דמו DirectX11 חדש מבית NVIDIA - A new Dawn - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דמו DirectX11 חדש מבית NVIDIA - A new Dawn

djelectric

Recommended Posts

שלום חברי הקהילה היקרים,

NVIDIA השיקה כעת דמו חדש המדגים יכולות DX11 בשם A new Dawn, מדובר במעין רימייק של דמו שהוציאו בדור ה-DX9 הראשון

פרטים כאן

http://www.geforce.com/games-applications/pc-applications/a-new-dawn

הודרה כאן

http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/techdemos/ANewDawn.exe

תרגישו חופשי לפרסם תוצאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח איך אני זוכר את התקופה בה היה לי ג'יפה איףףף-איכסס 5200 והרצתי את הדמו הזה.

בכל מקרה, על 1680*1050 זה רץ לי על סביב ה-12 פריימים לשניה על מצב אולטרה. במצב רגיל, על סביב ה-18 פריימים (עם , נוסף עוד איזה פריים או שניים). המפרט שלי בצד (כרטיס GTX480).

פשוט מדהים לראות את השינויים מהגרפיקה שהייתה אז והיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השיתוף, חיכיתי לדמו הזה ;D

בדקתי מרגע לחיצה על reset (מדלג על הפתיחה בשביל בשביל fps יציב ונמוך), ב-1080p בלי vsync:

בסטוק על Ultra מקבל 22fps, בלי Ultra מקבל 30fps. עם OC יוצא בערך 24fps עם Ultra ו-33fps בלי Ultra.

ברזולוציה ש-YairZ בדק (1680x1050) אני מקבל (עם ה-OC) כ-26fps ב-Ultra ו-36fps בלי Ultra.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מנצל כמו שצריך ? ז"א 2 הליבות במאמץ מלא ?

אולי מחסור כ.מסך מוריד ביצועים, אצלי הוא מנצל כמעט את כל ה-2GB...

ובכלל אולי באמת יש סיבה שהדמו מיועד ל-kepler, כמו למשל יישום טכניקות \ אופטימיזציות ש-kepler טוב יותר...

ה-680 שלי קיבל איזה פי 2 ביצועים מה-480 של יאיר, כאשר לפי ממוצעים של TPU ה-680 אמור להיות חזק רק פי 1.5~ מה-480.

(לפחות 1720mb היו מנוצלים אצלי ברז' שהוא בדק. קשה לי להאמין שה-180mb שכביכול חסרים ל-gtx480 היו הגורם הבלעדי להפרש ביצועים כזה גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבות לא במאמץ מלא... הניצול נע בין 99% ל-70%. והוא באמת מנצל לי את כל הזיכרון, 1011MB מנוצלים מתוך 1024MB.

בכל מקרה, ניסיתי לבטל ועם כרטיס יחיד קיבלתי 4-5FPS כך שנראה שהבעיה היא לא בניצול , אולי בעידכון הדרייבר הבא יוסיפו תמיכה יותר טובה לכרטיסים ישנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...