רכישת מקבוק פרו עם רטינה בארצות הברית או בארץ ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מקבוק פרו עם רטינה בארצות הברית או בארץ ?

Recommended Posts

שלום רב,

אני מעוניין לרכוש את המקבוק פרו החדש עם הרטינה, בגרסאת 512GB ולהרחיב את הזיכרון ל 16GB

אחי טס לסאן פרנסיסקו בקרוב, והשאלה שלי היא כזו.

יש אני סטודנט ויש ברשותי בנסוף לכרטיס סטודנט הישראלי כרטיס של ISIC INTERNATIONAL STUDENT

האם אחי יכול לקנות לי את המק בארצות הברית ולהציג את התעודה שלי ולקבל הנחת סטודנט ?

למי שיש ניסיון עם זה מה בידיוק צריך להציג לאפל כדי לקבל את ההנחת סטודנט ? (זה 200$ הנחה!!) והאם אחי באמת יכול לעשות את זה בשמי....

או שבכלל כל הטרחנות הזו, עדיך לשלם את המחיר הדיי מופקע של אידיגיטל, לקבל אחריות בארץ ולקזז 16 אחוז מע"מ מהחזרי מע"מ של עסק...

מה לדעתכם עדיף ? והאם בכלל אפשר סטודנט מישראל (או עם תעודה בין לאומית) לקבל שמה הנחה...

תודה מראש !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יעניין אותך:

http://it.themarker.com/tmit/article/19873

"ל-TheMarker נודע כי מחירי הדגמים החדשים של מחשבי המק לא ישווקו בישראל במחירים זהים לדגמים הקודמים, אלא במחירים זולים יותר. זו אינה הפעם הראשונה שאיי-דיגיטל מוזילה את מחירי המק בישראל" ::)

למרות שאני לא סובל את איי-דיגיטל אולי יש שינוי בגישה שלהם

וגם אולי תוכל עם תעודת סטודנט לקבל הנחה מהם או הרחבה של care ל-3 שנים מה שיותר סיכוי שיתנו לך.

אבל קח אותם רק כאופציה שנייה תמיד עדיף לקנות מחו"ל (ארה"ב או הונג-קונג) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של איידיגיטל ממש לא רלוונטי.

פרסמו מיחרים כבר היום בבוקר, וזה פשוט גזל לכל דבר. מדובר על הפרשים של 3000-5000 שקל מהבסיס לשדרוג.

זה בדיחה (בהנחה שיקבלו את התעודת סטודנט שלי)

האם למישהו יש ניסיון כזה?

אני תוהה אם אביא לאחי את התועדה שלי הוא יוכל לקנו תבארצות הברית בשמי

יש הנחה של 200$ שמה... זה לא צחוק

אחי טס לארצות הברית ממש בקרוב,

אני טס לסין עוד 3 וחצי חודשים וכנראה אהיה גם בהונג קונג. מה המחירים בהונג קונג ? יקרים מארצות הברית ?

ובכלל האם בחנות הפיזית של בארצות הברית אפשר לקנות CUSTOM ? עם 16 גיג'ה ? או שרק בהזמנה ולוקח זמן? אני רוצה שהוא יבוא ויקח מיד, ולא משלוחים ושטויות... אני פשוט לא יודע אם יש להם מלאי גם עם שדרוגים או רק גרסאות תצוגה. (ללא הרחת RAM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שכדאי לך לדעת על ה- Pro הדגמים החדשים.

א. הכל מולחם ללוח, זיכרון , כונן אין אפשרות לשדרוג! חד פעמי בלבד.

ב. אין כונן אופטי DVD/BluRay

ג. אפל החליטה שאין צורך בחיבור רשת קווית (EtherNet) רק .

ד. מסך רטינה לא מנוצל חוץ ממערכת הפעלה OS X, זה אומר שצריך מיקרוסקופ ביישומים של WIN על המק החדש ברזולוציה 1.1.

ה. מחשב יקר עם חלקים מולחמים דורש אחריות מורחבת, מעבר לשנה תוספת של כמעט 1000 ש"ח בארץ ל-AppleCare.

בקיצור: צעצוע יקר ללא ניצול של מסך.

אגב, העין האנושית מסוגלת לקלוט בקושי 140dpi ממרחק פיזי של המשתמש לנייד, תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תעודה של ISIC שזה INTERNATIONAL STUDENT

השאלה האם אחי יציג אותה שמה הוא יוכל לקנות בשמי ?

אני לוקח בחשבון את נושא השדרוג והכונן האופטי,

לגבי רטינה, וינדוס שמונה הולך לתמוך בזה, ככה שלא תהיה בעיה..

ועל סמך מה אתם יודעים שאין בכלל מאי ? אחי יהיה שמה ב 27 לחודש... עד אז עשוי להיות במלאי הגרסא עם ה 512GB וה 16GB ?

בארץ זה מחיר פשוט היסטרי, גם אחרי החזר המע"מ זה יוצא יקר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תתקשר לאפל בארה"ב ותשאל? יהיה הרבה יותר בטוח מכל תשובה אחרת פה.

לפי מה שכתוב באתר שלהם, הנחת סטודנטים היא רק לסטודנטים שלומדים במוסדות בארה"ב. אבל -סטור ידועים בתור לארג'ים והנציג פשוט יכול "לוותר לך" ולקבל תעודת סטודנט בינלאומית.

בקשר למלאי, ניתן לראות "עומס" לפי הצפי לקבלת המוצר באתר שלהם. למשל הצפי לקבל את המאקבוק פרו רטינה עומד כרגע על 2-3 שבועות. אני שוב ממליץ לך להתקשר אליהם ואם צריך להזמין באתר על מנת לאסוף מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סטודנט בארה"ב. השתמשתי בהנחה כדי לרכוש את ה AIR.

אם אני שם (יש לאפפל סניף בתוך האוניברסיטה שלי), אשאל בשבילך. אני לא רואה סיבה מדוע זה לא יעבוד.

תודה רבה, וואו בארץ המחיר כולל השדרוג זה 15565... זה בגבול החוצפה... זה הפרש של מעל 4000 שקל :| אני לא יודע מה לעשות כבר.

אני פשוט מקווה שבארצות הברית שיהיה להם במלאי בכלל את המחשב הזה (512SSD + 16GB ראם) מתי שאחי יהיה שמה. הוא טס מה 27 לחודש והוא יהיה שמה משהו כמו שבועיים +... מקווה שעד אז הם יחדשו את המלאי שלהם... :( כששוחחתי עם הם אמרו לי שאני צריך להזמין שבוע לפני בטלפון. הקטע הוא שאני לא יודע בידיוק מתי אחי יהיה זמין להכנס לחנות ואיזה חנות שלהם... ממש מעצבן שאין להם מלאי של מוצר חדש שהם משיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטונתי מלהתערב לך בשיקולים, אבל אני המחשב הזה הוא.... איך אומרים... הגזמה ברמות!

יש את הפרו שאיננו רטינה, ואת העודף - שמור בכיס. לא חסר על מה להוציא כסף.

כמובן, אלא אם כן יש לך דרישה מאוד ספציפית מהמחשב הזה. וכמובן, אני מקווה באמת שאתה פועל עם הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום אלטרנטיבה למסך של אפל. הרכיב הכי חשוב אצלי במחשב הוא המסך.

שום לפטופ שראיתי בחיים שלי לא נותן מסך איכותי כמו שאפל נותנים.

ואחרי שאתה רואה רטינה, אתה גם לא יכול לחזור אחורה. תארוז את זה ביחד עם עם צבעים טובים וזויות צפיה ויש לך ווינר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...