מחשב לגיימינג,4K,הוספת חלקים מהמחשב הישן אפשרית ? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג,4K,הוספת חלקים מהמחשב הישן אפשרית ?

d1v

Recommended Posts

תתחדש :) ה620W זה כי יש באנדל והבאנדל משתלם ללא קשר.. תוספת של כ200 ש"ח בשביל מארז משובח ורווח ביטחון גדול זה ממש משתלם..

בקשר לכ"מ- שימו לב שהוא רשם שהוא רוצה שהמחשב יחזיק 3-4 שנים יפה.. עם 7850 זה יחזיק מצויין בהתחשב ברזולוציה.. אך אם זה היה 1920X1080 עדיף ללכת על 7950 כיוון שהוא מחזיק משחקים על הגדרות מקסימליות מעולה.. 7850 לא יחזיק משחקים על הגדרות מקסימליות בFULL HD עוד שנתיים.. תחשבו קצת על העתיד..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש :) ה620W זה כי יש באנדל והבאנדל משתלם ללא קשר..

אין דבר כזה משתלם ללא קשר, משתלם זה תמיד תלוי תקציב ושימושים ובמקרה הזה זה יוצר חריגה משמעותית בלי שינוי מהפכני שאולי יצדיק חריגה.

בקשר לכ"מ- שימו לב שהוא רשם שהוא רוצה שהמחשב יחזיק 3-4 שנים יפה.. עם 7850 זה יחזיק מצויין בהתחשב ברזולוציה.. אך אם זה היה 1920X1080 עדיף ללכת על 7950 כיוון שהוא מחזיק משחקים על הגדרות מקסימליות מעולה.. 7850 לא יחזיק משחקים על הגדרות מקסימליות בFULL HD עוד שנתיים.. תחשבו קצת על העתיד.. :)

שה-7850 לא יחזיק טוב משחקים, גם ה-7950 לא יהיה מציאה גדולה. עדיף פשוט לשמור את הכסף ועוד שנתיים לשדרג כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית צריך לצטט את השאר.. תוספת של כ200 ש"ח בשביל מארז משובח ורווח ביטחון גדול זה ממש משתלם.. חבל שאת זה לא ציטטת.. כל אחד ודעתו האישית, מבחינתי- זה שווה בהחלט את החריגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המחשב בשעה טובה..

TMS שחכו לשים את הכבל של החשמל והייתי צריך להשתמש

בכבל של המחשב הישן,אך הם אמרו שהם ישלחו לי אותו בדואר..

כשהסתכלתי בקבלה ראיתי שבסופו של דבר שמו לי את זיכרונות ה HYPERX

ששניצקי אמר לי שעדיף לקחת זכרונות אחרים -וכך גם אמרתי למוכר בגלל משהו

שקשור למתחים.

כשהתקשרתי לשאול למה לא שמו את הזיכרונות שביקשתי,הם אמרו שהזכרונות עשו בעיות

ושהביאו לי את ה ללא תוספת תשלום,כעת השאלה שלי האם עלולות להיות לי

בעיות עקב הזכרונות הנ"ל ?

נקודה חיובית לטובת TMS היא השירות תמיכה שלהם,ענה לי בחור ממש נחמד אדיב שייעץ לי איך

לטפל במחשב הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתקשרתי לשאול למה לא שמו את הזיכרונות שביקשתי,הם אמרו שהזכרונות עשו בעיות

ושהביאו לי את ה ללא תוספת תשלום,כעת השאלה שלי האם עלולות להיות לי

בעיות עקב הזכרונות הנ"ל ?

לא צפויות בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באמת צריך שתהיה את ההגבלה של ה 1.5 V ?

http://www.tms.co.il/product/11636

זה הדגם ..

ועוד שאלה,התקנתי את ה 7 ultimate 64X

אבל אני רואה שיש לי 2 תיקיות prorgramfiles ,x64... זה נורמאלי או

שאולי לא התקנתי כמו שצריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף אבל משהו ב HDD עורר את תשומת ליבי.

מה ההבדל בין ה HDD עם חיבור SATA 2 ל HDD עם חיבור SATA 3. כביכול קצב העברה אמור להיות מהיר יותר, אני טועה?

אם כך למה לשים את הדגם עם ה SATA 2 שאפשר ב+ 30~ ש"ח לקנות את הדגם עם חיבור ה SATA 3?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ה HDD עם חיבור SATA 2 ל HDD עם חיבור SATA 3. כביכול קצב העברה אמור להיות מהיר יותר, אני טועה? כן

אם כך למה לשים את הדגם עם ה SATA 2 שאפשר ב+ 30~ ש"ח לקנות את הדגם עם חיבור ה SATA 3? ראה תשובה קודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...