קבלו את הגיבור החדש של מחאת הצדק החברתי! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הגיבור החדש של מחאת הצדק החברתי!

radioactive

Recommended Posts

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בא לי לבכות כשאני רואה את זה ויותר בא לי לבכות כשברור לי שהפוליטיקאים המסריחים האלה הולכים לגזור על זה קופון פוליטי וחס וחלילה לעזוב את כסאם. בושה וביזיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה סובלים בגלל בעיות כאלה ואחרות .

חולים בגוף ובנפש.

לא מעט בעיות בפרנסה .

אבל המחאה הזאת לא פתרון !

ובטח ובטח לא לשרוף את עצמך כמעט עד מוות .

לא הזדהיתי עם המחאה הזאת מההתחלה !

היא לא תפתור כלום

ואני מאחל לה שתשקע כלא היתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מאות מיליוני שקלים שהושקעו עד עכשיו בהפקת המחאה (ע"י משקיעים ששמם לא יוזכר) לא היו לשווא, כי ההמונים כבר צועקים: "דמו של המפגין השרוף על ידיו של ביבי"? יופי של תוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבור?! מה קשור גיבור?!

הוא פסיכופט מטומטם.

הוא פסיכי אמיתי.

אני מקווה שיאשפזו אותו בכפיה אחרי המקרה הזה, שלא יפגע בעצמו שוב, או באחרים - עם מוח מעוות כזה אין לדעת.

אגב, פה יש תמונות שלו אם למישהו בא להזדעזע קצת:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151101525217780&set=a.10151101523042780.501190.726757779&type=1&theater

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לעזאזל אשם ביבי , אם כבר אתם מארגני ותומכי ההפגנה אשמים בזה .

שפתחתם פה גדול על ביבי וחבריו והאשמתם אותו בכל תחלואות המאה ה 21

ואנשים האמינו לכל דברי הבלע שלכם וכל בעיה בחיים שלהם ישר אמרו זה בגלל ביבי .

ביבי הוא פולטיקאי מהטובים ביותר שקמו לישראל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לבכות כשאני רואה את זה ויותר בא לי לבכות כשברור לי שהפוליטיקאים המסריחים האלה הולכים לגזור על זה קופון פוליטי וחס וחלילה לעזוב את כסאם. בושה וביזיון

אהא. ועכשיו תקרא את הכתבה בYNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4255369,00.html

נסיבות המקרה כוללות אדם עם בעיות נפשיות ונטיות אובדניות, שלא יודע להתנהל כלכלית (את זה קבע בית המשפט, בו כמובן שולט ביבי), שהחל את הסתבכותו בשנת 2000 (אז ביבי היה בשלטון, כמובן), כאשר החוב נצבר לטובת הביטוח הלאומי (שגם בו, כמובן, שולט ביבי והוא קבע את מדיניותו ב20 השנים האחרונות). כמובן, בנוסף לכך מדובר במוסד שהוקם ע"י קפיטלסטים למטרת העשרת העשירים (ולא ע"י סוציאליסטים שרצו לקחת ממי שהצליח קצת יותר לטובת מי שהצליח קצת פחות), בו יש עובדים אחראיים ומסכנים המפוטרים חדשות לבקרים (ולא עובדי מדינה מסואבים בחסות ההסתדרות, בעלי קביעות של עשורים, שאינם נותנים דין וחשבון לאיש)...

אז מי גוזר כאן קופון, סתום קטן שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלום הרטוב של מארגני המחאה התגשם. התקשורת תחגוג מהבוקר עד הערב. מארגני המחאה יגזרו קופון. שעות אחרי האירוע פעילים הזדרזו להקים אוהלים ברוטשילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לעזאזל אשם ביבי , אם כבר אתם מארגני ותומכי ההפגנה אשמים בזה .

שפתחתם פה גדול על ביבי וחבריו והאשמתם אותו בכל תחלואות המאה ה 21

ואנשים האמינו לכל דברי הבלע שלכם וכל בעיה בחיים שלהם ישר אמרו זה בגלל ביבי .

ביבי הוא פולטיקאי מהטובים ביותר שקמו לישראל .

מסכים איתך ביבי פוליטקאי דגול, אבל מנהיג זבל.

חוץ מלעשות ספינים, פניות פרסה, למצוץ לחרדים, ולבזבז עשרות מיליוני שקלים על העתקות של התנחלויות ראש הממשלה היקיר שלך לא עושה שום דבר.

לתת לאנשים חסרי כול דירה אין כסף, ואני לא מדבר על הבנאדם ששרף את עצמו.

אבל לבנות שכונת קרבילות חדשה במיליוני שקלים, כדי שהחברה משכונת האולפנה יוכלו לגור שם עד שיבזבזו עשרות מיליוני שקלים כדי להעתיק את המבנים!, אתה קולט את האבסורד ביבי הגאון לא מוכן להרוס את המבנים הוא יבזבז הרבה יותר כסף ויעתיק אותם, אבל כנראה שאני מטומטם כי כול מה שביבי עושה היא גאונות. איך אפשר להתווכח על זה בכלל ביבי תמיד רואה קדימה וכול בעיה שתיתן לו הוא יפתור בעזרת ציור של עץ!.

חוץ מזה שהוא נוהג בסירה הגדולה הזאת שנקראת מדינת אני ממש לא בטוח, כבר אמר עליו שרון שהוא איבד את עצמו כאשר תפסו את המבצעים בפרשת חאלד משעל.

כבר אמר עליו יצחק שמיר "הים אותו ים והביבי אותו ביבי, מלאך חבלה", אך ברור שביבי עם הספינים שלו ישכח את האמירה ההיא ובהלוויה יזכיר אמירה אחרת של שמיר "הים הוא אותו ים והערבים אותם ערבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאם הייתי בונה את ביתי במקום שאסור לי לבנות אותו לא הייתי מתפלא שהיו באים להרוס לי את הבית.

חוץ מזה עקרו אותם מהבית שלהם, והעבירו אותם למקום אחר מה הטעם בהעתקת מבנים? תבנה להם העתק של הבית שלהם זה כבר יעלה יותר זול.

התגובה שלך לא מסבירה את מעשיו הטיפשיים של ביבי, כמו כול מעריץ אחר אתה מנסה להסיט את העין מהטמטום.

ההסבר של ביבי היה שהוא לא רוצה לראות תמונות של דחפורים הורסים בתים, בחייאת דינק אז יצלמו תמונות, אחרי שבוע ישכחו מזה והם יגורו בבית חדש זהה אם לא טוב יותר מהקודם.

לא עדיף להשקיע את עשרות המיליונים האלה שהולכים לפח בדברים חכמים יותר?

תעמוד כמו גבר ותחייה עם זה קצת תמונות קשות מה קרה?, שרון הרס הרבה יותר בתים על התוצאות אפשר להתווכח לפחות הוא היה גבר.

אולמרט יצא למלחמה שעל תוצאותיה אפשר להתווכח, אבל לפחות היה גבר אולי מושחט אבל גבר, הפציץ גם כור כנראה.

ביבי לעומת זאת הוא פודל קטן של שרה.

ההתנחלות בארץ הפכה לסטארט אפ, בו נקים שכונה במקום שאסור אחרי כמה שנים וכמה בג"צים יפנו אותנו ונקבל אחלה בית במקום טוב ובזול.

אחרי זה אין כסף לדברים מהותיים, אני לא יכנס איתך לוויכוח על ההתנחלויות בשורה התחתונה הושקעו שם עשרות מיליארדים, בזמן הזה הפסדת את הנגב לבדואים, ואני נמצא מדי פעם בנגב לא יודע מה איתך המצב שם מהבחינה הזאת על הפנים.

אם אתה חושב שמדינת יכולה להישען על עוצמת הצבאית, לחיות לצד מיליוני פלסטינאים בלי הסכם ועוד לבנות להם מול הפנים אתה אולי צודק, מה שכן זה יעלה לך המון כסף, לא תפתור את הבעיה הדמוגרפית החמורה שאתה נמצא בה, וכנראה שבסוף תיכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שלא אתה מחליט איפה מותר ואיפה אסור לבנות. תגיד את זה למפונים מגוש קטיף שחלקם עדיין מחכים לישועה באיזה קראוון.

אני כ"כ לא הולך להיכנס לדיון הזה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...