בעיית טעינה בנייד ועזרה בחיבור מקלדת - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית טעינה בנייד ועזרה בחיבור מקלדת

114508534

Recommended Posts

ערב טוב

הגיע לידי נייד של עם בעיית טעינה - צריך לשחק עם הכבל של השנאי בשקע כדי שיהיה חשמל.

פתחתי את הנייד , ניתקתי את השקע טעינה ובדקתי עם רב מודד , הכל תקין , יש מתח כניסה .

חיברתי חזרה ומה הפלא שאני מחבר את השנאי צריך לשחק עם הכבל ככה שיהיה מתח, נבדק עם שנאי נוסף הבעיה אותה בעיה , עשיתי הצלבה עם השנאי הנוכחי על מחשב אחר והכל בסדר .

מה יכולה להיות הבעיה ?

עכשיו סוגיה נוספת, פירקתי את המקלדת ויש חיבור ריבן ממש ממש מעצבן, נילון שאני לא מצליח לתפוס אותו בחזרה בתושבת שלו, בד"כ הריבן הם מפלסטיק ופה העניין הוא עם ניילון.

אני מעלה תמונה - אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בחיבור הסורר הזה , יש שתי בליטות בצדדים שמונעות ממנו להכנס לבית שלו עד הסוף.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. יכול מאוד להיות שנהרס השקע עצמו. והוא ניראה לך תקין אבל אם תשחק איתו קצת תראה שהוא הבעיה.

2. אתה לא צריך לדחוף את הכבל הזה. תניח אותו ותסגור עליו את המכסה. מה שמחזיק אותו זה המגרעות בצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיברתי את השנאי לשקע של הלפטופ אז שיחקתי איתו והכל בזמן מדידה- כל הזמן הראה לי שיש מתח .

ובקשר לריבן אני ניסיתי גם כן ככה, זה לא הולך הוא אמור להכנס יותר פנימה אחרת הנועל של התושבת לא מחזיק אותו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את החיבור של הפין האמצעי בשקע. לפעמים הוא רופף בבסיסו, והמגע עובד, אבל לא מעביר מספיק זרם.

לגבי החיבור, כמו שנאמר אתה צריך לדאוג שהבליטות בצדי הכבל יכנסו למגרעות המתאימות בתושבת, ואז לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה אני יבדוק את העניין.

בקשר לריבן - אני ניסיתי אתמול איזה שעה שלמה לחבר אותו, בגלל שהוא מנילון מאד קשה לאחוז בו, שאני מנסה להכניס אותו פנימה הוא כאילו נעצר בתושבת ולא נותן לי יותר להכניס אותו מעבר ל 1 מ"מ ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת אולי האיזור של מחבר הטעינה בלוח נהרס?

יצא לי לראות מקרים שהציפוי נחושת/מה-שזה-לא-יהיה התנתק מהלוח ולפעמים אפילו נקרע. וכשאתה "משחק" עם זה אתה בעצם מצמיד את האיזור שנתלש למקום שלו ואז יש מגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חברים עדכון קטן

הבאתי שקע טעינה חדש לנייד , החלפתי הכל חיברתי ועדיין יש בעיה בטעינה .

בדקתי את שני השקעים בחיבור ישיר למטען ויש מתח ביציאה של 18.5 V כמו שאמרו להיות , בדקתי את התקע של המטען וגם פה העניין זהה , יש מתח של 18.5 V , עדיין אם משחקים עם הכבל אז לפעמים הוא קולט אותו .

אני חושד שיכול להיות שהבעיה היא כבר במקום אחר ולא בכניסת חשמל או שאולי אני טועה והמטען הוא הבעייתי , יכול להיות שזה קשור בחיבור של הסוללה ?

בכל אופן תציפו אותי ואני יבדוק דבר דבר , תודה :)

המקלדת לא רלונטי כבר הבנתי איך זה עובד , קצת כוח והכל סבבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת שקע, הבעיה עדיין מגיבה למשחק -->בעיה בתקע של המטען

הכבל ניילון אמור להיכנס באמצע כזה ואז המכסה תופס אותו - תבדוק אוליי הוא לא באמצע של החיבור (לפעמים הוא נראה ברוחב קטן יותר ממה שצריך להיות אבל הוא רק נראה - תשים אותו באמצע)

אם בטוח זה הבעיה - תוסיף מדבקה על הצד האחורי של הכבל כדיי שיתפוס אותו טוב יותר וייצור מגע טוב יותר + ניתן לתפוס אותו שלא יצא החוצה אם מדבקה מבחוץ (אבל זה לא יפתור בעיות מגעים בתוך החיבור אם יש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...