הצד השני(השמאלני) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצד השני(השמאלני)

geniaXP

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כח לעבור על כל הפוסט אז בקצרה לנושאים הרלוונטיים:

1. המדינה בנתה שם, נתנה משכנתאות וכו'. הכל חוץ מאישור אחד. לטעון שהם פורעי חוק וגזלנים זה פשוט עוול.

2. אין לערבים שמץ של הוכחה שהקרקע שייכת להם. כבר במקרה של מגרון בית משפט השלום זרק אותם מכל המדרגות ולכן הפסיקו לגשת אליו, מה שלא מונע מבג"ץ לקבל את עמדתם.

3. האדמות האלו מעולם לא יושבו ולא עובדו. חוסיין חילק אותן רטרואקטיבית אחרי הפסדו במלחמת ששת הימים כדי להגיע לתביעות כאלו בדיוק.

4. גם אם כל זה היה נכון - למדינה יש זכות ויכולת להפקיע אדמות (כמובן עם נתינת פיצוי הולם) בכל מקום בארץ, לאו דווקא ל"ערבים מסכנים". זה קורה כל פעם שצריך להרחיב כביש או שכונה.

על קצה המזלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.haaretz.co.il/1.1704436

אני לא יודע אם הקונים ידעו או לא, זה גם לא ממש משנה...

בכל תהליך הבניה היו צווי הפסקת עבודה, לאחר מכן צווי הריסה

ולבסוף היו גם צווי אי אכלוס

ואף אחד לא התייחס אליהם (גם לא המדינה שהוציאה אותם :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוק בישראל

אם גנבת ומכרת לי, המשטרה יכולה (וצריכה) לקחת ממני את הרכב ולהחזיר לבעליו

לא הבנתי מה הקשר של חפציבה לסיפור, מן הסתם על הצווים הקונים ידעו (וגם הם התעלמו מהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי דוגמא של קבלן שרימה קונים שלא ידעו. מן הסתם לא היית מטיל עליהם את האשמה. יש מקור כלשהו שהקונים ידעו? ומקור בכלל שלא מהארץ? זה כמו שאני אביא מקורות סותרים מערוץ 7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הסברתי לך את החוק בישראל, אשמים או לא - זה מה שעושים במקרה כזה

2.היו צווי בית משפט - צווי הפסקת בניה ולאחר מכן צווי הריסה ולאחר מכן צווי אי אכלוס, הם ידעו על זה לרבה לפני שנכנסו לשם

הנה בחור שאי אפשר להאשים אותו באהדה לשמאל

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/365/524.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן נתונים מעניינים לשני הצדדים. במיוחד על התנהלותה של המדינה ואישוריה. בכל מקרה - התשובה שלי לפותח הדיון היתה על הפוסט שהוא קישר אליו שתיאר את התושבים כגזלנים וחמסנים ומסתבר שגם שולטים איכשהו על ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...