שאלה לגבי מחיצת Recovery - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מחיצת Recovery

Wile E Coyote

Recommended Posts

הייתי בכמה חנויות לטובת התעניינות ברכישת נייד, וכל המוכרים טוענים, שאין אפשרות למחוק את מחיצת ה-Recovery שמגיעה עם הדיסק הקשיח באף מחשב.

האם זה נכון?

עד כמה חיונית המחיצה הזו, אם יש לי דיסק התקנה של משלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ברור שאפשר למחוק אותה.

ב. חיונית בייעול הזמן בעיקרון, בכך שהיא באה "מוכנה" ועם הדרייברים מותקנים ( + ג'אנק של החברה ממנה אתה קונה את המחשב) ואז אם אתה משתמש בשחזור המערכת אז אין לך צורך להתקין הכל מחדש.

ג. אם יש לך מע' הפעלה משלך אפשר לוותר על זה ואם תרצה בעתיד כן להחזיר את המחשב להגדרות הראשוניות שלו עם "מערכת הפעלה נקייה", תצטרך לדאוג לגיבוי/שחזור לבד. ניתן ליצור זאת בעזרת תוכנות שונות שיוצרות Image למחשב ולהשתמש בו במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה!

יש לי מערכת הפעלה משלי ואני מנהל גיבוי בעצמי באופן קבוע עם דיסק חיצוני, כך שעם זה אין בעיה.

אבל מה שכן מעניין אותי זה ההערה שלך לגבי הדרייברים. בחנות אמרו לי שהיום לא מקבלים דיסקים יחד עם רכישת המחשב לטובת התקנת דרייברים שונים (מה שהיה מקובל לפני כמה שנים), מאחר שכל זה נמצא ב-Recovery. השאלה היא האם זה באמת מה שמקובל היום, ואם כן, האם אצטרך בגלל זה להשיג דרייברים מהרשת לפני שאני מתקין משלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows 7 Ultimate

מורידה לבד - הכוונה היא דרך העדכון של ה-Windows?

אין לי משהו נגד, אבל תמיד תהיה לי העדפה לפרמט ולהתקין מחדש . תודה לאל שזה לא קורה כמעט, אבל לא מזיק לעשות את זה פעם בשנה במידת הצורך בלי קשר.

אמרו לי שזה 30 גיגה, וזה סתם מעצבן אותי (כמו שאמרת - מכניסים לשם גם זבל). לא ממש קריטיים כרגע, אבל אולי בעוד שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...