דרוש מפרט בכ-4000 ש"ח למשחקים, עבודה משרדית וקצת תכנות כולל מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט בכ-4000 ש"ח למשחקים, עבודה משרדית וקצת תכנות כולל מסך

frankish

Recommended Posts

היי

לא נראה לי מפרט נחמד...

תיראה תחשוב על זה כי אתה תקבל מסך עם פנל IPS ב 799 ש"ח בקנית מחשב זה שווה מאוד...

לגבי מסך עם לשנות ליותר זול ACER חברה גרמנית מאוד.

מוצלחת http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/acer-215-gateway-led-slim-p-12781?cPath=41

ויש גם 50 ש"ח הנחה בקניית מחשב עליו...

ליד LG לגיל לו פנל יש לו תמונה יותר טובה...

לחברי הפורום יש הנחה על הרכבה של 100 ש"ח הם אז גם ירכיבו ואיך שאני יודע המשלוח חינם.....

לגבי מקלדת ועכבר תוכל לקחת עם סט של מיקוסופט או לוגיטק ב סביבות 120 ש"ח משהו בסיס ...

תלוי מה תרצה ...אפשר גם ב 200 ש"ח למצוא קצת יותר חמוד משהו כמו COMFORT ...תבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על איזה מפרט אתה מדבר?

אם אתה מדבר על מה שדום הביא, התשובה חד משמעית שכנראה לא. המעבד משולש ליבות (בטכנולוגיה מוזרה של זה יוצא 6). היום יותר ויותר משחקים נהנים משיפור ביצועים של 4 ליבות לאומת 2-3 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מפרט אתה מדבר?

אם אתה מדבר על מה שדום הביא, התשובה חד משמעית שכנראה לא. המעבד משולש ליבות (בטכנולוגיה מוזרה של זה יוצא 6). היום יותר ויותר משחקים נהנים משיפור ביצועים של 4 ליבות לאומת 2-3 ליבות.

BF3 -2

Skyrim - 2

Rage - 2

Deus Ex - 4

Duke Nukem - 3 core

Witcher 2 - 4+ core

Crysis 2 Ultra settings - 3 fast cores

Bulletstrorm - 3 core

מעניין לא??!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF3 -2

Skyrim - 2

Rage - 2

Deus Ex - 4

Duke Nukem - 3 core

Witcher 2 - 4+ core

Crysis 2 Ultra settings - 3 fast cores

Bulletstrorm - 3 core

מעניין לא??!!!!

יש מעניין ויש שיפור ביצועים, ב-BF מעבד מרובע עדיף על כפול. כל משחק שיודע לנצל 4 יהנה משיפור ביצועים, על זה אין לך מה לומר. דרישות מינימום זה דבר אחד, אתה רוצה משהו שיחזיק זה דבר אחר. לקנות למערכת גיימינג מעבד כזה, זה לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תפסיק להידוקח איתי?? :s07:

תגיד איפה נמצה פה I5 2500 ואיפה נמצא FX-4100 והוא עוד פחות ברמה מFX-6100

frankish כבר קנה נירא לי מחשב ומשחק בו ....... :lol:

טוב דבר אחרון ,,וזה 3 פעמים כבר מוכיח ומוכיח אבל אתה לא רוצה לקבל את זה אין לי מה לעשות .......

בבקשה תיראה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שתביא רזולוציה שמעניינת אותי (FHD או 1920x1200). דבר שני הוא שה-FX4100 הוא כפול ליבה ולא מרובע אמיתי. דבר שני הוא לא עוקף את ה-I5 במשחקים. אתה מנסה להוכיח דברים שגויים, בהצלחה.

אני רציני, כל מעבדי הדור החדש של עברו אצלי בידיים (חברים שלי מכורי AMD), אני יכול לומר בוודאות ש- לא מאוימת מהם בכלל. יש באתר ביקורת על מעבדי הבולדוזר, ממליץ לך לקרוא. הרבה תגובות ברשת מאוד שליליות כלפיהם וציפו ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שתביא רזולוציה שמעניינת אותי (FHD או 1920x1200). דבר שני הוא שה-FX4100 הוא כפול ליבה ולא מרובע אמיתי. דבר שני הוא לא עוקף את ה-I5 במשחקים. אתה מנסה להוכיח דברים שגויים, בהצלחה.

אני רציני, כל מעבדי הדור החדש של עברו אצלי בידיים (חברים שלי מכורי AMD), אני יכול לומר בוודאות ש- לא מאוימת מהם בכלל. יש באתר ביקורת על מעבדי הבולדוזר, ממליץ לך לקרוא. הרבה תגובות ברשת מאוד שליליות כלפיהם וציפו ליותר.

פה זה לא רלונטי איזה מעבד פה של זה סתם דוגמה של FX סדרה 4 ו I5 במיוחד שאמרתה שהור כפול ליבה ו לא 4 .....

נכון אתה צודק לא מאוימת מהם בכלל מעל הדרגה של I5 ....

עוד הפעם אתה ראיתה שהם באותו דרגה אכשיו בתמונה מה עוד רתה צריך אני לא מבין????

אני לא מבין על הנכנו מדברים עם יש לך דוגמה פה בתמונה .....מה עוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שקראתה אותו עד הסוף כי שם במיוחד בגפים מראה לך נתונים אותו הדבר ...

עם I5 וAMD X6 .....ו FX 8

זה שהם אכזבה ....זה דבר אחר לגמרי ...

AMD נתנה בהם הרבה תקווה והם לא עלו על זה הכל .. :bash:

גרף של BF3 מראה לך את זה וגם בסיכום רשום ....

בביקורת זו נוכחתם לדעת מהם ביצועיו של מעבד הדגל השולחני מבית . באפליקציות רבות היה צמוד למעבדי ה-2500K וה-2600K אך פעמים רבות התקשה להשתוות אליהם בביצועים. מעבד ה-FX8150 בין יתר הדברים אליו הוא נועד, נועד בעיקר למשחקים.

אבל שככתה שאנחנו בדברים לא רק על מעבד אלה יעל מעבד עם כרטיס מסך שהוא עוד יותר יעשה את העבוד של המעבדים במשחקים שווה ......

הכל תלוי בתקציב אז מחזור חזרה מאיפה שיתחלנו עם תקנה אחד מהםבאותו מחיר

Processor Phenom II X6 1100T Black Edition Thuban

ו Processor Intel i5 2500

עם כרטיס מסך חזק לא היה הבדל במשחקים ...דיברנו על זה ולא מעבד לחוד זה דבר אחר קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-AMD Phenom II X6 1100T לא מגיע ל-I5, וכמו שנאמר הבולדוזר לפעמים מצליח להשוות, אבל נופל בהרבה יישומים. תעשה את החשבון. לפי דעתי ניתנו כאן הרבה המלצות ופותח הת'רד יעשה את שיקולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים,

עוררתם דיון סוער וקראתי כל מילה בקפידה.

אני כרגע כמעט סגור על הכל (נראה לי), רק שיש לי כמה התלבטויות וכמובן הכל בגלל מסגרת התקציב

כי אני לא צריך לספר לכם שבכל רכיב אתה יכול להגיד משהו כמו:"יש את זה בעוד 100-200 שקל, לא כדאי?" :-)

אז ככה:

[table][tr][td][table][tr][td]

Core i5 3450 3.1Ghz s1155 6MB, GPU Core, Tray

Z77MX-D3H s1155 Core i3/i5/i7, Intel Z77, DDR3 1600, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI

Arctic Freezer 7 Pro Rev.2

2x4GB Kingston HyperX Blu Dual Channel CL9-9-9-27

Caviar Green 1TB IntelliPower, 64MB Sata III WD10EZRX

Three Hundred Midi Tower Gamer Black Case (No PSU)

DELL U2312HM ULTRA Sharp IPS panel, USB HUB 2.0 PIVOT

DVD±RW GH22NS x22 Black SATA (Oem)

כמו שאתם רואים ההתלבטות נשארה לי בעניין הכרטיס מסך וספק....

אני מתלבט בין 2:

GTX560 Ti OC 1GB DX11 2xDVI Mini HDMI PCI-E

Sapphire ATI Radeon HD 6850 1GB PCI-E

לגבי ספק, אני משער שעם הכרטיס מסך הראשון אני צריך 600W לפחות ועם השני אני יכול להסתפק ב-520W.

האם אני צודק בעניין הזה?

לגבי הכרטיס מסך, אני לא איזה מטורף, האם אני יכול להסתפק בזול יותר? האם גם בו המשחקים שציינתי יעבדו נורמלי?

האם אתם חושבים שאני עושה טעות באחד הרכיבים שבחרתי?

תודה רבה לכולם

[/t][/t][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...