האינטרנט נחנק ואפילו מתנתק לגמרי אם מורידים טורנטים על מהירות מקסימלית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט נחנק ואפילו מתנתק לגמרי אם מורידים טורנטים על מהירות מקסימלית

X_Dror

Recommended Posts

הי,

יש לי כרטיס רשת PCI של TP-LINK שעובד בתקן N.

ראוטר Edimax BR6574n

ומודם Aztech 600E

האמת שאני סובל מהבעיה הזו כבר הרבה זמן וכבר די נמאס לי.

מעבר לכך שפעם בכמה ימים האינטרנט מתנתק בלי סיבה וצריך לנתק את הראוטר ואת המודם ולחבר מחדש, בכל פעם שאני מפעיל את Utorrent ומפעיל את המהירות על המקסימום של 10Mbps - בערך 1MBps, אי אפשר לגלוש כי אתרים לא נטענים, והאינטרנט אפילו מתנתק מעצמו.

אני מתאר לעצמי שאחד מהרכיבים לא מסוגל להתמודד עם המהירות.

זה קורה גם כשאף מחשב אחר לא מחובר לראוטר.

האמרו לי שהראוטרים של Edimax לא ממש מוצלחים בעניין הסיבולת שלהם, יכול להיות שהראוטר דופק לי פה את הכל?

אם לדעתכם זה אכן הראוטר, יש למישהו המלצה לראוטר טוב שיחזיק מעמד? עדיף שיהיה בתקן N.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתה נתקל בה ידועה ומוכרת וגם יש לה פתרון פשוט - לא להוריד על המהירות המקסימאלית. תגביל את ה-UTORRENT ל-75% עד 80% מהמהירות המקסימאלית שלך וההבעיה תפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשאני מוריד על 500KBps האינטרנט נחנק, אומנם פחות אבל זה עדיין גרוע.

במודם והראוטר הקודם שהיו לי (זה היה מודם וראוטר של Orange עם מרכזיה ביתית), לא הייתה לי את הבעיה הזו.

בכלל אני לא מבין איך זה הגיוני אם יש אנשים עם חיבור של 100 Mbps ואפילו יותר מזה בחו"ל, אני לא חושב שהם מוגבלים להוריד בחצי מהמהירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אני אבדוק את זה!

בכל זאת, אם יש שכן מסוגל להתמודד עם העומס הזה, אני אשמח לקבל המלצה לאחד. אני מעדיף לשלם על יקר יותר, מאשר להגביל את עצמי.

אגב, אם הייתי מחבר את המחשב שלי ל בחיבור חוטי, הבעיה הזו הייתה נפתרת?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא מתחמם יותר מדי ובגלל זה קורה. האם הוא מונח על משטח? האם על הרגליות שלו הדבקת את הגומיות שהגיעו איתו? תנסה להעמיד אותו במאונך - זה בדרך כלל מאוד משפר את הביצועים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להעמיד אותו על המעמד או להשכיב אותו ובשני המצבים הוא ממשיך להתנתק - אומנם זה בתדירות גבוהה יותר כשה - Utorrent פתוח, אבל זה קורה גם אם ה- Utorrent כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...