בשביל לעבוד עם SIM של הוט מובייל חייבים לאפשר "נדידה" במכשיר? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל לעבוד עם SIM של הוט מובייל חייבים לאפשר "נדידה" במכשיר?

tmpusr

Recommended Posts

בב"ש יש לי קליטה מלאה (הטלפון שלי לא תומך ב-850MHZ כלל) עם סימן R מעל (הוט מובייל).

אם אני מבטל נדידה אין לי קליטה כלל וגם מופיע הסבר שזה בגלל שהנדידה מבוטלת.

רק הערה, ניגשתי לדוכן המכירה שלהם - תוך 6 דקות היה לי קו חדש ופעיל.

נקווה שבטיול לאיזור ים המלח בסופה"ש לא יופיעו לי פתאום חיובים מירדן :lol:

אני עם סנסיישן שגם כן לא תומך ב850, וחווה הרבה פעמים נפילות של קליטה.

קורים לא מעט מקרים שאני מקבל חיווי של קו 1 מתוך 5 או לפעמים 0 קווים מתוך 5 - אבל לרוב מצליח לקבל ולהוציא שיחות.

היו לי מקרים שגם נעלמה לי קליטה לגמרי - "אין שירות" כשאר נכנסתי לחנות בקניון או להום סנטר בביג.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על סמך זה ש5 טלפונים שונים שביצעו סריקת רשת מצאו בדיוק 3 רשתות סלולריות - אורנג', פלאפון וסלקום ואף אזכור להוט וגולן. בנוסף, גם הסימים של גולן "מחליפים" את בגולן.

עשיתי סריקה פה הרגע, אני גר ברמת ישי

מופיע אורנג', , פלאפון, ו 42506. במכשירים עם סים של גולן רשום golan t במקום 42506.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, גולן הם 08 בכלל. בכל מקרה, עשיתי סריקה במקום אחר כרגע (בטכניון), עם סים של אורנג'. מצאתי עכשיו גם 42507. כנראה זה הופעל בימים האחרונים, כי לפני שבוע הם לא הופיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שבטיול לאיזור ים המלח בסופה"ש לא יופיעו לי פתאום חיובים מירדן :lol:

שים לב,

ליד קו המים יש קליטה רק של חברה ירדנית. שים לב לפני שאתה מתקשר או עונה לשיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתראה בחשבונית הבאה :P לעניין - ניידתי עכשיו 2 קווים להוט מובייל והקליטה בבית פשוט גרועה. מרכז רעננה בלי ממ"Sים וכדו'. יש מה לעשות (מלבד לחכות שיפרסו עוד אנטנות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם יש אופציה אחרת, אבל סביר להניח שאם המכשיר שלך לא נרכש בפלאפון הוא לא תומך בתדר 850 מג"ה ולכן הקליטה גרועה. הפתרון שלך הוא לרכוש (ורצוי קודם לוודא את זה) מכשיר שתומך בתדר 850 מג"ה או להמתין בסבללנות לפריסה של באור מגוריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתראה בחשבונית הבאה :P לעניין - ניידתי עכשיו 2 קווים להוט מובייל והקליטה בבית פשוט גרועה. מרכז רעננה בלי ממ"Sים וכדו'. יש מה לעשות (מלבד לחכות שיפרסו עוד אנטנות)?

רק שתדע שממה שאני יודע, יש חוק של משרד התקשורת שאם קרה והייתה בשטח אבל פתאום נדדת לירדן, ובגלל זה בחבונית קיבלת חיובים "מחו"ל ולחו"ל" הם מחוייבים לזכות אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...