האם יש אפשרות להשתמש ב-USB3 כאשר בלוח אם קיים, אבל במארז לא? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות להשתמש ב-USB3 כאשר בלוח אם קיים, אבל במארז לא?

fakeman

Recommended Posts

^^כותרת.

לפי ההגיון אם החיבור הוא אותו חיבור, ובסופו של דבר הדיסקאונקי מתחבר ללוח אם, אז זה אמור להיות אפשרי. לא ממש ברור לי מה הקטע של USB3 במארז הרי החיבור הוא אותו חיבור כמו USB2. המארז רק אמור לתווך לי בין החיבור החיצוני לחיבור הפנימי בלוח אם.

אגב יש לי P183 שלא נראה לי הגיוני להחליף את כל המארז(שהוא בין שנה -שנה וחצי) בשביל דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה יכול להשתמש בUSB3 כשאין במארז, פשוט תשתמש ביציאה האחורית של לוח האם.

אם השאלה היא על חיבור היציאות הקדמיות USB2 שבמארז לחיבור ה USB3 header שעל הלוח, זה אי אפשר. מדובר בחיבור שונה פיזית (החיבור שיוצא מהמארז ללוח האם).

אגב, גם החיבור USB3 עצמו שונה פיזית. למרות שהוא מתוכנן כך שחיבור USB2 יכנס בכניסת USB3 ולהיפך (לצורך תאימות קדימה ואחורה), בחיבור USB3 יש יותר מגעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שתי שאלות:

1 האם בלוחות-אם יש "הפרדה" בין יציאות שמיועדות לחיבור מאחור, ובין אלו שמיועדות לחיבור

לקדמת המארז (במארזים תומכים)?...כלומר אם יש לי מארז שלא תומך ב USB3 מקדימה,אז חלק

מיציאות ה יהיו מנוטרלות?

2.

אגב, גם החיבור USB3 עצמו שונה פיזית. למרות שהוא מתוכנן כך שחיבור USB2 יכנס בכניסת USB3 ולהיפך (לצורך תאימות קדימה ואחורה), בחיבור USB3 יש יותר מגעים.

האם כבל שמחבר התקן USB2 הוא אותו כבל שמחבר התקן USB3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל יציאות הUSB שקיימות בפאנל האחורי של לוח האם הן פשוט שם. הן לא מחוברות בכבל לשום מקום בלוח, אלא יש חיווט על הלוח עצמו.

מעבר לכך, יש מקומות על הלוח עצמו שאליהם ניתן לחבר כבל מיוחד שבצידו האחר תהיה יציאת רגילה. חיבורי קדמיים במארז הם למעשה חיבורים שמאחוריהם כבלים כאלה.

2. בהנחה שכוונתך היא לכבל שמחבר את יציאת הUSB במארז ללוח האם, התשובה היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל יציאות הUSB שקיימות בפאנל האחורי של לוח האם הן פשוט שם. הן לא מחוברות בכבל לשום מקום בלוח, אלא יש חיווט על הלוח עצמו.

התכוונתי לשאול אם יש בלוח-האם יציאות שאינן בפאנל האחורי, כלומר מיועדות רק לחיבור קדמי, ואי-אפשר

לחבר אליהם כבל מאחורי המחשב. אם יש כאלו שהם USB3, והמארז לא תומך, אז הפסדתי אותם....

מעבר לכך, יש מקומות על הלוח עצמו שאליהם ניתן לחבר כבל מיוחד שבצידו האחר תהיה יציאת רגילה. חיבורי קדמיים במארז הם למעשה חיבורים שמאחוריהם כבלים כאלה.

בלבלת אותי..."בצידו האחר תהיה יציאת רגילה".... מה הכוונה? הרי חיבורי ה USB הקדמיים דווקא אינם

רגילים....

2. בהנחה שכוונתך היא לכבל שמחבר את יציאת הUSB במארז ללוח האם, התשובה היא לא.

לא לא. התכוונתי אם התקן (לדוגמא HDD) שמשתמש ב USB3 זקוק לכבל שונה מהתקן שעובד על USB2. הכוונה

לכבל חיצוני רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לשאול אם יש בלוח-האם יציאות שאינן בפאנל האחורי, כלומר מיועדות רק לחיבור קדמי, ואי-אפשר

לחבר אליהם כבל מאחורי המחשב. אם יש כאלו שהם USB3, והמארז לא תומך, אז הפסדתי אותם....

יש להן חיבור מיוחד למארז, לא מדובר ביציאת פיזית רגילה שאתה מכיר

בלבלת אותי..."בצידו האחר תהיה יציאת רגילה".... מה הכוונה? הרי חיבורי ה הקדמיים דווקא אינם

רגילים....

כנ"ל

לא לא. התכוונתי אם התקן (לדוגמא HDD) שמשתמש ב USB3 זקוק לכבל שונה מהתקן שעובד על USB2. הכוונה

לכבל חיצוני רגיל.

כן, צריך כבל USB3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

llime נראה לי שאני פתחתי את השרשור. עלית לי על השרשור תפתח שרשור משלך.

תודה רבה לכם!

1.שאלה כדי שאני אהייה בטוח שהבנתי נכון. למרות שהמארז לא תומך ב-USB3 אני עדיין אוכל להשתמש ביציאות האחוריות שלו כ-USB3? כלומר מארז שלא תומך ב-USB3 הכוונה שהוא לא תומך ביציאות הקידמיות בלבד?

2. אם מדובר בחיבור עם תאימות לאחור ולקדימה, כל מה שחסר לי כדי שהמארז יתמוך ב-USB3 הוא כבל USB3 מחיבור ה- הקדמי במארז לחיבור המתאים בלוח האם. כלומר כדי להפוך את המארז לאחד שתומך ב-USB3 כל מה שאני צריך זה להחליף את הכבל בתוך המארז לאחד שתומך ב-USB3?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין למארז יציאות אחוריות בכלל, יש במארז מאחורה חור, ורואים דרכו את היציאות שנמצאות פיזית על הלוח. לכן אין משמעות למארז בהקשר ליציאות אחוריות. (תסתכל על תמונות באתרים של לוחות אם, ותבין למה הכוונה)

2. ממש לא. החיבור הפנימי לUSB בין הלוח המארז לא נראה בכלל כמו חיבור שאתה מכיר, הוא נראה יותר דומה לחיבור של כבל IDE, רק קצר (ושל USB2 יותר קצר משל USB3). גם אם היית יכול להחליף את הכבל, היציאה הקדמית היא גם שונה פיזית כאמור (חסרים בה מגעים כדי לתפקד כUSB3) ולכן בכל מקרה לא היית משיג מהירויות חיבור של USB3 (זה תאורטית, בפועל כאמור זה לא אפשרי ממילא).

מה שדובר על תאימות זה בחיבורים החיצוניים עצמם, שאפשר לחבר התקן USB2 ליציאת USB3 ולהיפך, רק שהם יעבדו במהירות של USB2 כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הפתרון שלך היה כמעט מושלם אם לא היה לי דלת במארז.

טוב מקסימום אני אמשיך להשתמש ב-USB2..

אגב גם ב-USB2 יש הבדלי מהירויות בין דיסקונקיים שונים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא נוח לעבוד כשהדלת פתוחה כבר יותר נוח לחבר לחיבור USB3 אחורי.

כעיקרון יש לי רעיון יותר טוב הדבר האופטימלי מבחינתי אם יוציאו מקלדת עם כניסת USB3.(שגם ככה מתחבר לחיבור אחורי).

כרגע יש לי מקלדת עם חיבור USB2 ואין דבר יותר נוח מזה. אם אתה מכיר מקלדת עם USB3 זה די פותר את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב גם ב-USB2 יש הבדלי מהירויות בין דיסקונקיים שונים?

רוב הדיסקונקים שמוגדרים כUSB2 הם איטיים משמעותית מהמהירות המקסימלית שUSB2 יכול לספק. לעומת זאת דיסקונקים שממותגים כUSB3 בדרך כלל מהירים יותר ועוברים את המהירות המקסימלית של USB2. לכן, אם משתמשים בקונקי שמיועד לUSB3, הוא כנראה יהיה מהיר יותר משמעותית גם על חיבור USB2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא נוח לעבוד כשהדלת פתוחה כבר יותר נוח לחבר לחיבור USB3 אחורי.

כעיקרון יש לי רעיון יותר טוב הדבר האופטימלי מבחינתי אם יוציאו מקלדת עם כניסת USB3.(שגם ככה מתחבר לחיבור USB אחורי).

כרגע יש לי מקלדת עם חיבור USB2 ואין דבר יותר נוח מזה. אם אתה מכיר מקלדת עם USB3 זה די פותר את הבעיה

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=SE-USB-HUB-34A&Cat2Cat1ID=147&Cat2ID=0&aff=〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...