MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועדיין ביחס למחיר מדובר בצעצוע חמוד מאד שיכול להפוך טלויזיות בחדרי ילדים וגם דברים רציניים יותר למשהו שהוא קצת מעבר לטלויזיה בהשקעה נמוכה.

חבל שלא מטפלים בצורה קצת יותר רצינית בנושא הסאונד ושתמיד הבאנדל הוא "חצי כוח" (דיבורים על ספקי כוח שלא מספקים מספיק מתח כדי לתת לערכה לעבוד בשיא הכוח\יציבות שלה, ועוד שאר שטויות שהיו יכולים להיות מתוקנים כנראה בהשקעה של עוד 5$).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, אולי תוכלו לעזור לי.

קניתי את המכשיר המדובר אבל ה WIFI עושה לי בעיות.

הוא מתחבר בסבבה לראוטר ויש לי קליטה מלאה, אבל האינטרנט פשוט לא עובד/עובד ממש ממש בקושי..

אין קשר למרחק בינו לראוטר, גם כששמתי אותם זה ליד זה זה היה אותו סיפור.

מה שמעניין זה שלרשת של השכנים שאינה מוצפנת זה מתחבר נהדר ועובד נהדר, רק שזה לא עוזר לי בתור סטרימר ביתי..

אשמח להצעות, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות ה-WIFI ידועות (גם בדגם ה- UG802).

ניסית לשחק עם הגדרות האבטחה בראוטר/דונגל ?

מה הכוונה הגדרות בדונגל? עם ההגדרות בראוטר אין לי כלכך מה לשחק. לבטל את האבטחה זה לא פתרון מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MK802+ 4GB 4.0 Smart Mini PC TV Dongle CPU 1.5GHz A10 1G WiFi HDMIקיבלתי אותו אתמול, לא מציאה גדולה.

עולה יפה לאחר כדקה, אך שלא כמובטח, לא מציג וידאו (אני ניסיתי 720P ) שמנוגן על BSPLAYER ו/או . מציג בתורה תקיחנה ללא תרגום על הנגן איתו הוא מגיע מותקן. אם אתה זקוק לתרגום נראה שיש בעיה. עדיין לא מצאתי נגן שמציג כתוביות בעברית בצורה תקינה יחד עם הרצת תקינה.

אשמח באם למישהו יש נסיון עם המכשירוהרצת עם כתוביות בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...