלי שעקב אי נוכחות של בעל בבית בעת הביקור מגיע לי כנס, אבל הוא כזה נדיב שביטל אותו וארגן לי ביקר אחר........ שלא הגיע אליי בכלל אתמול פעמיים.

בבזק אמרו לי שהתקנה 100 ש"ח. אז זה שוב כמו בהוט? כל נציג אומר מה שיותר נוח לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. התקשרתי לפני שעתיים וביררתי בתור לקוח חדש. אמרו לי שיש רק 95 ש"ח עבור 30 מגה. עוד שאלתי את הנציגה האם יש והיא ענתה לי שנכון להיום אין כלום :nixweiss:

הטעות שלך היא ששאלת. אתה צריך להגיד לה בעצמך את המבצע.

דיברתי איתם היום וזה עדיין אקטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המון תודה שוב. פשוט כאשר דיברתי עוד לא ידעתי.

אם אני בן 35 אני אקבל את המבצע? פשוט המחיר מאוד אטרקטיבי. אני משלם עכשיו 69 ש"ח להוט עבור 12 מגה

הבנתי שצריך צילום של ת"ז. אז אם יש לך קרוב משפחה...

בהוט אתה מקבל 89 ש"ח ל-30 מגה + חודש חינם. התקנה חינם.

אני מחר מנסה לסחוט מהם חודש נוסף, אם לא אני עובר לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לקבל מהם פיצוי על מה שחוויתי (אולי 30 מגה בתעריף מוזל), אבל מעבירים אותי לתמיכה הטכנית כל הזמן ואין עם מי לדבר שם. כבר יום שלם אני מחכה למנהל התמיכה שיחזור אליי.

פשוט מסרבים להעביר אותי לקשרי לקוחות. אומרים שסיבה שלי להתנתקות נובעת מבעיה הטכנית, לכן הם צריכים לטפל בי ולנתק בסופו של דבר אם לא יפטרו. פשוט לא יאומן כיצד החברה הזאת מתנהלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאל...

דיברתי עם השירות הטכני בשעה לילית מאוחרת, וניסתי לוותר על ה"שירות הכפוי" של ההוטבוקס כראוטר.

התשובה שקיבלתי: תקשר מחר. אפשרי רק דרך שרות הלקוחות.

לא יאומן. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

89 בהוט ל-30 מגה זה נחמד.

אני אתקשר לקראת סוף החודש להוריד אותם עוד ואם אצליח אסגור איתם.

זה לא שאני אוהב את הוט פשוט השקע של בדירה השכורה נמצא במרחק של כמה מטרים טובים משקע חשמל ומשני המחשבים שלי שכרגע מחוברים באופן חוטי, והייתי רוצה לשמור על זה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל100 מגה בבזק זה די מיותר. 50 צריך להספיק כי אצלי ה100 מגה שלהם מגיע רק ל78 במקרה הטוב וזה רק בבדיקות מהירות . ב014 יש לי בעיות מהירות - אני בדרך כלל לא עובר את ה40 מגה בהורדה הכי מהר שהורדתי זה 6.5MB/s עדיין טוען שקרה איזה מקרה שהגעתי ל7.5 אבל כנראה שזה לא היה להרבה זמן. בינתיים זה מספיק לי. אני משלם סך הכל 100 לבזק ו42 לבזק בינלאומי (30 שקל + גיימר). כעיקרון הייתי שמח עם 30 מגה אם הוא היה עולה 50 שקל (לבזק.הוט) אבל 100 מגה ב100 שקל זה מה שמכרו בזמנו

בקשר לחודש חינם ב100 שקל אפשר להגיד שזה סביר. לפי האתר של בזק המחיר ללקוחות חדשים על 30 מגה הוא 95 שקל לחודש . בהוט המחיר הוא 109 שקל לחודש. מניסיון שלי הם מנסים למכור בעיקר את הטריפל שלהם . אולי שימור לקוחות יסכים להוריד את המחיר :nixweiss: . אני לא לקוח של הוט כבר 8 אולי 9 שנים ואף פעם לא היה לי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...