קניית גלקסי S3 בעקבות הרפורמה בייבוא מכשירים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית גלקסי S3 בעקבות הרפורמה בייבוא מכשירים

Or94

Recommended Posts

כרגע אני משתמש עדיין בנוקיה 5800 ישן שכבר בקושי עובד אבל אני מתכנן לקנות S3 בזמן הקרוב. כיום המחיר של המכשיר בORANGE יקר אך הבנתי שעשו רפורמה בייבוא מכשירים מחו''ל וזה יוזיל את כל המכשירים בארץ. רציתי לדעת מתי הרפורמה תחל והאם זה באמת יגרום להוזלת המכשירים. האם כדאי לחכות לרפורמה ורק אז לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"רפורמה" לא תביא לירידת מחירים משמעותית.

אין שום סיבה לקנות את המכשיר מהמפעילות הסלולריות, הן מוכרות ביוקר. יש עשרות רבות של חנויות שישמחו למכור לך את המכשיר, רק כנס לזאפ. ד"א, עדיף לחקות כמה שבועות לירידת מחירים קלה, המכשיר עדיין לוהט מהתנור ויקר.

** בבקשה תשנה את הכותרת לאחת אינפורמטיבית, שתכיל את תמצית השאלה. אתה לא חדש פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם אני לא קונה מחברת סלולרית אני צריך גם לקנות את המכשיר בכמה אלפי שקלים ואז בנוסף לכך אני צריך לעשות חבילה ברשת הסלולרית. האם תוך חודש תהיה ירידת מחירים? כי אני בסוף חודש יולי מתחיל עתודה ואני עד אז חייב לקנות פלאפון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך חודש תהיה ירידת מחיר קטנה מאוד כנראה, משום שהמכשיר יהיה כבר מעורה יותר בשוק, בלי שום קשר ל "רפורמה" חסרת התוכן הזו.

אל תצפה לצניחה של 300-500 שקל בבת אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם אני לא קונה מחברת סלולרית אני צריך גם לקנות את המכשיר בכמה אלפי שקלים ואז בנוסף לכך אני צריך לעשות חבילה ברשת הסלולרית. האם תוך חודש תהיה ירידת מחירים? כי אני בסוף חודש יולי מתחיל עתודה ואני עד אז חייב לקנות פלאפון חדש.

מה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע...129 שקל זה לא חד פעמי, אתה תשלם את זה זה כל חודש, ובסוף זה יצא לך פי 1.7 יותר ממה ששילצת בחנות פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אני למשל הולך לחנות פרטית קונה את הפלאפון ב3500 שקל נגיד ואז אני צריך ללכת לORANGE שיעשו לי חבילה בשבילו כדי שיהיה לי דקות,SMS ואינטרנט ואז אני גם ככה משלם לחבילה כל חודש אז זה יוצא בעצם יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משיג את המכשיר+חבילה ב-100 אז שווה לך (רמז: אתה לא), אם לא, תבדוק כמה אתה מוסיף על המכשיר, תבדוק כמה זמן תשלם עליו, תעשה חישוב ותראה שסביר להניח ששווה לך לקנות בחנות פרטית.

אגב, אני מודה שאם אורנג', סלקום או גולן היו מציעים לי חבילה באותו מחיר כמו גולן נניח (האמת רק גולן, באותה סירה מבחינתי) הייתי בוחר בגולן.

אגב, חומר קריאה מעניין שנתקלתי בו אתמול בדה-מרקר, ממשיך קצת את מה שדיברנו. (אני לא מאמין, נהייתי מחזיר בתשובה, אני הולך להקיא רגע... :facepalm: )

http://www.themarker.com/hitech/cellular-prices/1.1738497

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי לקנות את הגלקסי S3 בחנות פרטית. יש לי כמה שאלות:

1. האם הגירסא שמגיעה עם הפלאפון בחנות פרטית שונה מהגירסא של אורנג'? מה עדיף?

2. אם יש שידרוג גירסא של המערכת הפעלה כמו בגלקסי S2 הבנתי שהחנויות הפרטיות לא מקבלות את העידכונים. איך ניתן לעדכן אם יקרה מצב כזה?

3. איזה חנות מומלצת באיזור חיפה?

4. האם אני יוכל להיכנס לפורטל של אורנג' לבדוק את המצב חשבון שלי וכל זה ולהשתמש למשל בתוכנת ניווט של אורנג' במכשיר מחנות פרטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חנויות באזור חיפה : יש לך את eline שיושבים ברחוב בר יהודה בחלק של נשר ויש גם את pelecom

היה לי נסיון חיובי מאוד עם eline רכשתי שם 2 מכשירים , לגבי החנות השניה אין לי נסיון אך חבר שרכש שם והמליץ לי עליהם מאוד הם יושבים בבנין סוני בצק פוסט .

לגבי הגירסאות אין ממש הבדל בדרך כלל אורנג' לדוגמא שמים לך כל מיני תוכניוות שלהם שרובן מיותרות לדעתי .

עידכון גירסא אתה יכול להשיג מה KIES שזה הכלי של סמסונג לעידכון תוכנה .

לגבי הפורטל של אורנג , כן אתה יכול להיכנס , יש במרקט את האפליקציה של אורנג לבירור חשבון , עובד בלי קשר לאיזה גירסה של המערכת הפעלה יש לך .

גם לגבי הGPS אתה יכול להוריד את זה מהמרקט (עשיתי את זה בעבר ) כל עוד אתה מנוי לשרות אתה יכול להשתמש בו .

ןגבי מהחיר בחנויות פרטיות כמו שצינו עדיף בחנות פרטית לדעתי כי לדוגמא המכשיר בחנות עולה בין 3300 ל 4000 בערך , באורנג הוא עולה לך 136 שקל X 36 חודש שיוצא לך 4896 שקל וזה בלי תוכנית , ואתה יכול גם לראות את המכיר המדויק באתר של אורנג .

בחנות פרטית אתה לפחות חוסך 900 שקל .

לגבי המחיר של 3300 יש איזה חנות שמוכרת את זה http://androidstore.co.il/he/Default.aspx אין לי שמץ איך החנות הזאת רק ראיתי שהיא שיכת לאחד ממנהלי הםורום של הסמסונג גאלקסי 1 בפורום אחר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...