שאלה בנוגע לקנס יציאה - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לקנס יציאה

dbx22

Recommended Posts

אם עדיין לא הבנת את זה הוא לא יכול לעשות זאת ללא אישור של איש הקשר.

זה לא קו שלו שהוא יכול לעשות איתו מה שבא לו רק לאחר אישור של איש הקשר הוא יוכל להתנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק. שכחתי לרגע שאתה תמיד צודק. וגם פה היית בידיוק באותו במצב. - סליחה.

אני לא מתכוון להתווכח שוב.

פותח התרד תעשה מה שהוא אומר ולך ותפשוט תנייד תמספר.

כל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון

הצלחתי לתפוס את האיש קשר

מה שנאמר לי זה שאם אני רוצה לעבור חברה אני יכול לא להודיע בסלקום כלום, והחברה החדשה פשוט תמשוך אותי.

לגבי הקנס נאמר לי משהו מוזר, 100 דקות חודשיות בתעריף שיש לי(16 אגורות לדקה) כפול מספר החודשים שנשארו לי(9).

כשאמרתי על ה8% חשבונית ממוצעת כפול מספר חודשים שנותרו הוא אמר שהוא לא שמע על דבר כזה.

מה נכון? איפה אני יכול לאמת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי מה הכוונה שלך ב"איש קשר" (בהתחלה חשבתי שאתה מתכוון לסוכן אישי כזה בסלקום, אבל לא הבנתי למה שיהיה אכפת לך ממנו בכלל), אבל בכל מקרה אם הוא "לא שמע על דבר כזה" אני לא הייתי סומך עליו בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא ממש סומך עליו אבל הוא הכתובת שלי בסלקום.. אין לי עוד עם מי לדבר שם. מערכת מטומטמת הם מנהלים שם.

אז למי להאמין? לקנס שכולם אומרים או לקנס שהוא אמר? ואיפה אפשר לוודא את זה ב100%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחשבונית הראשונה שתקבל :P גם לי הנפיצו כל מיני מספרים כשהתחלתי לבדוק לקראת מעבר. פניתי במייל למשרד התקשורת ותוך שלוש דקות החזירו לי תשובה שזה לא חוקי ושאפנה אליהם.

http://www.moc.gov.il/26-he/MOC.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם סתם מטעים. זה שהקו בשימושו של פותח הת'רד לא אומר שהוא בבעלותו, ולא סתם בסלקום מסרבים לתת לו מידע. איש הקשר הוא הבעלים של הקו ורק הוא יכול לנייד את הקו, או באישורו. אם תלך לחברה מתחרה ותנסה לנייד את הקו ויניידו לך אותו, הם בעצם עוברים על החוק ואיש הקשר+סלקום יכולים להכניס אותם לבעיה רצינית מול משרד התקשורת.

כמו כן, אם איש הקשר אמר משהו על הקנס בניגוד לחוק, כנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר. במספרים עסקיים של חברות שיש להם איש קשר, הרבה פעמים חלים חוקים שונים מהחוקים לגבי כלל הציבור (בין 50-100 מנויים קנס היציאה יהיה לפי המסוכם בין החברות).

בקיצור, יכול מאוד להיות שהוא יצליח לנייד את הקו - אבל ללא אישור איש הקשר מדובר בגנבה של הקו פשוטו כמשמעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43,

ללינק הזה לכתוב פנייה עכשיו, כשאני לפני המעבר? או אחרי המעבר במידה ואני אקבל קנס לא חוקי?

yossarian2,

האיש קשר בעצמו אמר לי שאני יכול להתנייד לחברה אחרת מבלי להודיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ענו לי:

"בהנחה שאתה מנוי פרטי ולא שייך לארגון כלשהו, שיש לו התקשרות עם ל-100 קווים ושההתחייבות שלך החלה לפני 1.11.11, הקנס הוא אכן 8% מחשבון חודשי ממוצע מוכפל במספר החודשים שנותרו עד תום תקופת ההתחייבות."

מה שאני לא מבין זה, התחייבתי לפני ה1.11.11, ואני חושב שאני כן שייך לארגון כלשהו כי זה חבילה שיש דרך מפעל מסוים, ויש הרבה יותר מ100 קווים. אז איזה קנס חל עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...