מהיום: לקוח אורנג'? 20 שקל לTethering... לחודש! - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום: לקוח אורנג'? 20 שקל לTethering... לחודש!

Yossarian22

Recommended Posts

שוב, אתה לא קורא לעומק. מי שמשתמש בשירות כיום יוכל בלי שינוי עד אשר הוא יבצע איזשהו שינוי בקו. אז לא יוכל עד אשר יאשר לשלם 20 שקלים לחודש..

בדיוק הגועל שעדיף להמנע ממנו.

פתאום ירד המחיר, פתאום מישהו החליט לעבור, לא היה טוב הוא לא יכול לחזור למחיר הקודם, הוא נדפק.

משחקים כאלה בכסף של לקוחות זה גורם לי בחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב

יש אפשרות לעקוף את זה

הרשת מזהה את זה בשני צורות

1. רישום של ה APN הוא מעביר איזה פלאג

2. IP MASQURADING

אבל יש דרך לעקוף את זה

אפשר לשים PROXY על הטלפון ואז כל התעבורה תקפוץ דרך הטלפון והם לא יוכלו לזהות את זה

עריכה:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1677490

יש כאן לינק שמאפשר לך לשנות את ההאדר של הברווסר שלך

היות ורוב הספקים פשוט מסתכלים על בקשות HTTP שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, איך רואים באורנג' את כל מה שהתרחש לאחרונה בשוק ?

הוא עובד באורנג', הוא לא חבר בדריקטוריון...

אבל אני חושב שמספיק לראות את המסלולים ה"חדשים" של כל החברות הותיקות, יחד עם הדיון ההזוי הזה שאנחנו נמצאים בו עכשיו, בשביל להבין שהחברות האלה כנראה פשוט לא ממש רואות את כל מה שהתרחש לאחרונה בשוק.....

זה כאילו ההנהלה של מנותקת לגמרי מהמציאות, זה כמעט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יחזיקו שנתיים בשקט׃ בגלל התמיכה שלהם בדור 2, שירות לקוחות ובגלל לקוחות שמפחדים לעבור לחברות חדשות בגלל ה"חוסר יציבות".

סה"כ הם יהפכו לחברות של פנסיונרים ועסקים.

כך לפחות אני חושב שיקרה בשנתיים הקרובות, אלה אם כן הם יפשטו רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שאולי הם מנסים להחזיק מלאכותית את המחירים עד אחרי תקופת החסד שכחלון נתן לחברות החדשות (החזרת הערבויות). אם הם יצליחו להחזיק את הראש מעל המים בתקופת הזמן הזו הם יוכלו להחזיר את השוק למצבו הקיים, החברות החדשות מן הסתם יישרו קו עם רמת המחירים הגבוהה אז. זו הדרך היחידה שלי להסביר את ההתנהלות ההזויה שלהן עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנהלות מאוד פשוטה להבנה.

ראיתי לילה כלכלי לא ממזמן, למשל שוקולד השחר הוציא ממרח שאמור להתחרות בנוטלה.

ב12 שקל לעומת נוטלה שעולה 16 שקל.

אהרוני טעם את שנהם ואמר שהם נורא זהים בטעם וקשה לו להחליט מה עדיף. זאת אומרת נולטה עכשיו תוריד מחירים?

פער המחירים יחסית סביר ולכן החברות אומרות מה שכל חברה אחרת אומרת בשוק בתחומים אחרים.

זה המחיר, תשלמו בבקשה לא ,אז לא חייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני חושב שמספיק לראות את המסלולים ה"חדשים" של כל החברות הותיקות, יחד עם הדיון ההזוי הזה שאנחנו נמצאים בו עכשיו, בשביל להבין שהחברות האלה כנראה פשוט לא ממש רואות את כל מה שהתרחש לאחרונה בשוק.....

זה כאילו ההנהלה של מנותקת לגמרי מהמציאות, זה כמעט עצוב.

הם לא יכולים בבת אחת להוריד את המחירים לרמה של החברות החדשות מכיוון שזה יפיל את תזרים ההכנסות של החברה, יפיל את שורת הרווח, יפיל את המניות, יכולת לגייס אג"ח. בסיטואציה מסויימת זה יכול להוביל לקריסת החברה. חוץ מזה, הם לא באמת צריכים להוריד את המחירים. יש המון אנשים שנשארים בחברות הללו מכל מיני סיבות שכבר הזכירו פה בפורום מלא פעמים. זה לא שחצי מהמנויים שלהם כבר בורחים מהם עכשיו. בנוסף לזה, חבלי הלידה של החברות החדשות גורמות לישנות לחכך ידיים בהנאה ומאפשרים להן להמשיך לשבת על הגדר כדי לראות מה יקרה ועד כמה המצב חמור מבחינתן.

הנקודה היא שאולי הם מנסים להחזיק מלאכותית את המחירים עד אחרי תקופת החסד שכחלון נתן לחברות החדשות (החזרת הערבויות). אם הם יצליחו להחזיק את הראש מעל המים בתקופת הזמן הזו הם יוכלו להחזיר את השוק למצבו הקיים, החברות החדשות מן הסתם יישרו קו עם רמת המחירים הגבוהה אז. זו הדרך היחידה שלי להסביר את ההתנהלות ההזויה שלהן עכשיו.

תקופת "החסד" הזו היא מאוד ארוכה, שנתיים או שלוש אם אני לא טועה. נחיה וניראה. בינתיים יש לנו מחירים לא רעים בכלל.

אני מציע שמשתמשי הפורום יפנו למשרד תקשורת דרך האתר שלהם ויסבו את תשומת ליבם שום פעם ושוב פעם לנושא. על פניו, ניראה שגביית כסף על שימוש בהוט ספוט באמת לא חוקי וצריך לבקש מהם שיתערבו בנושא. אם מספיק אנשים יפנו אליהם, אולי בסוף נשבור אותם.

אני אישית מתכוון לפנות למשרד התקשורת למרות שאני בינתיים לא נפגע מהעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הערות- אחת על תקופת החסד, גולן הצהירו שהם לא יעלו מחירים (אם לשפוט על פי פרסומים בצרפת הם אכן לא העלו מחירים). יכול להיות שיעלו (לדעתי, סביר).

הדבר השני זה הרצון של חברות הסלולר להפוך לספקיות טלוויזיה. על פניו זה יכול להיות דבר טוב, תחרות שתוביל להורדת מחירים.

בפועל, זה יכול להיות דבר רע, יכול להיות שהם מנסים להגיע לאיזון מול , פגע בי ואפגע בך, תתנהג יפה וגם אני אתנהג יפה...

והערה אחרונה, החברות התרגלו שהן יכולות להעלות מחירים ושהשוק מתיישר לפי זה (מתוך ההנחה שכולם רוצים להרוויח יותר), ככה פועל שוק לא תחרותי.

אני מצטרף לדעה של ag43, הן מבינות שהשוק השתנה ושיש יותר חברות, הן מבינות שלחברות החדשות יש יעד להגיע אליו.

הורדות המחירים שלהן היא רק בכדי להפוך את " קצב דימום הלקוחות החוצה" לנסבל.

הן לא מנסות לגייס לקוחות חדשים, הן לא מנסות להתחרות אחת בשניה או בחברות החדשות (חס וחלילה תחרות, הן גדולות מזה, אריסטוקרטיות אירופאיות שכמותן).

מטרתן שהשוק לא יתקבע סביב המחירים הנוכחיים של וגולן. הן משדרות מסר כאילו אין ללקוחות מה להתרגל למחירים הללו כי המחירים לא יישארו נמוכים, כאילו המחירים בהכרח יעלו.

הן משערות שברגע שהחברות החדשות יגיעו ליעדן אז הן יתחילו להעלות מחירים ולהתייצב, בהתחלה סביב המחירים הנוכחיים שלהן (של החברות הוותיקות) ואחר-כך הן בטח ינסו להעלות עוד (אולי הן הבינו שכבר אי אפשר). השאיפה שלהן היא להגיע למצב של אי-תחרות.

אגב, הסיבה שהן משארות את זה היא בגלל שככה הן (החברות הוותיקות) התרגלו לחשוב. מקווה שהן טועות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משלמדתי מהדיון הזה שאייפון זה המכשיר הכי מסריח שאפשר לקנות :lol:

וכל מי שזרק על הזבל הזה כסף נדפק , רק עם פריצה המכשיר הזה שווה לקנות מיד2 לצורך ניסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...