תקלה בהוטנט עם תשתית בזק. שירות גרוע בהוטנט. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בהוטנט עם תשתית בזק. שירות גרוע בהוטנט.

Adir88

Recommended Posts

אתמול באזור השעה 23:00 האינטרנט הפסיק לעבוד. לאחר שוידאתי כי הבעיה היא אכן בספק התקשרי אליהםת הנציג ,טען שיש שידרוגים וביקש ממני לנסות להתחבר עוד כמה דקות.

עד היום בבוקר התקלה לא סודרה. מה שמפריע לי בכל הסיפור הזה הוא שהתקשרתי במהלך הלילה 3 פעמים, בכל פעם ענה לי אותו נציג. בפעם השלישית שדיברתי איתו הוא הודע שמודבר בתקלה כללית שתסודר רק בבוקר.

שירות ביזיוני, החברה החזיקה שני נציגים בהלך תקלה כללית (שלפי הנציג מדובר בכל לקוחות הוטנט עם תשתית בזק!). התקלה נמשכת כבר מעל 10 שעות, וכל תפקידם של הנציגים הוא ל"ערבב" את הלקוחות כדי שיתיאשו ויחכו לבוקר.

מעולם לא שמעתי על תקלת ספק שנמשכת כ"כ הרבה זמן ולא מטופלת מיידית.

לאור המצב כבר ב8:00 התקשרי ל014 והתחברתי אליהם בחזרה. הדבר הראשון שעשיתי היה לשלוח נתק להוטנט.

מציע לכולם לחשוב טוב לפני שהם מתחברים להוטנט. החיסכון ב-10 שקל בחודש לא שווה את השירות הגרוע הזה.

אני את הלקח שלי למדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אין לי בעיה עם הנציג שירות. זה לא מטרת הפוסט.

הבעיה שלי עם החברה שהיא מודעת לכך שיש לה תקלה כללית גדולה והיא לא מתקנת אותה במיידית אלה מחכה לבוקר.

אני עבדתי באחת מחברות התשתית בארץ, שמעתי וראיתי מאות תקלות כלליות של ספקיות.

מעולם לא שמעתי על תקלה כללית של ספק שנמשכת מעל שעה-שעתיים.

אם הוטנט מרשים לעצמם להשאיר תקלה בסדר גודל כזה לבוקר, זה שירות גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חברה בסדר גודל כזה, תיהיה בטוח שמדובר בכמה אלפי לקוחות.

לפי הנציג כשדיברתי איתו בבוקר, במהלך הלילה הגיעו אליו מאות פניות של לקוחות עם התקלה.

2. כמו שאמתי מניסיוני הלא קטן. אין מצב שלספקית יש תקלה בסדר גודל כזה שנמשכת כ"כ הרבה זמן.

מכאן אנחנו מגיעים לאחת משתי המסקנות הבאות:

א. היותר ראלית - השעה היית מאוחר ולכן התקלה נדחתה לבוקר.

ב. הם משכירים מהנדסים לא מוכשרים במיוחד \ ציוד גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנ לא מבין למה אתה לא בודק יותר לעומק וישר מסיק מסקנות כאלה ואחרות בהוט יש בעיה נהולית מעצבנת הם זה תקלה שניתן לתקן במקום מתקנים והם צריך להחליף חלקים שלמים צריך אשור של טכנאי בכיר ואז אשור של המחסן לספק את החלק וזה לוקח זמן זואת הבעיה שהייתה אצלי ובגלל זה זה לקח עוד 3 שעות בגלל שחקו לחלק אן מה לעשות נגד זה במקרה הזה זה לא בעיה של הטכנאי אבל שיש בעיות של יותר מכמה שעות הם נותניים פיצויי בעיקר למי שיודעה לבקש ייותר מזה אנ לא יכול להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל היתה בעיה כזו. אני דווקא התקשרתי לבזק, וקיבלתי הודעה מוקלטת שמתבצעות עבודות תחזוקה של באזור שלי וזו הסיבה לתקלה. כחצי שעה אחרי המקרה, האינטרנט התחיל לעבוד ועבד עד הבוקר (השארתי טורנט פתוח).

יש לי + הוטנט.

לכן אני בטוח שהתקלה לא הייתה קשורה לכל הלקוחות שיש להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

נראה לי שלא סיפרו לך את כל הסיפור במלואו. גם אני ב-HOT+בזב"ל ופרט לניתוק קצר של כחצי שעה ממש לפנות בוקר, במשך כל הלילה היה חיבור תקין. בעקבות המעבר של לקוחות ל-30M ו-100M, חברת HOT מבצעת שדרוגים מאוד גדולים לרשת שלה ולכן פה ושם יש ניתוקים. הסיכוי שתהיה תקלה כלל ארצית למשך 10 שעות ולא יהיה על כך שום רעש תקשורתי הוא קטן מאוד. ככל הנראה היתה באזור שלך פעולת שדרוג ולכן לא היה .

אני עברתי ל-HOT לפני 4 חודשים עם חששות מאוד רצינים בעקבות המוניטין הגרוע שלהם ואני חייב לציין שאני מופתע מאוד לטובה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...