אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 63 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אווו, תודה! אני זוכר את האפליקציה הזו עוד מהפאלם שלי. מוזר שהיא קיבלה ציון כ"כ נמוך - למעשה, אין אצלי עם ציון נמוך יותר (או אפילו קרוב). אבל חינם! מה רע?

באותו מקום יש עוד כמה חינמיות היום, Splashtop Remote Desktop נראה מעניין ואולי גם אחרות. נסו ותהנו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם בautomateit

ואללה. והמפתח שלה אפילו ישראלי. אבל חינם זה עדיין טוב יותר! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק אלא שאלה על פונקציה מובנית שאולי יכולה להחליף אותה:

למישהו כבר יצא לנסות את האופציה של גיבוי ה-app data לענן של גוגל? האפשרות מסומנת אצלי והגיבויים מתבצעים, אבל אף פעם לא יצא לי עדיין לנסות לשחזר את זה..

מה בדיוק זה כולל? זה ישחזר לי למשל גם SMSים? (הרי "זה ה-data של אפליקציית ה-SMS"..)

יש רום חדש למכשיר שלי שאני רוצה לנסות. רום שונה לגמרי, אז דורש full wipe.

כמובן שאני בכל מקרה אצור גם גיבוי nandroid וגם גיבוי "רגיל" של כל הדברים דרך mybackuppro ליתר ביטחון (כדי לחסוך לעצמי זמן ועצבים של שחזור וביצוע כל התהליך מחדש במקרה שהגיבוי של לא יספיק), אבל סתם מעניין אותי - מישהו כבר ניסה פעם פשוט לתת לגוגל לשחזר הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משחזר כמעט כלום מהמידע

רק הגדרות של המכשיר וסיסמאות WiFi

הוא יתקין לך שוב את האפליקציות שהיו מותקנות אבל ללא הdata.

אתה יכול להכנס לגוגל dashboard ולראות כמה הגיבוי תופס אצלם. כמה KB בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוסיפו data רק לאחרונה....

הוסיפו את זה מזמן

ברמת האפליקציה, זה תלוי במפתח אם השתמש בapi. בפועל, מעולם לא נתקלתי בתוכנה ששיחזרה את המידע שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני שזה מגבה רק מה שמפתח האפליקציה אומר לו לגבות.. הרי יודעת מצויין מה זה "app data", היא מציגה בכל שמותקנת את הנפח שלו. אז למה שהיא לא פשוט תגבה אותו כמו שהוא, כמו שכל הגיבוי עושות?

אחרת מה הפואנטה? :/

בכל אופן, איפה אני יכול לראות כמה נפח הגיבוי הזה תופס, ו/או מה הוא כולל?

ב-dashboard אני רואה את המכשיר שלי אבל אין שום מידע נוסף לגביו..

2013-07-15_1128.png

אני מעדיף גיבוי שאני יכול לשלוט בו ולא משהו אוטומטי לא ברור

נכון, אבל אין סיבה שזה יהיה "אוטומטי לא ברור"...

למשל גיבוי של אנשי קשר - דווקא גיבוי ע"י תוכנות חיצוניות הוא גיבוי "לא ברור" מבחינתי. אני יודע ש"יש גיבוי" אבל אני לא באמת יודע מה הוא כולל ולא ממש יכול לשלוט בו.. הגיבוי "האוטומטי" של הוא דווקא הכי ברור בעולם, כי יש לי גישה ישירה למידע הזה (דרך טאב ה-contacts בג'ימייל) ואני יכול אפילו לעדכן אותו/לשחזר אותו ישירות מהמחשב, כולל גיבויים היסטוריים עם חזרה לכל נקודת זמן בעבר ברמת הדקה.

כך שאם יעשו משהו דומה גם לגיבוי הנתונים - זה יהיה מצויין.

לא חייב לתמוך בגיבויים היסטוריים כמו אנשי הקשר כי ברור שזה יתפוס המון נפח, אבל פשוט גיבוי שבו אתה רואה בדיוק מה מגובה ויכול לשלוט במידע בצורה נוחה.

בסופו של דבר גיבוי של כל ה-app data שלי תופס בערך ג'יגה בהגזמה, ובהתחשב בעובדה שאני משתמש היום בקושי ב-5 ג'יגה מתוך ה-15 שיש לי זמינים בחשבון הגוגל שלי - אני חושב שזה יוכל להיות מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...