קבלו את הגיבור החדש של מחאת הצדק החברתי! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הגיבור החדש של מחאת הצדק החברתי!

radioactive

Recommended Posts

שוב אתה מסיט לכיוונים אחרים.

אני מכיר חלק מהמפונים בגוש קטיף, גרתי די קרוב חלקם חברי ילדות שלי ואפילו הייתי שם כמה פעמים.

מי שרצה בית כבר מזמן השיג ובמיקומים מעולים תידע לך.

מי שרצה שיבנו לו את שכונת צוקי ארסוף שתיים יכול להיות שעדיין מחכה ועושה זאת מבחירה, אבל בסוף הוא יקבל משהו שאני ואתה רק יכולים לחלום עליו בית קרקע חדש וישוב חדש קרוב מאוד לים. אז אל תגיד לי שהוא לא עשה את האקזיט של חייו.

עדיין לא ענית על השאלה, מה ההיגיון בלשלם עשרות מיליוני שקלים על העתקת מבנים כשבסכום קטן הרבה יותר ניתן לבנות בתים חדשים זהים? בשביל לחסוך כמה של דחפורים? אני לא מוכן לשלם על זה, זה הכסף שלי אתה רוצה תשלם על זה בעצמך.

אני מעדיף שהכסף שלי הילך לחיילים, לזקנים ולמסכנים או שלא יקחו לי אותו בכלל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מי גוזר כאן קופון, סתום קטן שלי?

קודם כל תרגע, לא מכיר אותך אז תשים לב לזבל שאתה כותב.

בקשר לבנאדם, כן בא לי לבכות שאני רואה את זה, ללא ספק יש לו בעיות נפשיות וללא ספק הוא נוטה לזרוק את הכל על המדינה ובמיקרה שלו האמת דמו הרבה יותר בידיו מאשר בידי ביבי או שטייניץ.

לכל זה אבל אין שום קשר לעובדה שכואב לי לראות בנאדם ששורף את עצמו ואני בהחלט כואב על זה שפוליטיקאים מסריחים הולכים לנסות לגזור קופון על זה.

לצורך העיניין ביבי כבר ביקש לבחון את המיקרה האישי של הבחור, בלי להבין שהמיקרה האישי שלו כניראה כולל בעיות הרבה מעבר לכלכליות אבל במחינת רבים אחרים הוא מסמל את חוסר היכולת לחיות בישראל.

בלי קשר לביבי פוליטיקאי טוב או לא (תלוי מאיזה כיוון מסתכלים על זה) מדינת כבר הרבה מאוד שנים פשוט לוקחת מכל העובדים והתורמים במדינה ונותנת או למקורבים לצלחת, או לחרדים שרק לוקחים או לערבים שנכון שמקבלים יחסית מעט מאוד אבל הם הרבה פעמים לא רואים את עצמם חלק מישראל ורק ממתינים "עד" שזה יחזור להיות פלסטין ובנוסף גם כמעט שלא תורמים כלום למדינה

ושימו לב אגב לדרוזים שהם גם כיביכול עדה שעושה המון למען המדינה וגם עליהם זורקים המון פעמים.

חסרה ההבנה שכל המחאות של השנה האחרונה הן בעצם מחאה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה מזעזע של בן אדם מעורער באופן קשה. לנתח את זה יותר מכך יהיה בחזקת לרקוד על הדם.

זה לא מונע אגב מלנתח(לגזרים אפילו) את התגובות השונות מרחבי הקשת הפוליטית למקרה.

בחוגי השמאל הכלכלי והמחאה מביאים את המקרה כהוכחה ניצחת שיש צורך חזק בשינוי השיטה הקפיטליסטית. כמובן שהם גם הפעילו בדיוק את אותו היגיון כאשר אישה הציתה עצמה למוות במחאה על תוכנית ההתנתקות. מיד הם ביקשו לעצור את הדבר, שהרי לא יעלה על הדעת שימשיכו עם תוכנית שגרמה לאדם להצית עצמו. מה, לא?

בחוגי הימין(אולי הקיצוני אפילו), מאשימים את המסכן בכך שהוא "פעיל שמאל רדיקלי" או "גימיק".

אני לא יודע מה עצוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כמה אנשים שמעתם שהתאבדו ע"י ששרפו את עצמם לעומת דרכים אחרות? ומה נראה לכם? שהוא לא ידע שיצליחו לכבות אותו? הוא ידע שהוא יקבל אחרי זה קופון רציני מהמדינה בשביל להשתיק את התיקשורת שתחגוג מזה על הדם של של הימין שכמובן אשם בפסק בית המשפט. בסך הכל בן אדם מעורער נפשית שהיה מוכן לשרוף את עצמו בשביל כסף. ממש גיבור. :\

רק חבל שהוא לא הבעיר איתו עוד כמה פעילי שמאל קיצוני אנרכיסטי שפועלים נגד מדינת שמצויים בהפגנות האלו וגם המממנים שלהם, רק על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפגר אה? הבן אדם מלא כוויות מכף רגל ועד ראש אתה חושב שהוא עשה את זה בשביל כסף? גם בשביל 10 מליון דולר לא עושים דבר כזה, תאמין לי גם שהוא לא קיבל שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יקבל, אל תידאג.

בשביל למות כן עושים את זה?

אם אתה מבין שמישהו יכול להיות מספיק מעורער נפשית בשביל להתאבד בשריפה אני יכול להבין שהוא יכול להיות מספיק מעורר נפשית בשביל להוציא את עצמו מהבוץ הכלכלי שהוא נכנס אליו בשריפה.

לדעתי השני אפילו פחות גרוע... כי אתה נשאר חי אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר סיפורים איך המערכות השילטוניות והמערכות הכלכליות, בחסות החוק והבירוקרטיה, פועלות בחוסר צדק משווע באופן סדרתי.

הרבה אנשים משתגעים מהמצב יום יום.

באמת שלא קשה להבין איך אדם מגיע למצב בו הוא מעלה עצמו באש.

בדיוק כמו שלא קשה להבין איך אנשים עושים שביתת רעב, ואפילו מתאבדים.

סבל מוביל ליאוש, יאוש מוביל לאובדניות.

תוסיפו לזה קצת כעס וקיבלתם מעשה קיצוני.

האם הממשלה אשמה שאותו האיש הצית את עצמו באש?

לדעתי כן.

למרות שהקשר בין הדברים רחוק כמו מפעל מזהם לחור באוזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אולי ישאר "חי". לא מחלימים מ-90% כוויות.

לדעתי בחשבון שלו הוא כן חשב שישאר חי.

אני באמת לא מאמין שהוא תיכנן למות. יש דרכים הרבה פחות כואבות להתאבד חוץ מלשרוף את עצמך... זה או צומי או כסף. השני נראה לי הגיוני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...