118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב?

Shinshin

Recommended Posts

נצל"ש

עברתי על התרד ולא הבנתי מספר דברים.

כיום יש לי בבית 12 מגה בתשתית הוט וספק בנ"ל ב69 ש"ח, המבצע הזה מסתיים סוף החודש.

בירתתי מחירים לאותה המהירות עבור תשתית וספק אני לא מצליח לרדת מ120 ש"ח.

אשמח אם תכווינו אותי עם מי לדבר ואל מי לפנות כדאי לקבל הצעה משתלמת במהירות הזאת (אפשר מהירות גבוהה יותר אבל רק אם זה משתלם).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עוד לא ביררתי בהוט עדיין. כלומר, לא התקשרתי לשימור לקוחות ולהגיד שבזק הציעו X ואני רוצה להתנתק אם הם לא נותנים לי מחיר יותר נמוך.

דרך בינלאומי אפשר לעשות באנדל עם של 20 מגה כמו בכותרת של השרשור.

בנפרד, לבזק יש ל- 30 מגה שנקרא סטודנטים או לגילאי 20-30. מחיר לשלושה חודשים ראשונים 30 ש"ח ו-9 חודשים הבאים 95 ש"ח. בממוצע זה יוצא 78 ש"ח לחודש.

בנוסף, תוסיף ספק, 20-30 ש"ח.

אני אברר עוד לקראת סוף החודש ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצל"ש

עברתי על התרד ולא הבנתי מספר דברים.

כיום יש לי בבית 12 מגה בתשתית הוט וספק בנ"ל ב69 ש"ח, המבצע הזה מסתיים סוף החודש.

בירתתי מחירים לאותה המהירות עבור תשתית וספק אני לא מצליח לרדת מ120 ש"ח.

אשמח אם תכווינו אותי עם מי לדבר ואל מי לפנות כדאי לקבל הצעה משתלמת במהירות הזאת (אפשר מהירות גבוהה יותר אבל רק אם זה משתלם).

תודה!

קודם כל בבזב"ל כל מהירות כד 100 מגה 30 ש"ח דרך שימור לקוחות. בהוט יש לי 12 מגה ב69 ש"ח, ואני יודע שיש אנשים שהורידו את זה אפילו ל 59ש"ח. תתקשר ותגיד שאתה רוצה מחיר יותר זול או שאתה מתנתק. ככה מורידים מחיר אצלם, אחרת יבלבלו לך מוח שאין מחיר זול יותר. מציע לך גם לברר בבזק. שיהי לך משהו ביד להתמקח מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב! אז שתף אןתנו בעסקה הסופית שסגרת איתם?

פשוט אני בדרך. שלחתי פקס דרך נתק, כי חיכיתי במשך יומיים למנהלים שלנם שיחזרו אליי וכמובן אף אחד לא חזר. לפחות ברוך השם שיש נתק. שלחו לי SMS שיטפלו בבקשה שלי תוך שני ימי עבודה.

אז אשמך לדעת מה סגרת, כמה תשלם וכמה דמי התקנה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 ש"ח התקנה + מודם בהשאלה + חודש ראשון חינם + 3 חודשים ב-30 ש"ח כ"א + 95 ש"ח עבור כל חודש נוסף (שאותם אנסה להוריד בהמשך ל-75 ש"ח).

יוצא בערך 70 ש"ח בחודש. מחיר יפה ל 30 מגה.

תוכל להתמקח בשבילי עם :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להתמקח בשבילי עם :please:

אתה יכול לקבל את זה די בקלות, חוץ מהחודש נוסף שדורש קצת מאמץ נוסף.

אנסה לקבל איזה טופס עם פירוט ההסכם ולשתף אותו.

אני הולך היום לבזק סטור, כדאי לי להתעקש על איזה מודם ספציפי?

איזה דגם אני סביר לקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול!

אני, בעזרת השם, התנתקתי מהוט היום. לפחות היא אמרה לי שתוך 24 שעות ינתקו אותי.

התקשרתי לבזק. אתה צודק זה של סטודנטים/צעירים וקיבלתי את זה רק בלי חודש חינם. רק הלכתי על 20 מגה ויצאה לי 10 ש"ח זול יותר. תמיד אפשר לשדרג ל- 30. התקנה 100 ש"ח. רק הבעיה זה זמני המתנה לטכנאיץ הוא יגיע רק ביום ראשון.

אמרו לי שיש מחסור של מודמים VDSL וטכנאי יכול להגיע בלי מודם, אז הם ישלחו לי אותו עם השליח. מסובך מאוד :-\

בגדול אני מקווה שלא אצטער שעברתי ושירות שלהם טוב לא רק בזמן שאתה עובר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...