מהיכן הכי כדאי לקנות טאבלט סיני טוב? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיכן הכי כדאי לקנות טאבלט סיני טוב?

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל סקירות המשתמשים שקראתי לאחרונה בנושא הרבה מציינים ש"המגע בסדר אבל לא כמו של האייפד/S3/נקסוס" וכדומה.

האם זה (יחד עם המצלמה העלובה כמובן) עקב האכילס העיקרי של המכשירים הסיניים?[/r][/r][/r][/r][/r][/r][/r][/r][/r][/r][/r]

גם אני תר ברשת הישראלית אחר "פטפטת" בנושא - טאבלט סיני ב-VALUE FOR MONEY ברמה סבירה-טובה (כלומר - בעלות יחסית נמוכה לקבל מוצר שיספק את צרכי הדי בסיסיים בצורה טובה)...לא מצאתי יותר מידי למעט מה שהומלץ פה (Star N8000 MTK6575).

מה שאני מחפש למעשה - זה טאבלט לבית ולנסיעות ארוכות (שמתקיימות לעיתים רחוקות) אשר ישמש ב-80% מהמקרים לגלישה באתרי אינטרנט ו-20% לצפייה בסרטים(רק בנסיעות) באיכות סטנדרטית ... גם בבית יש לי LCD הכי פשוטה - לא צרכן סרטים בבית.

אני מחפש שתיהיה כמובן תמיכה בשימוש באפליקציות ובעברית.

מחפש טאבלט שלא יהיה מן פשרה בין סלולארי ומחשב נייד קטן .... כלומר - שהיה ניתן לגלוש באינטרנט ולצפות בצורה נורמלית (ולא יותר) בסרט מבלי לקרוע את העיניים.

=================================================================================

האם לדעתכם אחד מהטאבלטים הללו יעשה את העבודה בצורה טובה לצרכיי הבסיסיים? (כמובן שאין לכם כל אחריות במידה ולא אהיה מרוצה לבסוף).

8GB F9S 9"android 4.0 Capacitive Allwinner A13 1.2GHZ cortex A8 tablet pc MID WIFI 3G

8 ג'יגה איחסון, מסך 9 אינץ', מעבד 1.2 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 512MB , סוללה ל-5-4 שעות, משקל 680 גר , מחיר 93$ כולל משלוח.

http://www.aliexpress.com/product-fm/570892654-8GB-F9S-9-android-4-0-Capacitive-Allwinner-A13-1-2GHZ-cortex-A8-tablet-pc-MID-wholesalers.html

DVC z9 9" tablet pc camera Super slim Android ICS 4.0/Skype calling/Youtube

8 ג'יגה איחסון, מסך 9 אינץ', מעבד 1.2 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 512MB , סוללה ל-6 שעות, משקל 530 גר , מחיר 100$ כולל משלוח.

http://www.aliexpress.com/product-fm/570283579-DVC-z9-9-tablet-pc-camera-Super-slim-Android-ICS-4-0-Skype-calling-Youtube-wholesalers.html

9.7'' IPS Capacitive EKEN A90

שמונה ג'יגה איחסון, מסך 9.7 אינץ', מעבד 1 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 1GB , סוללה ל-6-4 שעות, משקל 550 גר , מחיר 143$ כולל משלוח.

http://www.aliexpress.com/product-fm/553344761-9-7-IPS-Capacitive-EKEN-A90-wholesalers.html

EKEN A90 IPS android 4.0 tablet pc 9.7" Dual Camera 1GB DDR3 8GB HDMI WIFI

8 ג'יגה איחסון, מסך 9.7 אינץ', מעבד 1.5 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 1GB , סוללה ל-5-3 שעות, משקל 550 גר , מחיר 151$ כולל משלוח.

9.7inch Android 4.0 tablet pc IPS 16GB eken A90 1GB 8GB Dual Camera HDMI MID

נראה זהה למה שמעל....אותו המחיר, אותו המפרט.

9.7" IPS Capacitive EKEN A90 Android 4.0 tablet pc A10 1.5GHz 1GB DDR3 8GB WIFI

8 ג'יגה איחסון, מסך 9.7 אינץ', מעבד 1.5 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 1GB , סוללה ל-5-3 שעות, משקל 550 גר, מחיר 151$ כולל משלוח

eken a90 tablet pc 9.7inch IPS tablet pc Android 4.0 Allwinner A10 1.5GHz Dual camera HDMI IPS 1GB DDR3

8 ג'יגה איחסון, מסך 9.7 אינץ', מעבד 1.5 ג'יגה הרץ, זיכרון DDR3 1GB, סוללה 5000MAh משקל 550 גר, מחיר 152$ כולל משלוח.

זה כמובן, כמעט אך ורק מאתר ALIEXPRESS ... אם יש לכם התנסות חיובים עם מוצר מ-eBay - אשמח לקבל הכוונה למוצר...

כמו-כן, ראיתי באתר ישראלי אחר (אתר "שכן") את החמוד הזה...נראה ממש מרשים בתמורה לעלות!

Ainol Novo 7 Aurora II 2 Android 4.0 Tablet PC 7.0" LG IPS Amlogic A9 Dual Core 1.5GHz Novo7 Aurora 2

16 ג'יגה איחסון, מסך 7 אינץ', מעבד 1.5 ג'יגה הרץ דואל קור(!), זיכרון DDR3 1GB מהירות 1333(!), סוללת 5000MAh ל-6שעות בשימוש אינטרנט, משקל 342 גר, מחיר 126$ כולל משלוח.

ממש מרשים!!! מה דעתכם? יש מצב שזה ה-W.F.M האולטימטיבי? (כמובן למישהו עם שימוש בסיסי לאינטרנט, אפליקציות)

אני מאמין שזה גם יוכל להיות לעזר של ממש לכל מי שמחפש טאבלט לצרכים בסיסים....

אודה לעזרתכם!

נ.ב: לא מצליח להפריד בין כל הפסקאות .... מצטער שחלק מזה צפוף ולא מובן.

מוזר לי שחלק היה ניתן להפריד וחלק לא...ניסיתי המון פעמים וזה לא הולך (לדוגמא, את הפסקה הזו כתבתי לאחר שירדתי 4-5 שורות מתחת ל"אודה לעזרתכם").

יכול להיות שהתבלבלו לי פה כל מיני דברים עקב העריכות המרובות שהייתי צריך לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני מציע שתפתח ת'רד נפרד כדי לא לערבב מין שאינו במינו וכדי שתוכל לקבל תשובות שרלוונטיות לצרכים שלך.

האורורה2 טאבלט מצויין ומשתלם מאוד - נמכר היום בפחות מ-130$ ומשלוח חינם.

יש אותו לכמה ממכרי וחוות הדעת מצויינות גם מבחינת השימוש וגם מבחינת איכות הבניה.

אל תתפזר יותר מדי עם הדגמים - תראה ריכוז דגמים מומלצים בפוסט הראשון בדיון.

אל תתפשר על טאבלט ללא מסך - האכזבה תהיה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני מציע שתפתח ת'רד נפרד כדי לא לערבב מין שאינו במינו וכדי שתוכל לקבל תשובות שרלוונטיות לצרכים שלך.

האורורה2 טאבלט מצויין ומשתלם מאוד - נמכר היום בפחות מ-130$ ומשלוח חינם.

יש אותו לכמה ממכרי וחוות הדעת מצויינות גם מבחינת השימוש וגם מבחינת איכות הבניה.

אל תתפזר יותר מדי עם הדגמים - תראה ריכוז דגמים מומלצים בפוסט הראשון בדיון.

אל תתפשר על טאבלט ללא מסך IPS - האכזבה תהיה קשה.

תודה על תשובתך...

האם ה-

Ainol Novo 7 Aurora II 2 4.0 Tablet PC 7.0" LG IPS Amlogic A9 Dual 1.5GHz Novo7 Aurora 2

אני מבין שה-AURORA הוא בעל מסך ...

חייב לציין שגם לי זה הרגיש כאילו ה-AINOL NOVO 7 AURORA נותן תמורה גבוהה במחיר לא גבוה.

כמובן שהאיכות תיהיה גבוהה (אם כי אולי לא מאד משמעותית) יותר מטאבלטי "מדבקה" שנמכרים בבאג של TEAC וכד', נכון?

אגב, מישהו/י נתקל/ה בדגם הספציפי הזה עם מסך גדול יותר מ-"7?

בכלל - איך השימוש במסך "7 כאשר זה נמשך 30 דקות...שעה? (כמובן לגלישה באינטרנט)?

האם לא מומלץ יותר לקנות אחד בגודל "8 ... "9? זה יהיה שיפור מהותי?

יש מצב שפשוט אפתח פוסט חדש בנידון.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בשבילך... לא צריך ללכת עד לפורום "ההוא"... זה אפילו באותו דיון כאן

על הכוונת:

Ainol Novo 7 Aurora Ⅱ - דגם במחיר מצויין, חזק מאוד ועם מוניטין מעולה ומוכח.

FreeLander PD10 Leader - מאוד דומה אבל כולל GPS/BT, מצלמה קדמית עם פלאש ומבוסס TEGRA2

ובזול יותר

Typhoon Tablet PC - מישהו מכיר? מעבד סביר, מסך IPS ברזולוציה גבוהה ומעבד גרפי מצויין. לא במקום הנ"ל אלא כמתנה לילדה בת 11.

עריכה: ראיתי עכשיו את ה-Window (YuanDao) N70 שדומה מאוד ל-AURORA2 אבל מבוסס על מעבד RK3066 שלפחות שמעתי עליו הרבה שבחים: http://goo.gl/8DZSj

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גונן תודה רבה על עזרתך :yelclap:

לאור בדיקותיי - ניכר שה-Ainol Novo7 Aurora II נותן את התמורה הגבוהה ביותר לסביבת המחיר הזה ולתקציב שעומד לרשותי (סביב ה-100-120 דולר).

2 דברים שאהבתי ב-AURORA זה הסוללה החזקה שלו - 5000 (!) וזיכרון מהיר - 1333.

נראה שזה הכיוון...

אני שב ושואל - ה-AINOL NOVO 7 AURORA II הוא בעל מסך , נכון?

אך עדיין - אודה אם תחזקו (או להיפך) את החלטתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שב ושואל - ה-AINOL NOVO 7 AURORA II הוא בעל מסך IPS, נכון?

כן : http://goo.gl/JHV0B

היתרון של ה-FREELANDER הוא ה-GPS/BT וצ'יפסט TEGRA2 סטנדרטי יותר (אבל חלש מעט יותר) שככל הנראה יהיה בעל תאימות טובה יותר לאנדרואיד ואפליקציות. מצד שני הוא קצת חלש יותר ויקר יותר ב~35-40$ וכבר נושק למחיר של נקסוס7 8G שעולה עליהם בכמה וכמה רמות.

עריכה: ה-AURORA2 ירד כבר ל-125$ לעומת $146 לפני שבוע וה-FREELANDER עדיין על ~170$ אז ההפרש כבר כ~45$ ביניהם.

ה-TYPHOON ב-20$ פחות כבר נראה הרבה פחות אטרקטיבי עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שה-Ainol הזה דווקא מוכר יחסית

כן, אמנם אני חדש בתחום הטאבלטים מסין - אך שם החברה הזו עלה בהרבה דיונים שקראתי ויש על לא מעט מהדגמים חו"ד חיוביות.

חושב שבמסגרת התקציב שלי ה-V.F.M הטוב ביותר יהיה ה-AINOL NOVO 7 AURORA II.

מבחינת איפה לרכוש - 2 האתרים הנ"ל מהימנים, נכון?:

1) buyincoins

2) pandawill

אם למישהו יש נסיון עם שניהם ויכול לומר אם במקרה אחד שולח מהר מהשני / שירות טוב יותר שקיבל וכ'ו - אשמח לדעת.

אגב, איך עיניין העברית (במקלדת) מותקן ב- AURORA או בכל אחר מחו"ל?

מטען שמתאים לרשת החשמל בארץ?

קייס מעור לטאבלט מוצע ב-PANDAWILL ב-9$ , מגן מסך ב-4$ ... זה משהו ששווה לרכוש דרכם? או שעדיף באיביי/DX וכד'?

אשמח להמלצה על קייס ומגן מסך...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אני גם אזמין כנראה, אותי מעניין גם איזה משני האתרים עדיף ואם מישהו יודע - במקרה וזה נעצר במכ"ס, האם מלבד מע"מ יש עמלות נוספות שיכולות להרקיע שחקים?

לגבי הכיסו והמגן מסך שאתה שואל - מה יותר קל מלבדוק כרגע באיביי כמה עולה ולראות איך כדאי לך או קצת פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם את ה Novo7 Basic ו Advanced.

המסך של שניהם מרגיש כאילו הוא ״חצי״ רזיסטיבי.

חצי רזיסטיבי חחחח P:

אז לא כדאי לקנות Ainol Novo?

דווקא מאד אהבתי את העיצוב החיצוני של המוצרים שלהם..

אז אתה אומר העיצוב טוב אבל האיכות לא משהו? :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...