אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 65 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעולם לא הצלחתי להבין את ההתעסקות האובססיבית הזו של אנשים עם תוכנות אוטומציה. תפעיל WAZE כשאני מדליק , תדליק WIFI שאני מגיע לעבודה... הGPS לא לוקח עוד סוללה כאשר הוא דלוק, רק כאשר משתמשת בו. כנ"ל BT אם אתם לא משדרים את שם הרשת שלכם קבוע. Wifi הוא היחידי שאיכשהו כן מבזבז גם כאשר הוא לא מחובר, אבל גם בזה אפשר לטפל (להגיד לו לא לחפש ולא להצע להתחבר אליהן למשל יוריד הרבה חיי סוללה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא הצלחתי להבין את ההתעסקות האובססיבית הזו של אנשים עם תוכנות אוטומציה. תפעיל WAZE כשאני מדליק , תדליק WIFI שאני מגיע לעבודה... הGPS לא לוקח עוד סוללה כאשר הוא דלוק, רק כאשר משתמשת בו. כנ"ל BT אם אתם לא משדרים את שם הרשת שלכם קבוע. Wifi הוא היחידי שאיכשהו כן מבזבז גם כאשר הוא לא מחובר, אבל גם בזה אפשר לטפל (להגיד לו לא לחפש ולא להצע להתחבר אליהן למשל יוריד הרבה חיי סוללה).

מסכים איתך לגבי ו-BT. אני לא טורח לכבות אותם אף פעם, וזה ממש לא פוגע בזמן הסוללה.

אבל יש עוד הרבה אוטומציות שאפשר לעשות שלא קשורות לזה. לדוגמא: אני סטודנט, ונורא נוח לי שהטלפון נכנס אוטומטית לרטט כשמתחילה הרצאה ויוצא מרטט בסופה.

אפשר לעשות עוד הרבה דברים כאלה ואחרים. זו רק שאלה של כמה אתה יצירתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש המלצה על שבעזרתה אוכל לשלוט על המחשב, סוג של שלט רחוק כזה?

אני מחפש בעיקר שתשמש לעצור , לשלוט על הווליום וכו' כשאני רואה סרט דרך המחשב..

לדוגמא: אני סטודנט, ונורא נוח לי שהטלפון נכנס אוטומטית לרטט כשמתחילה הרצאה ויוצא מרטט בסופה.

אני משתמש בשביל זה בתוכנה Shush!, מה שהיא עושה זה שכל פעם שאתה מכניס למצב שקט מקפיצה חלון שבו אתה יכול לבחור לכמה זמן להכניס את המכשיר למצב שקט ומוציאה אותו אחרי הזמן שקבעת. לפחות לי זה הרבה יותר הגיוני מתוכנה שאתה צריך להכניס לה מראש מתי אתה נכנס לשיעור ומתי יוצא, אחרי הכל לא כל יום אתה רוצה שהמכשיר יכנס או יצא ממצב שקט באותה שעה..

דווקא את הGPS אני משאיר כבוי, לא כעניין של חיסכון בסוללה, בעיקר בגלל האפליקציה של שמשום מה פעם בכמה זמן החליטה להדליק את הGPS.. בGPS גם ככה אני לא משתמש כמעט אף פעם, אז פעם בשבוע אני מדליק אותו כשאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בשביל זה בתוכנה Shush!, מה שהיא עושה זה שכל פעם שאתה מכניס למצב שקט מקפיצה חלון שבו אתה יכול לבחור לכמה זמן להכניס את המכשיר למצב שקט ומוציאה אותו אחרי הזמן שקבעת. לפחות לי זה הרבה יותר הגיוני מתוכנה שאתה צריך להכניס לה מראש מתי אתה נכנס לשיעור ומתי יוצא, אחרי הכל לא כל יום אתה רוצה שהמכשיר יכנס או יצא ממצב שקט באותה שעה..

בלי שום קשר לאוטומציה, לו"ז הלימודים שלי תמיד מעודכן ב- Calendar. לכן היה לי מאוד נוח להגדיר rule שמסתמך על זה, ולא על שעות קבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...