אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 82 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

אצלנו התחילו לעבוד עם asana. לא בדיוק מה שביקשת כן מאפשרת סנכרון ושיתוף בין אנשים אז אולי תוכל להתאים.

עדיין אין לי חוות דעת, ובכל מקרה הטלפון שלי לא בדיוק רלוונטי כרגע לכלום (ואפילו אין לי זמן לטפל בו :( )

בדיוק מה שחיפשתי. זמן התגובה שלה קצת בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מישהו נתקל בבעיות עם Go Backup & Restore על אנדרואיד 4.3?

ובנימה זאת אשמח להמלצה על תוכנת גיבוי חינמית שיודעת לגבות גם App Data וגם System Data כמו ססמאות WiFi ושעון מעורר.

תודה.

http://hwzone.co.il/gadgets/reviews/apps/android_backup_apps_review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעוניין שהצגת ההתראות שלו מתרדמת תהיה דומה ל moto x יש אפליקציה בשם DynamicNotifications שמאפשרת את זה. (הגרסה הבסיסית בחינם)

קישור פה

במסך שהוא לא ההשפעה של זה על הסוללה תהיה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר

בינתיים אני עם רום 4.1.1 של הסטוק של SGS3 (עם רוט - לא מתעדכן)

מעוניינת להקליט ישיבות במשרד כך שאוכל אחר להקשיב להן ולשמוע שוב פרטים שלא שמתי לב אליהם לב-חשוב הרצות לאחור וכאלה, חשוב גם שמירה על כרטיס זכרון וכיוב. ישיבות יכולות לקחת גם מעל שעה. עיתים הרבה מעל שעה.

אשמח לאיזו איכותית מומלצת, רצוי חינמית שתדע לעשות דברים אלו, אולי אפילו תצוייד בפיצ'רים רלוונטים חביבים נוספים.

- כמובן אם במקרה המכשיר מסוגל לעשות זאת (אפילו אם ברמה היותר בסיסית אבל העדיין מספקת) גם ללא צורך באפליקציה נוספת, אשמח לדעת זאת - וכמובן כיצד.

- הערה, אמנם כרגע אני על הסטוק, אבל אם במקרה ברום האומגה, או באחד הרומים המומלצים הדבר מובנה אשמח לדעת זאת גם. בלי קשר לאפליקציה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...