התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי אנשים, קראתי את כל הת'רד וסוף סוף אני יכול להגיב, ובתור אחד שכבר מעל 6 שנים בתחום הטיסנים יש לי המון מה להגיב..

חחח איזה יופי....

בכפר סבא נפתחה חנות חדשה ... רק למען זה... ,מסוקים,מכוניות,ספינות על שלט...

(האיכותיים והיקרים אם הבנזין...)

איזה מגניב זה...

הייתי מת לאוטו כזה...

היה לאחד בכיתה לי מונסטר טרק שעה 60 או 80 קמש...(זה היה אוטו אם דלק)

הוא אחושילינג יקרן, הוא קונה מגיא בהרצליה (שהוא כבר יקרן) אז ההוא בכפר-סבא אחושלוקי יקרן

ולחברי הטוב גיא (STINGER)

לי כבר יש TMAXX עם כל השיפורים וכל התוספות בבית... אתם מוזמנים לבוא לראות... :x אין לי ובגלל זה לא אוכל לצלם אותה...

איפה היא?? איך לא ראיתי אותה??

אותי זה דווקא כן מפחיד אבל אני יודע איך לשמור על המכוניות , קניתי במכה בבר מצווה שניים ב6000 אחת T-MAXX ובאגי כזה חמוד סוס כזה... עשיתי עליו חופה ויצא יפה לאאלה...

ואני שומר עליהם כמו על הזי* שלי :x

וואלה ואיפה גם הם?

גיא בחיאת רבאק, למה לשקר?

אגב הג'יפ 4X4 שלך שעובד על בטריות, תיקנתי אותו ואתה יכול לבוא לקחת...

גם אני , רק לד"א , הזמנתי לפני יומיים גם באגי קטן וגם סאבג' SS עם כמה תוספות... נראה מה יהיה , הייתי גם רוצה שמישהו יבוא לצלם את הצי שלי... (4מכוניות) אחת TMAXX אחת באגי INFERNO ועוד שבועיים שלוש צריכות להגיע הבובות החדשות...

וואלה אחי.. מה שאני ראיתי אצלך בבית זאת המכונית הקטנה הזאת (בגודל של יד) והג'יפ 4X4 שעכשיו אצלי כאן

לפני יומיים אתה אומר לי אתה רק מתחיל לחסוך וכבר עכשיו יש לך צי של מכוניות?? נראה לי שאתה פשוט משתף אותנו בחלומות שלך..

אח שלי אני אוהב אותך אבל אני שונא שמשקרים... חבל, תהיה אמיתי..

גם לי שי מכונית אחת 2X4 כבר לפני שלוש שנים טובות מאז היא עברה שיפורים שיפורים בעיקרון המכונית עלתה 3000 שקל עם הכל אבל אחר כך שפרתי אותה באיזה 2000 שקל נוספים ...

בהתחלה היא הייתה נישארת לי 20 דקות אבל עכשיו שיפרתי לה גם את המיכל דלק וכרגע היא נישארת בסביבות ה 40-45 דקות..

כרגע המכונית מגיע ל 130 קמ"ש (בדיקה שלי) בעיקרון המונע שלה היה אמור להגיע ל 160 אבל כנראה שלא ;)

מחר בבוקר אני יעלה אבל מאכשיו אני אומר לכם הי מלוכלכת בטרוף מרוב התחרויות שאני וחברים שלי עושים בבוץ אולי אני יעלה סירטון שלה שהיא נוסעת במהירות המקסימלית שלה...

איך אתה בדיוק מודד את המהירות??

אוף עכשיו גם לי בא... :P

אני מתחיל לברר על טיסנים ממונעים, אולי זה יהיה ההובי החדש שלי ;)

אם אתה צריך משהו אני יכול לעזור לך בכיף, אתה יכול לפנות אליי באי סי אני יעזור לך המון...

צודק, בא עם זה מטען לרכב שטוען ברבע שעה, וכמו שאמרתי - לקחתי 2 בטריות...

כן, אני יודע בקשר למשלוח, נרשמתי וזה אמר לי...

מה אתם אומרים על מה שאני רוצה? שווה או שעדיף משהו על דלק?

אין לי שום ניסיון בהטסה ד"א...

דבר ראשון בטריה שנטענת כל-כך מהר תחזיק לגג 20 טעינות ואז תהרס, אם רוצים לשמור על בטריה כמו שצריך צריך להטעין אותה עם מטען שמטעין 10% מהאמפר של הבטריה לשעה, בואו נגיד בטריה של 700 מילי אמפר, צריך להטעין גג עם מטען של 70 מילי אמפר, יותר מזה זה לא בריא לבטריה...

עכשיו תשמעו חברים, הטיסנים האלה שאתם רואים בעיתון שהם על חשמל שעולים בין 300 ל 700 שקל זה זבל אמיתי זה מקלקר ואי אפשר להמריא את זה, אולי רק באולם כדור סל את תצליחו אבל בשטח בחיים לא, זה טיסן שקונים, לא מצליחים להטיס שוברים קצת קלקר, מדביקים ותולים בחדר ליופי, אל תסתכלו לכיוון של זה, גם מי שלא יודע להטיס צריך לקנות טריינר עם מנוע בנזין, שלט 4 ערוצים וזה המינימום!! אם תתחילו עם פחות לא תרצו להמשיך..

היום בארץ קונים טריינר בין 400 ל 700 שקל, מוסיפים מנוע בין 400-700 שקל ושלט פלוס סרבואים ובטריה ומטען וכל אלו בעוד 1000 שקל ויש טיסן, ארגז פעולה שזה הארז שיש בו סטארטר בוסטר דלק, משאבה וכו' זה עוד הוצאה של 600 שקל וזה לא חובה כשרק נכנסים לתחום, אם אוהבים את התחום אז משקיעים גם את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול לקנות טיסן מוכן, כמובן בתוספת תשלום..

יש קיטים של טיסנים שהם Allmost ready to fly ששם אתה מקבל את כל החלקים בלי צורך לחתוך, לשייף וכו', רק להדביק, הזמן עבודה שצריך להשקיע בהרכבה של טיסן Allmost ready to fly הוא בין שעתיים ל 8 שעות לא כולל הרכבה של מנוע ורדיו..

אבל לא מומלץ למתחיל, אתה יכול לקנות קיט ואני ירכיב לך אותו, דבר איתי על זה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצלחתי לימצוא תמונה של המכונית שלי בלי מיכסה היא "קצת" מלוכלכת כי היא הייתה רצה כל יום..

היום היא נקייה ועובדת פרפקט,דרך אגב בניה שלי..

חבל שאני לא יכול לצלם אותה כי המצלמה נישברה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זו מכונית שיותר לכביש ולכן היא כל קח מהירה אבל אני עדין מריץ אותה בחול לא קורה לה כולם חוץ משצריך להחליף לה את הגלגלים כל הזמן שרוצים להסיע על אכביש כי לא מחליפים אז מאבדים איתה שליטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maphisto אתה צודק באמת זוועה :(

אבל בניתי אותה לפני הרבה זמן מתי שלא היה לי ידע אבל בכל זאת היא עובדת כל הזמן לא עושה בעיות(אז מה איכפת לי איך היא ניראת) וכל מיקרה יש את הכיסוי ולא רואים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...