עמוד פייסבוק בנושא מחירי הארד דיסק - הכוח לצרכנים! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמוד פייסבוק בנושא מחירי הארד דיסק - הכוח לצרכנים!

2Fluffy4U

Recommended Posts

אני מצרף פה קישור לשרשור שנחשפתי אליו בפייסבוק. הוא מכיל תגובות של החנות המדוברת בעצמה. אני מציע לבחון היטב ולהחליט בעצמכם מה דעתכם בנושא.

בכל מקרה המסקנה המתבקשתלטעמי היא להחזיר את הכוח אלינו הצרכנים - ושכל לקוח יחשוב ויחליט מה הדבר הטוב ביותר עבורו.

https://www.facebook.com/OnKsp/posts/496098003740914

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:cool2: לא יעזור כלום... כל פעם שאני קורא פוסט על אנשים שבוכים על מחירי הקשיחים אני לא מסוגל שלא לחייך כשאני נזכר איך הזמנתי 4 קשיחי 2 טרה בזמן שהייתי במילואים בשטח בשביל לקנות במחיר שהיה.... שבוע אחרי זה, אסון תאילנד וקפיצת המחירים

הערך של הקשיחים קפץ בן רגע... אם הייתי יודע הייתי משקיע בזה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרשור של בכיינים.

מילפורד ידידי.. זכורה לי שיחה איתך לפני זמן רב יחסית בה דנו בנושא מחירי החבילות הסלולריות (בעידן שלפני גולן) וזכור לי כיצד התגאת בחבילת התקשורת שיש לך.. אני לא זוכר בדיוק אבל תקן אותי אם אני טועה התרברבת שבעבור כ - 250 שקלים בלבד אתה מקבל את כל השירותים - שיחות (מוגבל עד איזה 1000 דקות, לא כמו כיום), SMS וכו' וגלישה..

האם גם היום אתה סובר כי לגיטימי להוציא 250 שקלים עבור שירות כזה? הרי עובדה - גם החברות הגדולות ירדו למחיר רווחי של 120 שקלים לערך עבור חבילה מלאה.

אתם מוזמנים לקרוא לאנשים בכיינים או שאתם מוזמנים להצטרף לגישה האידיאולוגית שרווח הוא דבר חשוב וראוי, אך לא בצורה חזירית. זה הכל.

בחשבון פשוט - הבכיינים האלה הרגע חסכו לך 120 שקלים בחודש כל חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות.

הרווח של החנויות על מחירי הHD's אף פעם לא היה רווחי כמו שחברות הסלולאר מרוויחות עלינו.

אגב - אותו בחור שמתרעם על KSP יכול להזמין מאמזון בלי שום בעיה.

אני יכול לומר שגם אני מחפש עכשיו HD, ואחרי משלוח ומס, יותר משתלם לי לקנות אותו בKSP או בIQPC מאשר מחו"ל.

הבעיה כאן זה לא KSP, ולא RSM ולאTMS וזיגזג ולא IQPC. בישראל, כמעט הכל יותר יקר ב1.5. אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפי מדי בשבילי - אני משוכנע שאתה פועל בדיוק ככה. אתה מרוויח היום 6K בעבודה ויש מעסיק שמוכן לשלם לך 10K. אבל אתה לא רוצה "להרוויח בצורה חזירית", אז אתה נשאר בעבודה שלך. ישר כח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד ידידי.. זכורה לי שיחה איתך לפני זמן רב יחסית בה דנו בנושא מחירי החבילות הסלולריות (בעידן שלפני גולן) וזכור לי כיצד התגאת בחבילת התקשורת שיש לך.. אני לא זוכר בדיוק אבל תקן אותי אם אני טועה התרברבת שבעבור כ - 250 שקלים בלבד אתה מקבל את כל השירותים - שיחות (מוגבל עד איזה 1000 דקות, לא כמו כיום), SMS וכו' וגלישה..

האם גם היום אתה סובר כי לגיטימי להוציא 250 שקלים עבור שירות כזה? הרי עובדה - גם החברות הגדולות ירדו למחיר רווחי של 120 שקלים לערך עבור חבילה מלאה.

אתם מוזמנים לקרוא לאנשים בכיינים או שאתם מוזמנים להצטרף לגישה האידיאולוגית שרווח הוא דבר חשוב וראוי, אך לא בצורה חזירית. זה הכל.

בחשבון פשוט - הבכיינים האלה הרגע חסכו לך 120 שקלים בחודש כל חודש.

אתה מנסה להשוות פה בין תפוחים לתפוזים. יש הבדל עצום בין שירותים ושימוש בתשתית לבין הספקה ויבוא של מוצרים פיזיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפי מדי בשבילי - אין קשר בין חבילות הסלולר למחיר של KSP בהרדיסקים ולעובדה שהאנשים הנ"ל מתבכיינים על הבדל של 25$ לעומת המחיר בחו"ל.

(עריכה: אחרי הבדיקה שלי למעשה ההבדל אפילו נמוך מזה)

הרי לא מדובר פה על מקרה שבו המחירים ירדו למצב של לפני השטפונות (270 ש"ח לכונן 1TB) ו-"KSP החצופים נשארו עם המחיר הגבוה כי הם ראו שאנשים עדיין קונים" כמו שהם מנסים להציג את זה בצורה דוחה.

המחירים בסך הכל ירדו קצת, אבל הם עדיין רחוקים מהמצב הקודם.

והנה המציאות:

המחירים באמזון לכונני 1TB נעים בין 90 ל-100 דולר (לפני משלוח!). גם אם נתעלם מהמשלוח, אחרי מע"מ מדובר על מחיר בארץ של 400-450 ש"ח (לפי שער דולר של 3.8 ) אני מזכיר שזה בלי משלוח מחו"ל לארץ!

KSP מוכרים כונן 1TB במחיר של 490 ש"ח.

אם זה לא שרשור של בכיינים אז מה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי לא מדובר פה על מקרה שבו המחירים ירדו למצב של לפני השטפונות (270 ש"ח לכונן 1TB) ו-"KSP החצופים נשארו עם המחיר הגבוה כי הם ראו שאנשים עדיין קונים" כמו שהם מנסים להציג את זה בצורה דוחה.

זה היה עוד יותר "גרוע" ... את ה2 טרה שלי קניתי בזמן נפילת המחירים הגדולה שהייתה... 290 ש"ח ל2 טרה של :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא שרשור של בכיינים אז מה כן?

אני בכיין. אני מודה. הלאה.

אנחנו עושים פה סוג של מעבר מהפרט אל הכלל. אני נחשפתי לשרשור למקרה ספציפי לגבי מחירים של מוצר ספציפי. אני בהחלט חושב שהכונן שיש לי במחשב - f3 103SJ 1TB שעולה היום 630 ו- 595 בחנויות רשת מקומיות, מאה וארבע דולר ב - , ולי הוא עלה בזמנו 270 אם זכרוני איננו מטעה אותי, מראה על עיוות מסוים. מהעיוות הזה אני מודה שאני באופן אישי השלכתי כבר לכיוון של השקפת עולם, בדיוק כפי שעשינו יחדיו בדיון ההוא על מחירי הסלולר שהפך פתאם לדיון על קפיטליזם מול סוציאליזם. עצם זה שכבר נכנסו למשכורות שלי בדיון הנוכחי מראה את זה בדיוק.

הייתי מעדיף לא ללכת לשם בשרשור הזה.

אני אשמח לפתוח תרד בנושא השקפת עולם כלכלית וזה יהיה גם דיון מאד מעניין לטעמי. אבל אני בהחלט חושב שאפשר את השרשור הזה להשאיר לידי הקוראים בתור נקודה למחשבה כצרכנים בכלל החנוית.

את אותו הכונן 103SJ כפי שציינתי ראיתי בחנויות נוספות במחירים אפילו יותר גבוהים. אני לא מדבר כאן ספציפית על חנות זו או אחרת. אני מדבר על זה שאנו כצרכנים יכולים כרגע באמת ובתמים להוזיל מחירים. כי עובדתית אלו רכיבים שבהשוואה לשוק העולמי חזרו למחיר שפוי יותר. ברגע שבחנות אחת יסבלו כתוצאה מאי קניה זה יוביל דומינו ובשאר החנויות יאלצו גם להוריד מחירים. החנויות עדיין ירוויחו. פשוט השוק יהיה פחות מעוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט חושב שהכונן שיש לי במחשב - f3 103SJ 1TB שעולה היום 630 ו- 595 בחנויות רשת מקומיות, מאה וארבע דולר ב - , ולי הוא עלה בזמנו 270 אם זכרוני איננו מטעה אותי, מראה על עיוות מסוים.

הכל טוב ויפה אבל מי שקבע את המחיר הזה (בעקבות אסון טבע שפקד את כדור הארץ) הוא היצרן. לא אף אחד אחר ובטח שלא KSP המסכנים שהפכו לשעיר לעזאזל ע"י חבורה של בכיינים - וזאת באופן אירוני על אף העובדה שהם הזולים ביותר בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית אין שום דבר נגד הרשת הזאת באופן ספציפי - יש לי משהו נגד הרשתות! ב - RSM כדוגמה הוא נמכר ב - 630 אבל העדפתי לא להיכנס לחנות זו או אחרת ולכן אם תשים לב - אמנם השרשור בפייסבוק אכן עוסק בחנות, אך פה ב - HWZONE אני הדגשתי גם בכותרת וגם בהודעה - זה לא אישי - זה כח לצרכנים.

אני מבין ומסכים שמחירי הארד דיסקים לא יחזרו למה שהיה בתקופה הקרובה - לפחות לא עד 2014 וזה גם לפי ניתוחי אנליסטים.. אבל אני כן מאמין שעם קצת לחץ צרכני ניתן ואפשרי ואפילו ראוי ליצור מצב של הורדת מחירים. לא 270 שקלים לכונן כמו בעבר, אבל מחיר של 500 שקלים במקום 595/630 יכול להיות התחלה לא רעה... (ושוב אנחנו מדברים על מוצר יחיד אבל אני מתכוון כהשלכה למגוון מוצרים כמובן). אם תשאל אותי אני אוכל לחוות דעה על כל חנות קיימת - RSM, KSP, אייבורי, BUG, TMS וכו'.. מכולם רכשתי בעבר וארכוש בעתיד. כולם טובות ולכולם יש חסרונות ויתרונות כאלה או אחרים, כל חנות ניתן לקטלג על סקאלות של שירות, מחירים, אחריות, מגוון מוצרים וכו' וכו'. השורה התחתונה מבחינתי וכפי שאתה אמרת מילפורד ידידי - "על אף העובדה שהם הזולים ביותר בארץ"! מסכמת את זה. הכי זול בארץ הוא עדיין יקר. בעלי ההשקפה כמוך מוזמנים להמשיך לשלם את המחירים הללו מסיבותיכם שלכם. אני ובעלי השקפת עולמי נרשה לעצמנו מדי פעם להתקומם ולפעול בדרך החוקית האפשרית עבורנו על מנת לאפשר הורדות מחירים.

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...