התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות

maphisto

Recommended Posts

דבר ראשון - אל תצטט הודעה שישירות מעליך , זה מיותר לגמרי .

דבר שני , בסך הכל שני משלוחים (המשלוח הראשון פוצל ללא עלות נוספת )וזה היה הכרחי בכדי להוריד את סיכויי המכס לעשות בעיות (משלוח של 800 דולר יעצרו הרבה יותר מאשר 1 של 310 ועוד 2 של 250 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מיצטער שאני מיתפרץ אבל אני חיפשתי בכל ההודעות ולא מצאתי משהו רציני (מבחינתי).

אני ממש מת על מכוניות ומבין קצת אני תמיד רציתי לעסוק במכוניות כאלה ממש נחמד... אני ממש לחוץ בכסף אני לא חושב שאני אצליח לגייס יותר מ1000 אז אני רוצה לישאול מה אני יכול להשיג בשוק המשומשים?אני מעדיף משהו גדול ולא ממש אכפת לי "שיזלול" דלק אני חשבתי על מונסטר קטן ואני ממש ממש אשמח אם תוכלו לתת כתובת של חנות באזור הצפון או ראשון כי שמעתי שיש שוק ממש רציני של שיפורים!:) אני מיתכוון להריץ תאוטו שלי יותר בכיוון שטח ולא ממש מרוצים וכביש אז מה אתם מציעים אני ממש אשמח אם תעזרו לי

בתודה רבה ;D

ANTIXRIST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מיצטער שאני מיתפרץ אבל אני חיפשתי בכל ההודעות ולא מצאתי משהו רציני (מבחינתי).

אני ממש מת על מכוניות ומבין קצת אני תמיד רציתי לעסוק במכוניות כאלה ממש נחמד... אני ממש לחוץ בכסף אני לא חושב שאני אצליח לגייס יותר מ1000 אז אני רוצה לישאול מה אני יכול להשיג בשוק המשומשים?אני מעדיף משהו גדול ולא ממש אכפת לי "שיזלול" דלק אני חשבתי על מונסטר קטן ואני ממש ממש אשמח אם תוכלו לתת כתובת של חנות באזור הצפון או ראשון כי שמעתי שיש שוק ממש רציני של שיפורים!:) אני מיתכוון להריץ תאוטו שלי יותר בכיוון שטח ולא ממש מרוצים וכביש אז מה אתם מציעים אני ממש אשמח אם תעזרו לי

בתודה רבה ;D

ANTIXRIST

1000 שח זה ממש מעט , תנסה לגרד עוד קצת (גם משומש ישן לא תמצא ב 1000 שח )

ותזמין לך את אחד מאלה :

http://www.towerhobbies.com/products/duratrax/dtxd74.html

http://www.towerhobbies.com/products/duratrax/dtxd73.html

הם גדולים ומגיעים מורכבים עם מנוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאין לי מושג בדברים האלה אזז החלטתי לפי מה שבא לי הכי טוב בעין וזה המכונית השנייה והסתבר שהיא גם יותר זולה.

אז כמה שאלות (למקרה שאני ימצא קונה לps2 אז יהיה מה לעשות בכסף):

1. מה המירות שהיא סוגרת?

2. היא מתאימה לשטח קשה? (כמו הסרטונים שהראו פה)

3. היא מגיעה עם הכל מוכנה לנסיעה? (והכל זה אומר כל מה שצריך בשבילה)

4. עם לא הכל מה חסר?

5. המחיר הסופי (כולל שלט וכו) זה 279.97?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע איך אבל יש סיכוי שאני אצליח לגרד 1200 אז מה אני צריך להוסיף כדי שזה יסע?רק דלק וזהו?איפה יש חנויות שעוסקות בזה?

רצוי בצפון או בראשון ואני לא ממש רואה הבדל בין שני המכוניות שהצעתם(תודה עכשיו יש לי מושג)חוץ משלט תלת ערוצי לדו וחופה אחרת...

אני אודה לכם אם תספקו קצת יותר מידע כמו כמה האוטו בערך יסגור עם הציוד המקורי שלו,מה אפשר לשפר עד למושלמות,כמה אם המיכל דלק הוא בערך 300CC לכמה זמן נסיע זה עכול להספיק והכי חשוב היכן נימצאים אותם מסלולים אלוהיים שבהם מיתחרים המומחים והמיקצוענים?

אני ממש מודה לכם בתודה

ANTIXRIST ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e-d-a

1. בערך 55 עד 65 קמ"ש

2. כן אבל יש לה חיסרון שלא ניתן לשפר , השילדה היא קשיחה ולא במבנה חצי סהר , אני אדגים אח"כ בעזרת תמונה.

אין שום בעיה לקחת אותה לשטח .

3. כן מורכבת ומוכנה לנסיעה , חסר לה דלק ומתניע אני חושב

4. דלק , , מתניע .

5. כן , אבל אני הייתי בכל זאת ממליץ לך לקחת את זאת שעולה 20 דולר יותר .

hell

בארץ יש כל מיני חנויות , (תחפש במדריך כמו שאומרים ) אבל בכל זאת אני ממליץ לך לקנות את הרכב בחול !

לגבי מסלולים נתתי לינק לאתר בעמודים הקודמים שבו יש גם אפשרות לקנות יד שניה וגם כל המידע על מסלולים וכו .

כל המפרט הטכני של הרכב נתתי לך בלינק

זה לקרוא .

לגבי שיפורים - מעבר להחלפת מנוע אין הרבה שיפורים ברכב הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי עדיף לקנות יד שנייה במחיר הזה (בתני שאתה יודע שלא יעבדו עליך) אני גם שהיה לי 2000 שקל קניתי יד שנייה ושיפורים אין להרבה מכוניות אבל ללא ספק יש מכוניות כמו שMaphisto קנה שיש להם המון שיפורים ועוד משו בתור התחלה אם אתה מתחיל (כמוני) אז לפי דעתי עדיף לקנות בארץ כי אז יש את החנות שיוכלו לעזור לך אם יש בעיות ברכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו תודה (יש לי כרגע קונה נקווה שהוא רציני).

בקשר לרכב שעולה 20 דולר יותר בחרתי את הזול יותר לא בגלל ה20 דולר אלה כי הוא נראה לי יותר יפה אבל עם אתה אומר שהשני יותר טוב אז במידה ואני יוכל אני יקנה אותו.

ומה שחסר בבאנדל ההוא זה בעצם דלק (שאפשר לקנות בכל תחנת דלק נכון?)

סוללת למה בדיוק? לשלט? עם כן זה לא בעיה יש לי 8 נטענות.

מתניע כמה עולה? ואיזה אחד לקנות או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שיהיה אפשר לראות איזה גודל זה בלי החופה (זה גדול אבל לא הכי גדול )

2216291.JPG

תמונה של כל המכלולים הפנימיים של הרכב (זה עדיין המנוע הקטן .

7517057.JPG

ועכשיו תמונה שמבסבירה לגבי מבנה השלדה - תראה שפה מופיע שלדה לא ישרה אלא באמצע הרכב יש מרווח גדול יותר , זה המבנה לשטח

ברכבים שאני הצעתי אין את זה והשלדה היא יחידה אחת ישרה (ולא ניתן לשנות זאת ).

3660169.JPG

e-d-a

דלק ממש לא קונים בתחנת דלק !

זה מונע נייטרו ולא בנזין רגיל

גלון של נייטרו (RACING CALSS 20% ) עולה 170-190 שח שזה בערך 32 מיכלים .

סוללות יש ברכב וגם בשלט (ברכ להזיז את ההגה וגם מצערת\ברקס ) סה"כ 12 סוללות

סטרטר אני צריך להסתכל , אבל גם סטרטר בסיסי פשוט יתאים לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להשיג לי אחת כזאת!

תשמע מפיסטו אני מציע לך להתקין לחייה שלך הגנות למטה כי שמעתי כבר על מקרים שאנשים הרסו את הדיפרנציאל בגלל אבנים וכאלה, כדאי לך...

עריכה -

בקשר לדלק לא חייב 20% ניטרו אפשר גם אם פחות 16 או 10 אחוז ואז זה יוצא יותר זול (אני משתמש עכשיו אם 10)

ככל שיש יותר נייטרו המנוע נשמר קר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...