איך ניתן לוודא תקינות של דיסק קשיח יד שנייה? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לוודא תקינות של דיסק קשיח יד שנייה?

yoni_h

Recommended Posts

לפני 8 חודשים יכולת לקנות כזה חדש ב-250 ש"ח, אז תבין שזה המחיר שבו הוא קנה את הדיסק והוא סתם גונב כסף. מחיקת כל המידע מתבצעת על יד רשימת אפסים בכל מקום בכונן נקרא פרמוט מלא ואין סיכויי שימצאו משהו שהיה לני זה על הדיסק. לאומת זה יש פרמוט מהיר שפשוט מסתיר את כל המידע שקיים וכותבים עליו וכך הוא נימחק. את המפרמוט תן לעשות דרך , כך שזו גנבה לבקש על זה עוד כסף.

מה שכתבת לא רלוונטי.

המחיר של מוצר משומש לא צריך להיות חצי (או כל חלק אחר) מהמחיר בו נרכש המוצר במקור אלא לפי המחיר היום. (הרי אם המקרה היה הפוך ומחירי הדיסקים היו יורדים , לא היית טוען את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהכונן הזה נמכר, עולה ב-קספ 595 שקל ועם 3 שנות אחריות.

לדעתי 300 זה עוד סביר איכשהו, אם הוא ידבר על 350 אני כבר הייתי הולך על ה- מ-KSP ב-495 (ואם תמצא זול יותר, עוד יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק מהמחשבים יש פונקציה LOW LEVEL FORMAT - פעולה שכותבת אפסים על כל שטח הדיסק, ולכן גם לוקחת הרבה יותר זמן מפירמוט רגיל שרק מוחק את האינדקס של הדיסק/מחיצה.

יש מלא כלים חינמיים שכאלה, שעושים את העבודה, ואחרי זה כבר הרבה יותר קשה עד בלתי אפשרי לשחזר מידע.

יש גם תוכנות שכותבות מידע "פיקטיבי" על כל הדיסק מס' פעמיפ ששולל אפשרות שיחזור מידע לגמרי.

לסיכום, לדרוש על זה כסף נוסף לפני המחכירה, לדעתי לא לגיטימי :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה לכולם, יום ראשון הוא יעדכן אותי כנראה. מקווה שהוא לא יעלה את המחיר.

בקשר לחנות SKYPC, הוא קנה משם את הכונן, אתם חושבים שהם עדיין יתנו אחריות? (הם פשטו רגל וחזרו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה שלו זה רק לחבר למחשב?

מה עם יש לו תקתוק המוות שלא מתקתק כל הזמן?

ב"לחבר למחשב" הכוונה היא בדיקה ע"י תוכנה ולא רק לראות אם הוא מזוהה.

בקשר לחנות SKYPC, הוא קנה משם את הכונן, אתם חושבים שהם עדיין יתנו אחריות? (הם פשטו רגל וחזרו)

אני חושב שבכך שהם רכשו את הזכויות על השם, הם מחוייבים. בכל מקרה תוכל לממש אחריות אל מול היבואנית ישירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...